גירושין וגירושים בישראל

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב טלפון: 03-6161535 נייד: 0544705733  Email:office@rotenberglaw.co.il

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

הליך גישור להסכמה על גירושין און ליין

ייעוץ גירושין אונליין

 

ייעוץ גירושין אונליין

גירושין בהסכמה על ידי חתימה על הסכם גירושין  תוצר המתקבל לאחר הליך גישור גירושין  (הסכם המסדיר את כל ענייני הגירושין)  ומאפשר לבני הזוג להימנע מהליך משפטי ארוך ויקר בערכות המשפטיות.

 

הליך גירושין מהיר וזול

הסכם זה יכול לכלול כל עניין העומד על הפרק בעקבות הפרידה: חלוקת רכוש, משמורת ילדים ומזונות ילדים. קיבלתם החלטה להתגרש ואתם מעוניינים לחתום על הסכם גירושין? תוכלו לעשות זאת (on-line) ללא צורך להגיע למשרד עורך הדין, אלא באמצעות שיחת וידאו או כל אמצעי לשיחת וועידה מרוחקת . כך תחסכו זמן יקר ועלויות, היות שעלותו של הסכם גירושין און ליין נמוכה יותר מהעלות המקובלת לשירות זה. 

חשוב לומר, כי הסכם גירושין און ליין, מיועד בעיקר עבור זוגות אשר יש ביניהם כבר הסכמה לגבי הנושאים השונים, או כאשר ישנה מחלוקת קטנה ביניהם ובעזרת עורך הדין, יוכלו לגשר עליה. במקרה של מחלוקות מהותיות בין הצדדים, יש צורך לקיים הליך של גישור גירושין, כפי שיפורט להלן ולאחר מכן, ניתן יהיה לערוך את הסכם הגירושין. 

אישור הסכם גירושין בווידאו 

תוקפו המשפטי של הסכם גירושין, מותנה בקבלת אישור של בית המשפט לענייני משפחה, או בית הדין הרבני, אשר מוודא כי בני הזוג מבינים את ההשלכות של ההסכם וחתמו עליו מרצון חופשי. מה קורה כאשר בני הזוג חיים בחו"ל ואינם יכולים להגיע לארץ ולהתייצב בפני הערכאה המשפטית? במצב זה, כאשר נמנע מבני הזוג להגיע לארץ, ניתן להגיש בקשה לאישור הסכם גירושין בווידאו. אם הבקשה תאושר, לא יידרשו בני הזוג להגיע במיוחד לארץ על מנת לאשר את ההסכם וכך הם חוסכים זמן יקר ועלויות כספיות. 

 

שימוש בתוכנות סקייפ ו ווטצאפ  לקבלת עדות בבית  דין רבני   

 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה במשרד עורכי דין רוטנברג, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום הגירושין והסכמי גירושין עורכת דין מאיה רוטנברג הינה מגשרת מוסמכת בהתמחות דיני משפחה, מאחוריה ניסיון עתיר של בניית הסכמי גירושין וחלוקת רכוש כמו גם ייצוג הסכמים אלו בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים.

 

באפשרותכם להחל תהליך מו"מ וגישור לקראת חתימת ההסכם, צרו עכשיו קשר עם עורכת דין מגשרת מאיה רוטנברג, לביצוע שיחת היכרות משותפת ולצמצום הפערים לקראת הגעה להסכמה שתחסוך מכם הליך גירושין ארוך ויקר. 

 

יצירת קשר עם עו''ד מאיה רוטנברג

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

*
*
טען קובץ
checked

 

עבור לתוכן העמוד
עורך דין גירושין