חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
גירושיןדלג על גירושין
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ייעוץ גירושין

עצות לפני גירושין 

 

 

קיבלתם החלטה להיפרד? אל תעשו טעויות לחינם, ייעוץ גירושין ראשוני נכון יכול למנוע טעויות נפוצות בעלות משמעות משפטית שהמחיר שלהן עלול להיות גבוה להמשך תהליך הגירושין. אתם בוודאי יודעים כי להליך הגירושין השלכות רבות על חייכם. אתם זקוקים לייעוץ משפטי לפני גירושין על מנת לשמור על האינטרסים שלכם בגירושין וכדי להקל עד כמה שניתן עליכם ועל הילדים בתקופה זו, חשוב שתפעלו בחכמה ובשיקול דעת. אז איך מתחילים? להלן 5 העצות החשובות ביותר לעומדים בפני הליך גירושין.

 

ייעוץ גירושין נכון

בין אם אתם בטוחים בהחלטה לסיים את קשר הנישואין ובין אם אתם רק שוקלים להתגרש, התייעצות עם עורך דין תהיה צעד חכם לפני שתתחילו הליך גירושין. כדאי מאוד לפנות לייעוץ עם עורך דין גירושין לקבלת ייעוץ משפטי ראשונה, בפגישתכם עם עורך הדין, תקבלו הסבר מקיף אודות ההליך המשפטי על כל היבטיו וכן, הנחיות כיצד לכלכל נכון את צעדיכם במידה ותקבלו החלטה על גירושין, למשל:

  • פעולות מנע: יש חשש כי בן/בת הזוג ינסו להבריח נכסים? התייעצו כיצד ניתן לנקוט בפעולות שונות כגון להוציא צו מניעה וכך להגן על זכויותיכם הכספיות.

  • איסוף מסמכים: אחת הפעולות החשובות שיועץ גירושין ימליץ לכם לבצע בהליך הגירושין היא איסוף מסמכים הנוגעים בין היתר להיקף הרכוש של בני הזוג, למשל, מסמכי טאבו של דירת המגורים ונכסי נדל"ן נוספים אם ישנם, תדפיסי חשבונות הבנק וקופות הגמל וכיו"ב.

  • מדובר במקרה של בגידה: כאשר אלו הן נסיבות הפרידה, ייתכן כי עורך דין גירושין ייעץ לכם לשמור תכתובות מיילים ווצטאפ וכן לשכור את שירותיו של חוקר פרטי לצורך הוכחת הבגידה.

 לקריאה נוספת: המדריך המלא לגירושין 

 

התייעצות עם עורך דין גירושין מומחה

אתם בוודאי יודעים כי בכל עניין משפטי, חשוב לפנות לעורך דין המתמחה באותה סוגיה, על מנת שתקבלו ייעוץ וייצוג מקצועי הולם אשר יבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

 

הדבר מקבל משנה תוקף כשמדובר על הליך גירושין, הדורש לא רק בקיאות משפטית ענפה בתחום הייחודי הזה, אלא גם מידה רבה של רגישות וסובלנות. מדוע? משום שבמסגרת הליך הגירושין, עליכם לשתף את עורך הדין המייצג אתכם בפרטים אישיים ורגישים מחייכם ומשכך אתם זקוקים לעורך דין מעודכן בפסיקה וחקיקה אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ללא רבב, לצד יחס אישי, שירותי ואמפתי.

 

תחום דיני המשפחה נחשב לתחום משפטי מורכב ביותר בישראל ושינויים הלכתיים בו יכולים להכריע לכאן ולכאן. משרדנו שותף לתקדים משפטי מן החשובים בתחום בשנים האחרונות, תקדים שנפסק לאחרונה. תוכלו לקרא באתר חומר רב על הלכת בע"מ 919/15 בו ייצג משרדנו את האב הזוכה.

 

על כן בעת בחירת משרד עורכי דין לייעוץ משפטי, ודאו ראשית כל כי המשרד מתמחה בדיני משפחה בכלל ובהליכי גירושין בפרט ושנית, הקפידו לשכור את שירותיו של עורך דין מסביר פנים, עמו אתם חשים בנוח.

 

ייעוץ משפטי ודיסקרטיות

עם כל חשיבותו של הפן המשפטי של הליך הגירושין ורבה היא, אל נשכח כי גירושין הם קודם כל החלטה אישית לא קלה שמלווה במקרים רבים במשבר רגשי.

 

כל צד חווה את הקשיים והפחדים שלו ומטבע הדברים יש רצון עז לשתף בני משפחה וחברים בהחלטה שלכם. עם זאת, עליכם לזכור כי כל מה שאתם אומרים, עלול להגיע לאוזניו של בן/בת הזוג ועל כן השתדלו להימנע מלשתף אנשים רבים בהחלטה להתגרש ושמרו על דיסקרטיות בכל הנוגע לפעולות שאתם נוקטים, לאסטרטגיה המשפטית וכיו"ב.

 

כמו כן, הישמרו מעצות שבוודאי תקבלו ברגע הבשורה ופעלו על פי הייעוץ המשפטי שקיבלתם ועל פי הרצון והתחושה האישית שלכם.

 

גירושין בהסכמה

אף אם כעסכם על בן/בת הזוג הוא רב, זכרו כי להיכנס למאבק משפטי לא יועיל לכם, אלא רק יחריף את המצב ביניכם ויגבה מכם מחיר כספי ונפשי כבד. לכן, היו עם פניכם לשלום ועשו מאמץ להגיע להסכם גירושין הוגן עם הצד השני.

 

כיום, קיימת חובת גישור לפני פנייה לערכאות משפטיות, כך שממילא תידרשו לצעד הזה, אז למה לא לתת לזה צ'אנס אמיתי ולחסוך זמן וכסף.

 

יעוץ בעריכת הסכם גירושין

הסכם הגירושין עליו תחתמו צריך להתייחס לכלל הסוגיות הרלוונטיות לכם. כך למשל אם יש לכם ילדים משותפים, יש להחליט בעניין המשמורת ותשלומי המזונות עבור הילדים. צברתם רכוש רב במהלך חייכם יחד? יש לבצע חלוקת רכוש מסודרת ומפורטת, כדי למנוע מחלוקות בעניין זה בעתיד.

 

שמרו על הילדים

הטיפ האחרון שלנו עבורכם הוא גם החשוב ביותר והוא נוגע כמובן לילדים. אם יש לכם ילדים משותפים, הותירו אותם מחוץ לסכסוך והיו קשובים לקשיים שהם חווים בעקבות הפרידה. 


אין ספק כי תקופת הגירושין איננה קלה עבורכם אך חשוב שתזכרו כי עבור הילדים היא אף קשה עוד יותר. התא המשפחתי כפי שהם מכירים אותו מתפרק וכל שגרת חייהם משתנה. הם נדרשים אפוא למאמצי הסתגלות רבים מאוד, לצד התמודדות עם התחושה כי הפרידה היא באשמתם.

 

על כן, הקפידו שלא לריב בנוכחותם, עשו כל שניתן כדי להבהיר להם כי הקשר ביניכם לבינם לא ישתנה, כי אתם אוהבים אותם וכי החלטתכם להיפרד אינה באשמתם בשום צורה ואופן. היו רגישים לצרכים שלהם בתקופה הזו, נהגו כלפיהם בסבלנות ואם אחרי זמן מה, אם אתם חשים כי הם אינם מסתגלים כיאות לפרידה, אל תהססו לפנות לייעוץ מקצועי.


משבר הקורונה covid-19 

התקופה הלא פשוטה של התפשטות נגיף הקורונה, הוילה למתחים רבים בין בני זוג, אם אתם מרגישים שאתם על סף פירוק הנישואין זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי ולנסות הכל כדי לחזור לשלום בית.  פניה למגשר זוגי שהוא עורך דין לענייני גירושין יכולה להיות אופציה טובה, כדי להעמיד דברים במקום רגע לפני שפותחים תיק גירושין ברבנות. 


שנת 2020 ביציאה מהסגר, קיימת אי וודאות - פיננסית, רגשית, כדאי לפעול באופן מושכל ולמנוע טעויות. זה בדיוק עיתוי נכון להתייעץ עם גורם מקצועי ולהתחיל לכלכל את מעשיכם לפני שעושים מעשה פזיז שיכול לפגוע בזכויותיכם בעתיד ולשים אתכם בעמדה משפטית נחותה. 


חשוב לקבל ייעוץ ראשוני מעו"ד המתמחה בדיני משפחה לפני ביצוע פעולות כלשהן, גם אם מדובר בשיחה טלפונית כדי להבין את הזכויות שלכם, לאחר הפגישה הראשונית וקבלת הסבר על הזכויות שלך, במסגרת הייעוץ תקבלו הסברים והנחיות כיצד לפעול.

 

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 


Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2nd floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile: +972-54-4705733

 

  office@rotenberglaw.co.il

 
*
*
טען קובץ

 
 

התייעצות משפטית ראשונית בנושא גירושין אורכת בדרך כלל כשעה, במהלך פגישת ייעוץ הגירושין, הלקוח משתף מידע עם עורך הדין - מומחה לענייני גירושין לגבי הסוגיה המשפטית שלו. על פי המידע והמסמכים שתציג בפני העורך דין ובהתחשב במידע שיימסר בפגישת הייעוץ, עורך הדין יאפשר לך לדעת את הזכויות ואפשרויות הפעולה החוקיות שלך בהתאם למצב המשפטי הספציפי של המקרה שהוצג בפניו, ובהתאם לדיני המשפחה. 


בפגישה הראשונה עורך הדין ייעץ לך מהי האסטרטגיה הנכונה להליכי הגירושין - האם כדאי להתחיל הליכי גירושין, מה כדאי ונכון לעשות ומה אסור לעשות במצבך.  חשוב להתכונן להתייעצות עם גירושין ולהגיע לייעוץ עם מסמכי גירושין רלוונטיים כפי שיפורט בהמשך.


פגישת ייעוץ

חשוב לכל מתגרש או מתגרשת להיות מודע ולהבין את הזכויות בכל הקשור לגירושין מוקדם ככל הניתן.  לפני שמדברים על הנושא עם בן/בת הזוג או מבצעים מהלכים הקשורים לגירושין, מומלץ לקיים פגישת ייעוץ מקיפה עם עו"ד המתמחה בדיני משפחה.


מה להביא לפגישה? לפגישת הייעוץ עם עורך דין גירושין מומלץ להגיע כאשר שברשותך המסמכים הרלוונטיים: דפי חשבונות בנק שלך ושל בן הזוג, מסמכים המעידים על בעלות בנכסים, הסכמים, מידע על עסקים מתנהלים וכד'. כדאי לרשום את כל המידע הרלוונטי לסיבות הגירושין, הוכחות וראיות שברשותך, תמונות, תיעוד של שיחות (הקלטה קולית, וידאו, או הודעות כתובות) שיכולים לשמש להמשך התהליך. עבודתו של עורך הדין תהיה יעילה יותר ככל שהמידע שיקבל יהיה מקיף ומדויק, על פי המידע יוכל עורך הדין לייעץ לך כיצד להתנהל נכון ומהם זכויותך.


עורך הדין יפרט בפנייך בפגישת הייעוץ לגירושין את הזכויות המגיעות לך. תפקידו של עורך הדין הוא להסביר מה האפשרויות העומדות בפניך, מהן זכויותיך, ולהמליץ לך באילו צעדים לנקוט,  וממה להמנע. עורך הדין יבנה עבורך אסטרטגיה המתאימה למצבך, ולאיזו ערכאת שיפוט לפנות.
 
קישורים מומלצים:
 
 

נושאים קשורים: 
יעוץ גירושין לגבר - קבלת ייעוץ מעורך דין לפני התחלת הליכי גירושין.

גירושין ייעוץ משפטי - להתייעץ לפני ביצוע מהלכים משפטיים.

ייעוץ לפני גירושין - בני זוג נשואים ששוקלים גירושין ומעוניינים להתייעץ.

ייעוץ בענייני גירושין בטלפון

ייעוץ משפטי בנושא גירושין אונליין

ייעוץ זוגי גירושין על ידי עו"ד מגשר

ייעוץ לאחר גירושין

ייעוץ לנשים לפני גירושין - זכויות נשים בגירושין, משמורת הילדים, מזונות, הגדלת מזונות.

ייעוץ משפחתי גירושין

עלות ייעוץ גירושין- כמה עולה פגישת ייעוץ, כיצד נקבעת עלות של פגישת ייעוץ עם עו"ד גירושין, מה חשוב לבדוק בהסכם שכר טרחה, האם עלות פגישת הייעוץ נכלל במחיר ייצוג עורך הדין בתיק. מהו התעריף המומלץ לייעוץ גירושין. מחירון והמלצות.

אילו מסמכים צריך להכין לפגישת ייעוץ- חשבונות בנקים, רשימת נכסים, הסכם ממון, חובות, עיקולים, משכנתא, ראיות לתיק גירושין. צ'ק ליסט להכנה לפגישת ייעוץ ראשונה עם עו"ד.

עורך דין גירושין או מגשר גירושין- מה יותר נכון בהתחלה? מהו גישור ומהם ההבדלים בינו לבין ייעוץ גירושין.


חשיבות הייעוץ הגירושין הראשוני: ייעוץ גירושין ראשוני פרודוקטיבי יכול לספק לך ארגז כלים של מידע המאפשר לך לשקול צעדיך ולתכנן אסטרטגיה לפני שתנקוט בצעדים הבאים.


פגישת ייעוץ גירושין- מה צריך להכין לפגישת ייעוץ גירושין, אילו מסמכים להביא.שאלון לפני פגישה עם עורך דין לייעוץ גירושין.

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פורום ייעוץ גירושין

 
 
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד