ביקורות והמלצות על עורך דין לענייני משפחה וגירושין
En

צור קשר

checked

לקוחות ממליצים על עו''ד מאיה רוטנברג

המלצות ומכתבי תודה

 

משרדנו טיפל במאות לקוחות לאורך השנים בתחום דיני המשפחה והגירושין. אנו תמיד שואפים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שניתן, לעמוד לצידם ולעזור בזמנים קשים ורגישים.

 

אם מדובר בהסכמים בין אישיים, טיפול בסכסוכים משפחתיים, ענייני ירושות וצוואות, ייפויי כוח, גישור, הליכי גירושין או פרידה של ידועים בציבור עורכת דין מאיה רוטנברג נותנת שירות אישי לכל מקרה שמגיעה למשרדה.

 

תוכלו להתרשם ממכתבי התודה וההמלצות של לקוחות שהסכימו שנפרסם את חוות הדעת שלהם על הייצוג שניתן להם על ידי עו"ד מאיה רוטנברג וצוות המשרד.

 

שדרן הרדיו אליקו על מאיה רוטנברג

תיק גירושין עם מאבק משמורת ילדים וחלוקת רכוש.

אליקו כהן  שדרן מפורסם על מאיה רוטנברג הייצוג בתיק גירושין
לקוח מכתב תודה למאיה רוטנברג גירושין

 

ערן (עורך דין) לקוח גירושין:


שכרתי את שרותיה של עו"ד מאיה רוטנברג במהלך גירושין ארוכים וקשים מאוד. למרות שהתיק היה מורכב מאוד שמערב סוגיות משפטיות לא סטנדרטיות, היא לא הרפתה והצליחה להביא אותנו להסכמות בתוך פחות משנה. לאורך כל התהליך, היא הזכירה לנו מה שחשוב וזה ההסדר הטוב ביותר לילדים. התוצאה הייתה הטובה ביותר שיכולתי לצפות. מומלצת מאוד.


 

דני, עובד הייטק


משפטנית מהשורה הראשונה, בעלת ידע עצום בתחום דיני המשפחה
מאיה רוטנברג היא עו"ד חכמה, רגישה וממוקדת במטרה, הידע והיעילות שלה ושל צוות המשרד חסכו לי הרבה זמן ועלויות בהליך גירושין. מאיה תומכת, מרגיעה, היא עזרה לי בתקופת משבר בחיים.


 

אלי, לקוח המשרד

 

עורכת הדין הטובה ביותר


לא רק שאני ממליץ בחום על עורכת דין מאיה רוטנברג כעורכת הדין הטובה ביותר,  אני מבטיח  לך באחריות מלאה שלאחר שתקבל שירות ממשרדה לא תחשוב אפילו לפנות לעו"ד אחר. 

 

היא מגיבה מיד במהירות ויעילות לכל דבר הדורש טיפול, היא אדם אמין מאוד שלוחם עבור הזכויות שלך עד הסוף. אין עורך דין אחר בעולם שיעבוד בשבילך כמו עו"ד מאיה רוטנברג, השתמשתי במאיה במאבק למשמורת הילדים, בתיק שהיה נראה לי חסר סיכויי והיא תמכה בי וממש הצילה אותי.

 

היא עורכת דין נפלאה, חכמה ורגישה, לא יכולתי להיות מאושר יותר כשהייתי בטיפולה. ממליץ בכנות לפנות למאיה בכל הקשור בדיני משפחה.


 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד