ייעוץ גירושין 24/7 | ייעוץ גירושין נכון | עורך דין לייעוץ ראשוני בגירושין| סיוע משפטי מיידי

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב טלפון: 03-6161535 נייד: 0544705733  Email:office@rotenberglaw.co.il

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

ייעוץ גירושין

עצות לפני גירושין 

מהו ייעוץ גירושין?

התייעצות משפטית ראשונית בנושא גירושין אורכת בדרך כלל כשעה, במהלך פגישת ייעוץ הגירושין, הלקוח משתף מידע עם עורך הדין - מומחה לענייני גירושין לגבי הסוגיה המשפטית שלו. על פי המידע והמסמכים שתציג בפני העורך דין ובהתחשב במידע שיימסר בפגישת הייעוץ, עורך הדין יאפשר לך לדעת את הזכויות ואפשרויות הפעולה החוקיות שלך בהתאם למצב המשפטי הספציפי של המקרה שהוצג בפניו, ובהתאם לדיני המשפחה. בפגישה הראשונה עורך הדין ייעץ לך מהי האסטרטגיה הנכונה להליכי הגירושין - האם כדאי להתחיל הליכי גירושין, מה כדאי ונכון לעשות ומה אסור לעשות במצבך.  חשוב להתכונן להתייעצות עם גירושין ולהגיע לייעוץ עם מסמכי גירושין רלוונטיים כפי שיפורט בהמשך.

 

קיבלתם החלטה להיפרד? אל תעשו טעויות לחינם, ייעוץ גירושין ראשוני נכון יכול למנוע טעויות נפוצות בעלות משמעות משפטית שהמחיר שלהן עלול להיות גבוה להמשך תהליך הגירושין. אתם בוודאי יודעים כי להליך הגירושין השלכות רבות על חייכם. אתם זקוקים לייעוץ משפטי לפני גירושין על מנת לשמור על האינטרסים שלכם בגירושין וכדי להקל עד כמה שניתן עליכם ועל הילדים בתקופה זו, חשוב שתפעלו בחכמה ובשיקול דעת. אז איך מתחילים? להלן 5 העצות החשובות ביותר לעומדים בפני הליך גירושין.

 

ייעוץ גירושין נכון

בין אם אתם בטוחים בהחלטה לסיים את קשר הנישואין ובין אם אתם רק שוקלים להתגרש, התייעצות עם עורך דין תהיה צעד חכם לפני שתתחילו הליך גירושין. כדאי מאוד לפנות לייעוץ עם עורך דין גירושין לקבלת ייעוץ משפטי ראשונה, בפגישתכם עם עורך הדין, תקבלו הסבר מקיף אודות ההליך המשפטי על כל היבטיו וכן, הנחיות כיצד לכלכל נכון את צעדיכם במידה ותקבלו החלטה על גירושין, למשל:

  • פעולות מנע: יש חשש כי בן/בת הזוג ינסו להבריח נכסים? התייעצו כיצד ניתן לנקוט בפעולות שונות כגון להוציא צו מניעה וכך להגן על זכויותיכם הכספיות.

  • איסוף מסמכים: אחת הפעולות החשובות שיועץ גירושין ימליץ לכם לבצע בהליך הגירושין היא איסוף מסמכים הנוגעים בין היתר להיקף הרכוש של בני הזוג, למשל, מסמכי טאבו של דירת המגורים ונכסי נדל"ן נוספים אם ישנם, תדפיסי חשבונות הבנק וקופות הגמל וכיו"ב.

  • מדובר במקרה של בגידה: כאשר אלו הן נסיבות הפרידה, ייתכן כי עורך דין גירושין ייעץ לכם לשמור תכתובות מיילים ווצטאפ וכן לשכור את שירותיו של חוקר פרטי לצורך הוכחת הבגידה.

 לקריאה נוספת: המדריך המלא לגירושין 

 

התייעצות עם עורך דין יועץ גירושין מומחה

אתם בוודאי יודעים כי בכל עניין משפטי, חשוב לפנות לעורך דין המתמחה באותה סוגיה, על מנת שתקבלו ייעוץ וייצוג מקצועי הולם אשר יבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

 

הדבר מקבל משנה תוקף כשמדובר על הליך גירושין, הדורש לא רק בקיאות משפטית ענפה בתחום הייחודי הזה, אלא גם מידה רבה של רגישות וסובלנות. מדוע? משום שבמסגרת הליך הגירושין, עליכם לשתף את עורך הדין המייצג אתכם בפרטים אישיים ורגישים מחייכם ומשכך אתם זקוקים לעורך דין מעודכן בפסיקה וחקיקה אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ללא רבב, לצד יחס אישי, שירותי ואמפתי.

 

תחום דיני המשפחה נחשב לתחום משפטי מורכב ביותר בישראל ושינויים הלכתיים בו יכולים להכריע לכאן ולכאן. משרדנו שותף לתקדים משפטי מן החשובים בתחום בשנים האחרונות, תקדים שנפסק לאחרונה. תוכלו לקרא באתר חומר רב על הלכת בע"מ 919/15 בו ייצג משרדנו את האב הזוכה.

 

על כן בעת בחירת משרד עורכי דין לייעוץ משפטי, ודאו ראשית כל כי המשרד מתמחה בדיני משפחה בכלל ובהליכי גירושין בפרט ושנית, הקפידו לשכור את שירותיו של עורך דין מסביר פנים, עמו אתם חשים בנוח.

 

ייעוץ משפטי ודיסקרטיות

עם כל חשיבותו של הפן המשפטי של הליך הגירושין ורבה היא, אל נשכח כי גירושין הם קודם כל החלטה אישית לא קלה שמלווה במקרים רבים במשבר רגשי.

 

כל צד חווה את הקשיים והפחדים שלו ומטבע הדברים יש רצון עז לשתף בני משפחה וחברים בהחלטה שלכם. עם זאת, עליכם לזכור כי כל מה שאתם אומרים, עלול להגיע לאוזניו של בן/בת הזוג ועל כן השתדלו להימנע מלשתף אנשים רבים בהחלטה להתגרש ושמרו על דיסקרטיות בכל הנוגע לפעולות שאתם נוקטים, לאסטרטגיה המשפטית וכיו"ב.

 

כמו כן, הישמרו מעצות שבוודאי תקבלו ברגע הבשורה ופעלו על פי הייעוץ המשפטי שקיבלתם ועל פי הרצון והתחושה האישית שלכם.

 

גירושין בהסכמה

אף אם כעסכם על בן/בת הזוג הוא רב, זכרו כי להיכנס למאבק משפטי לא יועיל לכם, אלא רק יחריף את המצב ביניכם ויגבה מכם מחיר כספי ונפשי כבד. לכן, היו עם פניכם לשלום ועשו מאמץ להגיע להסכם גירושין הוגן עם הצד השני.

 

כיום, קיימת חובת גישור לפני פנייה לערכאות משפטיות, כך שממילא תידרשו לצעד הזה, אז למה לא לתת לזה צ'אנס אמיתי ולחסוך זמן וכסף.

 

יעוץ בעריכת הסכם גירושין

הסכם הגירושין עליו תחתמו צריך להתייחס לכלל הסוגיות הרלוונטיות לכם. כך למשל אם יש לכם ילדים משותפים, יש להחליט בעניין המשמורת ותשלומי המזונות עבור הילדים. צברתם רכוש רב במהלך חייכם יחד? יש לבצע חלוקת רכוש מסודרת ומפורטת, כדי למנוע מחלוקות בעניין זה בעתיד.

 

שמרו על הילדים

הטיפ האחרון שלנו עבורכם הוא גם החשוב ביותר והוא נוגע כמובן לילדים. אם יש לכם ילדים משותפים, הותירו אותם מחוץ לסכסוך והיו קשובים לקשיים שהם חווים בעקבות הפרידה. אין ספק כי תקופת הגירושין איננה קלה עבורכם אך חשוב שתזכרו כי עבור הילדים היא אף קשה עוד יותר. התא המשפחתי כפי שהם מכירים אותו מתפרק וכל שגרת חייהם משתנה. הם נדרשים אפוא למאמצי הסתגלות רבים מאוד, לצד התמודדות עם התחושה כי הפרידה היא באשמתם.

 

על כן, הקפידו שלא לריב בנוכחותם, עשו כל שניתן כדי להבהיר להם כי הקשר ביניכם לבינם לא ישתנה, כי אתם אוהבים אותם וכי החלטתכם להיפרד אינה באשמתם בשום צורה ואופן. היו רגישים לצרכים שלהם בתקופה הזו, נהגו כלפיהם בסבלנות ואם אחרי זמן מה, אם אתם חשים כי הם אינם מסתגלים כיאות לפרידה, אל תהססו לפנות לייעוץ מקצועי.

 

 

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 
*
*
טען קובץ

 
 
 
קישורים מומלצים:
 
 
 
 
 

תשלום עבור ייעוץ וטיפול בחיי משפחה ונישואין - עלות ייעוץ

דרג את הכתבהדירוג כתבה תשלום עבור ייעוץ וטיפול בחיי משפחה ונישואין  - עלות ייעוץ: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים

ייעוץ גירושין בסבסוד המדינה: הורדת טופס בקשה לסיוע משפטי - משרד המשפטים

דרג את הכתבהדירוג כתבה ייעוץ גירושין בסבסוד המדינה: הורדת טופס בקשה לסיוע משפטי - משרד המשפטים: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים

ייעוץ משפטי: תפקידם של יועצים משפטיים

דרג את הכתבהדירוג כתבה ייעוץ משפטי: תפקידם של יועצים משפטיים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
עבור לתוכן העמוד
עורך דין גירושין