ביקורות והמלצות על עורך דין לענייני משפחה וגירושין
חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לקוחות ממליצים על עו''ד מאיה רוטנברג

המלצות ומכתבי תודה

 

משרדנו טיפל במאות לקוחות לאורך השנים בתחום דיני המשפחה והגירושין. אנו תמיד שואפים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שניתן, לעמוד לצידם ולעזור בזמנים קשים ורגישים.

 

אם מדובר בהסכמים בין אישיים, טיפול בסכסוכים משפחתיים, ענייני ירושות וצוואות, ייפויי כוח, גישור, הליכי גירושין או פרידה של ידועים בציבור עורכת דין מאיה רוטנברג נותנת שירות אישי לכל מקרה שמגיעה למשרדה.

 

תוכלו להתרשם ממכתבי התודה וההמלצות של לקוחות שהסכימו שנפרסם את חוות הדעת שלהם על הייצוג שניתן להם על ידי עו"ד מאיה רוטנברג וצוות המשרד.

 

 

ערן (עורך דין) לקוח גירושין:


שכרתי את שרותיה של עו"ד מאיה רוטנברג במהלך גירושין ארוכים וקשים מאוד. למרות שהתיק היה מורכב מאוד שמערב סוגיות משפטיות לא סטנדרטיות, היא לא הרפתה והצליחה להביא אותנו להסכמות בתוך פחות משנה. לאורך כל התהליך, היא הזכירה לנו מה שחשוב וזה ההסדר הטוב ביותר לילדים. התוצאה הייתה הטובה ביותר שיכולתי לצפות. מומלצת מאוד.


 

דני, עובד הייטק


משפטנית מהשורה הראשונה, בעלת ידע עצום בתחום דיני המשפחה
מאיה רוטנברג היא עו"ד חכמה, רגישה וממוקדת במטרה, הידע והיעילות שלה ושל צוות המשרד חסכו לי הרבה זמן ועלויות בהליך גירושין. מאיה תומכת, מרגיעה, היא עזרה לי בתקופת משבר בחיים.


 

אלי, לקוח המשרד

 

עורכת הדין הטובה ביותר


לא רק שאני ממליץ בחום על עורכת דין מאיה רוטנברג כעורכת הדין הטובה ביותר,  אני מבטיח  לך באחריות מלאה שלאחר שתקבל שירות ממשרדה לא תחשוב אפילו לפנות לעו"ד אחר. 

 

היא מגיבה מיד במהירות ויעילות לכל דבר הדורש טיפול, היא אדם אמין מאוד שלוחם עבור הזכויות שלך עד הסוף. אין עורך דין אחר בעולם שיעבוד בשבילך כמו עו"ד מאיה רוטנברג, השתמשתי במאיה במאבק למשמורת הילדים, בתיק שהיה נראה לי חסר סיכויי והיא תמכה בי וממש הצילה אותי.

 

היא עורכת דין נפלאה, חכמה ורגישה, לא יכולתי להיות מאושר יותר כשהייתי בטיפולה. ממליץ בכנות לפנות למאיה בכל הקשור בדיני משפחה.


 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד