En

צור קשר

checked

גירושין של מפורסמים

אנשים רבים מתארים גירושין כאחת החוויות הקשות בחייהם. כאשר מדובר על גירושים של מפורסמים, לעיתים קרובות הקושי הוא אף גדול יותר. ראשית, משום שהפרידה הפרטית הופכת לפומבית ובני הזוג חשופים לביקורת מצד הציבור על ענייניהם האישיים ביותר. שנית, כאשר מי מבני הזוג צבר הון משמעותי, מתפתח במקרים רבים מאבק קשה וארוך על חלוקת הרכוש, המסלים את המתח בין בני הזוג ומאריך את הליך הגירושין.

אובדן הפרטיות
קשה לדמיין משהו אישי יותר מחיי זוגיות ובאופן טבעי, כאשר בני זוג נפרדים, הם זקוקים לזמן לעכל את הדברים ולפרטיות. לעיתים, בני המשפחה והחברים הקרובים ביותר, מופתעים כאשר בני זוג מספרים להם על החלטתם להיפרד, משום שמדובר בעניין פרטי שלא תמיד משתפים בזמן אמת. גירושים של מפורסמים מאופיינים קודם כל באובדן הפרטיות הזו, כאשר כלי התקשורת מפרסמים את דבר הפרידה, לא פעם ללא ידיעתם או הסכמתם של בני הזוג ואף לפני שאלו סיפרו לקרובים להם.

כמו כן, בעידן הרשתות החברתיות, בני הזוג נאלצים להתמודד עם שמועות רבות שלעיתים קרובות אין להם כל שחר ויכולות לפגוע לא רק בהם אלא גם ברגשות הילדים. כל בעל מקלדת יכול להביע את עמדתו לגבי הפרידה, מי אשם בה ומי צודק ולשכוח כי לצד היותם אנשים מפורסמים, הם קודם כל בני אדם שעוברים משהו מטלטל ואישי מאוד שהופך לנחלת הציבור.

מאבק על כסף
כאשר הפרסום הניב הצלחה כלכלית לבני הזוג, הרי שבעת פרידה, נוצרים לא פעם מאבקים על רקע כספי. לעיתים, המחלוקת בין הצדדים, נוגעת לעצם הזכאות לזכויות בנכס מסוים. כך, כאשר האחד טוען כי מדובר בנכס משותף והשני בנכס אישי, שלא אמור להיכלל בחלוקת הרכוש. לעיתים, הסכסוך נסוב על הערכת השווי של הנכס, למשל מהו המועד הקובע, אלו נתונים נכללים בהערכה ועוד.
 
כפי שנרחיב מטה, מצב זה אינו מחויב המציאות וניתן להימנע ממנו על ידי חתימה על הסכם ממון. בהעדרו, יהיה קשה מאוד לצדדים שלא להיקלע לסכסוך כספי, בוודאי במקרים בהם מדובר על הון משמעותי, אז כל אחד מבני הזוג רוצה להבטיח את עתידו הכלכלי ולצאת עם ידו על העליונה בהיבט הזה.

עריכת הסכם ממון
בכל הליך גירושין, קיומו של הסכם ממון יקל מאוד על הפרידה, היות שהפתח לחילוקי דעות בין הצדדים בענייני הרכוש קטן מאוד. אופן חלוקת הנכסים הוסדר מבעוד מועד ואם קיים הסכם טוב ומקיף, הרי שהוא ייתן מענה לכל הסוגיות הרכושיות העומדות כרגע על הפרק. אז, כאשר חלק מרכזי מענייני הגירושים כבר הוכרע, יהיה פשוט יותר לקדם את ההליך המשפטי בין בני הזוג.
 
הדברים שלעיל נכונים שבעתיים במסגרת גירושים של מפורסמים, שם ריבוי ההון והנכסים, יכול ליצור סכסוך כספי ממושך בין בני הזוג, לייקר ולהאריך מאוד את הגירושין. לכן, אם נחתם בעבר הסכם ממון אשר הסדיר סוגיה זו כהלכה, הרי שעתה, הדרך לגירושים מהירים וקלים יותר כבר סלולה.

המטרה: גירושין בהסכמה
אין ספק כי עבור כל זוג שמתגרש, יהיה נכון וקל יותר לנסות ולהגיע לעמק השווה. קל וחומר כאשר לקשיים המלווים כל הליך גירושים, מתווסף גם האתגר של החשיפה הציבורית. זה מגביר את המשבר האישי שחווים בני הזוג בעת הפרידה ומכאן, את הרצון לסיים את ההליך המשפטי כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה.

הדרך לעשות זאת היא לחתור לגירושין בהסכמה, כלומר, להימנע מהגשת תביעות משפטיות זה כנגד זו ותחת זאת, לנהל משא ומתן על כל הסוגיות העומדות על הפרק ולגבש הסכמה בכל אחת ואחת מהן. אלו יעוגנו בהסכם גירושין שיקבל תוקף של פסק דין ובני הזוג יפעלו על פיו. כך, יוכלו להוזיל משמעותית את הליך הגירושים, לצמצם את משך החשיפה לתקשורת ולהיפרד בצורה נעימה ומכבדת יותר שתטיב עמם ועם ילדיהם.

 
רשימת מפורסמים:
 

 רובין וויליאמס
 קווין ספייסי
 ג'ייסון ביגס
 סיין וויליאם סקוט
 ז'אן קלוד ואן דאם
 זאק גליפיאנקיס
 אוון וילסון
 כריסטיאן בייל
 פיטר ג'קסון
 סנדרה בולוק
 ברוס לי
 דרו ברימור
 מקולי קאלקין
 ג'ק ניקולסון
 ביל מאריי
 סיגורני וויבר
 ג'ייק ג'ילנהול
 כמאל האזן
 ג'ייסון סטאת'אם
 ג'ט לי
 קייט בקינסייל
 רואן אטקינסון
 מרלון ברנדו
 ג'ון טרבולטה
 צ'אנינג טייטום
 בן אפלק

 אייל גולן

שלומית מלכה

 יהודה לוי

שלומית מלכה ויהודה לוי התגרשו

 אחרי שש שנות זוגיות וארבע שנות נישואים, ביום ב' 23/08 דווח בכלי התקשורת בישראל כי השניים התגרשו באפן רשמי.

 

 עכשיו זה רשמי: יהודה לוי ושלומית מלכה התגרשו

 

 

 אליקו
 שאה רוק חאן
 ג'ניפר אניסטון
 אמה סטון
 כריס המסוורת
 ג'יימס מקאבוי
 ג'יימס קמרון
 עמיתך בכאן
 ברנדן פרייזר
 רייצ'ל מקאדמס
 תום הידלסטון
 אמיר חאן
 רג'יניקנת

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד