חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
הסכם ממוןדלג על הסכם ממון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסכם יחסי ממון וגירושין דוגמא להורדה


לחצ/י על התמונה להורדת הקובץ

 


prenuptial agreement hebrew sample

 

דוגמא2 להסכם ממון

טופס עשה זאת בעצמך: צור, הורד והדפס

 

                                                                          

הסכם ממון דוגמא להורדה 2019

טופס  יצירת קשר מהירה עם עורך דין הסכם ממון

 

*
*
טען קובץ

 

 

הסכם ממון - מה זה אומר?

בוודאי שמעתם רבות על הסכם ממון וקיבלתם לא פעם עצה כי כדאי לכם לערוך הסכם שכזה, אבל מה זה בעצם אומר, אינכם בטוחים. ובכן, הסכם ממון הוא הסכם הנערך בין בני זוג, על מנת להסדיר את הפן הכלכלי של מערכת היחסים ביניהם. במסגרתו, יקבעו הצדדים כיצד יחולק רכושם היה וייפרדו בעתיד. מדוע יש צורך בהסכם שכזה, שהרי היה ובני הזוג יחליטו על פרידה, יוכלו לדון בחלוקת הרכוש באותה עת. אולם, יש לזכור כי כאשר מערכת היחסים עלתה על שרטון, סוגיה זו נוטה להפוך למאבק, משכל צד רואה את האינטרס האישי שלו בלבד. לעומת זאת, כאשר בני זוג עורכים הסכם ממון בעודם יחד, בזוגיות טובה ואוהבת, חלוקת הרכוש שתיקבע בהסכם, תהיה הוגנת לשני הצדדים ותחסוך להם כל צורך לדון בנושא זה היה וייפרדו בעתיד.

 

 

דוגמא להסכם ממון

להורדת דוגמת הסכם ממון להורדה חינם בקובץ PDF לחצ/י כאן

הסכם ממון (סטנדרטי) זה הינו לדוגמא בלבד ואין לעשות בו שימוש משפטי ללא עריכה וייעוץ של עורך דין מומחה בדיני משפחה. יש לזכור כי הסכם ממון הוא חוזה בעל השלכות כבדות משקל לשני הצדדים ועל כן, הוא מחייב קבלת ייעוץ מקצועי, על מנת להבטיח את זכויות הצדדים. למען הסר ספק, בכל מקרה לא מומלץ לחתום על הסכם ממון ללא עורך דין וייעוץ מקצועי.


הסכמי ממון דוגמאות

סוגי הסכמי ממון להורדה (בחינם) 

הערה חשובה: כל דוגמאות הסכמים הם לצורך למידה והעזרות עצמית, יש לקבל ייעוץ משפטי על ידי עורך דין המתמחה בהסכמי ממון.

לקביעת פגישת ייעוץ לעריכת הסכם ממון או התייעצות לגבי הסכם ממון לפני חתימה, ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר.

 • הסכם ממון דוגמא להורדה
  זוהי דוגמא של הסכם סטנדרטי למילוי כטופס, יש להוריד למלא פרטים רלוונטיים ולחתום בפני עורך דין. ניתן להדפיס את הסכם הממון ולפעול לפי מדריך הסכם הממון באתר.

 • הסכם יחסי ממון דוגמא
  זהו הסכם זהה להסכם הסטנדרטי, הסכם זה מפרט את יחסי הממון בין בני הזוג, זכויות, חובות, הרכוש וחלוקתו. יש לפעול לפי ההוראות ולאשר בבית משפט למשפחה על ידי טופס אישור הסכם ממון (להורדה).
  הסכם זה כולל: הסכם יחסי ממון בין בני זוג נשואים, הסכם יחסי ממון בין בני זוג לאחר נשואים, הסכם יחסי ממון בין ידועים בציבור. לאחר ההורדה של הדוגמא יש לפעול לפי ההוראות בסרטון "כיצד ליצור הסכם ממון בעצמך".

 • הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת דוגמא
  הסכם הפרדה רכושית נועד לבני זוג המעוניינים להפריד רכוש במקרים של חובות של בן/בת זוג, הפרדת בעלות של עסק על ידי הסכם ממון, רכישה של דירה ונכסים, הסכם לפני נישואים בפרק ב'.

 •  דוגמא להסכם ממון בין בני זוג לא נשואים
  כאשר מדובר בבני זוג שעדיין לא התחתנו או בני זוג שחיים חיים משותפים כידועים בציבור, ומעוניינים להסדיר את הזכויות והחובות ביניהם כבני זוג תוך הסתכלות עתידית, הסכם ממון זה להורדה ללא תשלום ומילוי ניתן להדפסה, יש למלא טופס הסכם ממון לשלוח לעו"ד, נוטריון, ניתן לקבל ייעוץ ולאשר בבית משפט במידת הצורך.


 • הסכם ממון פרק ב' דוגמא
  בני זוג לאחר גירושין שרוצים להתחיל פרק ב' בנישואים עם בן/בת זוג נדרשים להסכם ממון פרק ב', ניתן להוריד דוגמא בחינם ולפעול לפי ההוראות, במידה ויש צורך בתמיכה וסיוע במילוי הטפסים ניתן להתקשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. כאשר מדובר בהסכם ממון בנישואים שניים (פרק ב') יש לשים לב לחשיבות סעיפים ספציפיים הקשורים למזונות (הסדרת מזונות לילדים מנישאים קודמים), רכוש, וזכויות פנסיוניות / סוציאליות. כמו כן מומלץ לשלב עם הסכם הממון צוואה אם יש רצון למנוע העברת רכוש לבן הזוג הגרוש, במקרה של פטירה. הסכם זה דורש ייעוץ מומחה בהסכמי ממון כדי שיבוצע בצורה אפקטיבית ויהיה ניתן לאכיפה.

הסכם ממון אונליין, כיצד להשתמש?

אם אתם מעוניינים ביצירת הסכם ממון ללא פגישה פיזית עם עורך דין, קיימת אפשרות למלא טופס הסכם ממון מקוון (ניתן לבחור לפי דוגמאות הסכמי הממון השונים המתאימים לנתונים הספציפיים של בני הזוג), למלא את הפרטים במסמך אמיתי ולשלוח דיגיטלית למשרדנו, ניתן לשלב פגישה בהיוועדות חזותית, שיחת וידאו ולקבל ייעוץ. לאחר מילוי כל הפרטים מתבצע תהליך של חתימה על ההסכם ואישורו בפני בית משפט לענייני משפחה על פי הצורך. פיתרון זה הוא אפקטיבי ומהיר לבני זוג שרוצים לחתום על הסכם הממון תוך ייעוץ עם עורך דין מומחה להסכמי ממון, כאשר בן זוג נמצא בחו"ל או במקרים שיש הגבלות שאינן לבצע פגישות פיזיות - כגון בתקופת משבר נגיף הקורונה. 

פנו אלינו לפרטים נוספים.


prenuptial agreement template pdf

..

  עלות הסכם ממון

לפרטים נוספים על הסכם ממון לחץ כאן

 

 

כיצד מציגים לבן/ת הזוג הסכם ממון ?         חמש טעויות שבני זוג עושים טרם חתימה על הסכם ממון.


הסכם ממון אינו מסמך תכנון כלכלי של חיי הנישואין בלבד, תהליך ההתחייבות להסכם זה הוא גם מבחן של תקשורת בינ-אישית טובה וכנה בין בני הזוג לפני שהם מתחילים חיים משותפים שיעמידו בפניהם אתגרים לא פשוטים. הסכם טרום נישואין הוא הסכם שבני זוג קובעים ביניהם על כיצד יתנהלו לאורך זמן חיי הנישואין שלהם, מה תהיה חלוקת הנטל הכלכלי ביניהם וכיצד תתבצע החלוקה של רכוש משותף שנצבר במקרה של פרידה.


מהם הטעויות הנפוצות שעושים בני זוג בדרכם לחתימת הסכם ממון?


לדחות שיחה או לא לדבר כלל על הסכם הממון לפני החתונה.


בתקופת טרום הנישואין האהבה בעיצומה והרומנטיקה פורחת, אין לכם עדיין התחייבויות כבדות משקל. כן, הכול נראה וורוד ואתם מתכננים לכם את ירח הדבש הנפלא. מי בכלל רוצה לדבר על ממון או על הסכמים ולפוצץ את הבועה? תמיד נוכל לדבר על כך כשהדברים יתחילו לקרות אתם אומרים לעצמיכם.


זוהי טעות נפוצה, אחרי שמתחתנים החיים מתחילים לקרות גורמים גדולים ומאתגרים נוספים למשוואה, כגון: ילדים, רכישת דירה וצבירת רכוש משותף וכד', אם מתחילות מחלוקות, ייתכן שאחד מבני הזוג נתון לחובות..לפתע עולים סימני שאלה לגבי הזכויות והחובות של כל צד, ובאין מתווה ברור כל צד מפרש את הדברים לטובתו.


הרבה זוגות דוחים את השיחה הטעונה הזו על כסף ממון והתחייבויות לשלב מאוחר ביחסים כי חוששים שהצד השני יחשוב שאולי אין למציע אמון בהם, כי הוא רואה עצמו בעל עמדה סוציו-אקונומית גבוהה מהם, או שיש לו אינטרס להכין את עצמו ליום שבו דברים אולי לא יסתדרו, חלקם אף חושדים כי בני המשפחה של המציע דוחפים את בן הזוג לחתימת ההסכם וכד'.עצם החשיבה על דברים אלו עלולה להוביל למחשבות שליליות ולהוביל את היחסים למקומות לא רצויים ואף מסוכנים ליחסים.


אך זו טעות לא לדבר על הסכם ממון עוד בשלב מוקדם של היחסים הזוגיים, זהו לבטח לא נושא שהייתם רוצים לדבר עליו ערב מועד החתונה (מצב זה אף עלול ליצור בעיה משפטית לתוקף ההסכם).


ההמלצה שלנו היא לסיים את המו"מ והחתימה על ההסכם לפחות חצי שנה לפני מועד החתונה, כדאי להיעזר בעורך דין הסכם ממון עם ניסיון רב בתחום המשפחה ומוטב שיהיה מגשר מוסמך בתחום דיני המשפחה ובעל נסיון בהסכמי ממון ולא 
בתחום משפטי אחר, וזאת מכיוון שתחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב ביותר ושונה מכל תחומי המשפט ובמיוחד במדינת ישראל בה קיים אלמנט נוסף והוא הדין הדתי.

להמשך המאמר לחצ/י כאן

 

  לצפייה: דגשים להסכם גירושין

 

   


שימוש בדוגמאות:


איך לעשות הסכם בעצמך?

שלבים ביצירת ההסכם הם:

 • החלטה על הצורך בהסכם ממון.

 • קרא את חומר מקצועי, ואת המדריכים שלנו ליצירת הסכם ממון, הורד הסכם לדוגמא, (ניתן למצא ולהוריד דוגמאות שונות בהתאם לצרכים שלך ולהשצש בסעיפים הרלוונטיים) קרא את החוקים הרלווטיים "חוק החוזים" "חוק יחסי ממון בין בני זוג" ועוד.

 • למד מהו הסכם ממון ומשמעותו.

 • לאחר הורדה וניסוח הסעיפים הרלוונטיים, הכן טיוטא ראשונה של הסכם הממון.

 • קבע פגישת ייעוץ עם עורך דין עם נסיון פרקטי בעריכת הסכמי ממון כדי להיות בטוח שנוסח הסכם הממון עומד בקריטריונים של החוקים הרלוונטיים ויעמוד במבחן בית המשפט.

 • לפני הצגת ההסכם, קבע שיחה עם בן/בת הזוג וסקור את הנושאים הפיננסיים - משותפים ובבעלות בלעדית על הפרק, חובות, הכנסות, צפי כללי, נכסים השפעת מיסוד הקשר, המשך הקשר על נושאים פיננסיים אלו. חשוב לבצע את השיחה באווירה טובה, להיות כנה ולא להסתיר פרטים מבן בת הזוג, להדגיש את החשיבות בהוגנות ההסכם ותרומתו לשני הצדדים.

 • עיתוי השיחה לגבי ההסכם צריך להיות מוקדם ככל האפשר בשלבי מיסוד הקשר עם בן/בת הזוג כגון מעבר למגורים משותפים. בטח לא זמן קצר לפני חתונה על מנת שיהיה זמן לדון בנושאים הפיננסיים ללא לחץ, ולהסדיר נושאים פיננסיים. אם השיחה גולשת למקומות של חשדנות או רגשות פגועים כדאי לעצור ולקבוע שיחת ייעוץ ראשוני עם עורך דין הסכם ממון - מומלץ שיהיה בעל נסיון גישור. עו"ד ירגיע, יסביר את פרטי ההסכם בשפה ברורה ויבהיר את הזכויות המשפטיות של כל צד.

 • לאחר הסכמה מלאה של בן/בת הזוג והבנת משמעות ההסכם, העלו על מסמך רשימה של הנכסים (גם בחו"ל), החשבונות, הוצאות, עסקים, מניות, זכויות סוציאליות, צפי רווחיות, חשוב לא להסתיר ו/או להשמיט פרטים, מלבד נושא ההוגנות, הסתרת נכסים, כספים, חשבונות וחובות יכולים לפגוע בתוקפו של ההסכם משפטית, אכיפתו ועמידתו במבחן בית המשפט בעתיד. כל נושא יפורט בסעיף נפרד.

 • מומלץ לחקור את החוקים הרלוונטיים וההלכות העדכניות בכל הקשור בחלוקת הרכוש, מזונות בן זוג, הורות, משמורת ילדים, מזונות ילדים ,דירה משותפת, להגיע להבנה מלאה של זכויות וחובות של כל צד. להעלות על הכתב את כל החובות הכספיים של כל צד, קיימים או עתידיים, תביעות משפטיות הליכי הוצאה לפועל ועיקולים, מיסים, צוואות קיימות וכד'.

 • להחליט איזה רכוש/ כספים/ זכויות/ חובות יופרד בהסכם ואיזה יוסכם כמשותף. חלוקת דירת מגורים משותפת במקרה של פרידה/ גירושין, מי נשאר עם הדירה ומי עוזב.

 • לקבוע לכמה זמן יהיה הסכם הממון יהיה מוגבל לתקופה מסוימת, כיצד יבוטל ההסכם או יעודכן בשינויים, . 

 

 עובדות שכדאי לזכור פני שעושים הסכם ממון

 

הסכם ממון טוב הוא כמו חוזה עסקי טוב - הסכם ממון* שנעשה במקצועיות מייצר תיאום ציפיות בריא בין בני זוג, העומדים בפני דרך שהיא גם מבחן. אם ההסכם נעשה ברגישות ע"י עו"ד בעל ניסיון בגישורים בין אישיים והסכמי ממון שנבחנו בבתי משפט, הוא ידאג ליצור קונצנזוס בריא וכללי משחק ידועים מראש, לחיי זוגיות ארוכים. אם הדרך חלילה לא תצלח, בבוא העת ההסכם יציב גבולות לכל דיון משפטי ויגן על בני הזוג וילדיהם מפני הליך שהוא בד"כ מכוער, ארוך ויקר, אשר ממנו כולם יצאו נפסדים. הורדת דוגמא להסכם ממון כדי לחסוך עלות הסכם ממון, אינה מבטיחה הסכם ממון מקצועי.

 לעשות הסכם ממון בלי להטיל צל כבד על חיי הזוגיות –
שלב המשא ומתן לקראת חתימה על ההסכם טרם הנישואין הינו שלב רגיש ונפיץ ביותר, העלול לפרק זוגיות שנבנתה בעמל רב. מומלץ להותיר את המלאכה בידי גורם מקצועי ורב ניסיון היכול לבצע את ההליך באופן חלק, מהיר ונכון. גורם לא מקצועי עלול לפעול בחוסר אתיות וכן לגרום לצדדים להרגיש תסכול ולסכן את כל הזוגיות.

 

 

 

הסכם טרום נישואים איננו עוד טופס משפטי שמורידים מהאינטרנט - להסכם הממון השלכות כבדות משקל במידה והולכים לממשו בבית המשפט בבוא היום. חשוב לזכור שלא מדובר בחוזה פשוט דוגמת חוזה שכירות; מדובר בהסכם רגיש שאמור להסדיר את כל הפרטים האפשריים הרלוונטיים, במטרה להבטיח את עתידם של שני הצדדים. ניסיון לחסוך בייעוץ המלווה עם חתימת ההסכם תותיר אותך עם הסכם שיתכן ולא יעמוד במבחנו של מאבק משפטי של גירושין (גם אם בית המשפט יאשר אותו) ועלול לגרום לעוגמת נפש לאחד הצדדים בהסכם, בשל אי הבנה מספקת של זכויותיו וחובותיו.
 


 

• הסכם ממון אינו מסדיר ממון בלבד – הסכם הממון מסדיר נושאים רבים הקשורים לניהול החיים המשותפים כגון: סגנון חיים, חינוך ילדים, ערכים וכו'. מדובר בעניינים רבים שבני זוג לא חושבים עליהם בבואם להינשא, הצצים בשלבים מאוחרים של החיים ועלולים לגרום לקרעים ואף להגיע לידי מאבקים משפטיים. הסכם טרום נישואים טוב מסדיר את הנושאים הללו בצורה יסודית ומפורטת ופעמים רבות מונע משברים שכן הוא משמש כמגדלור בעתות מחלוקת בחיי הנישואין.
 


 

מומלץ לערוך את ההסכם בליווי מגשר מוסמך מתחום דיני משפחה -   רבים עושים טעות כאשר פונים לעורך דין שאינו מגשר מתחום הגירושין בבקשה שינסח הסכם המתאים לאינטרס שלהם. מדוע? כי הם אינם לוקחים בחשבון שאין לו את יכולת ניסיון הגישור שיש לעורך דין בעל הסמכה בתחום הגישור הבין אישי. בהליך יצירת הסכם צצות, באופן טבעי, מחלוקות והשגות, ועורך דין המוסמך בגישור ישכיל להביא את הצדדים להתעלות מעל מחלוקות אלו וליישב את הסכם הממון על הצד הטוב ביותר לצדדים בהתאם למטרותיהם. ההסכם נועד לשמור על הזוגיות ולנטרל לחצים, ולא ליצור פערים בזוגיות או להפסיד את הזוגיות עצמה.
 


 

תפסת מרובה לא תפסת – לקוחות רבים עושים טעות נפוצה כשהם מנסים לנסח הסכם המגן על רכושם באופן חד צדדי שאיננו מתחשב בתרומת בן הזוג חסר הנכסים למאזן הכלכלי. הסכם כזה, שנעשה על ידי גורם שאינו מצוי בפסיקה המעודכנת, עלול להיות חסר תוקף בהגיעו למבחן בית המשפט בבוא היום, במקרים מסוימים גם אם אושר ע"י שופט.
 


  

חשוב להיות מיוצג ע"י עו"ד בתחום בעת חתימת ההסכם - אל תחתום על חוזה ממון ללא ייעוץ מצדך, אם ההסכם נערך על ידי גורם מטעם הצד השני, בקש/י בנימוס נוסח של ההסכם והתייעץ עם מומחה מצדך. חבל יהיה לגלות בבוא הימים כי גזרת את גורלך להפסד טקטי, שיותיר אותך להילחם בבתי המשפט בתקפותו של מסמך שחתמת עליו בתום לב.

 

דוגמאות של הסכם ממון   

   

הסכם ממון דוגמא להורדה ישירה      

  

 

 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום דיני המשפחה, מאחוריה ניסיון רב במו"מ והרכבת הסכמי נישואין וייצוגם בבתי המשפט, לרשותה משרד עם צוות עורכי דין בעלי מומחיות מגוונת בעולם המשפט.

מעוניינים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם.

יצירת קשר עם עו''ד מאיה רוטנברג


 

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2nd floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

                          

 

 

 

 

*
*
*
*

 

 

 

 

הסכם ממון אונליין

הסכם ממון הוא חוזה משפטי בין בני זוג, המסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם, במקרה של פרידה. בשל משמעותו הכלכלית של הסכם זה, חשוב מאוד כי ההסכם ינוסח על ידי עורך דין המתמחה בדיני משפחה, אשר ינסח הסכם המותאם באופן אישי לבני הזוג. כיום ניתן לערוך הסכם ממון און ליין – בשיחת וידאו עם עורך הדין.

הסכם ממון כללי

הסכם ממון אינו מבטיח את זכויותיך ו/או של בת/בן זוגך/תך אלא כל מי שחולק עמך אינטרסים כגון זכויות בחברה ובעסקים או נכסים של שותפים ויורשים. היכנס כדי לקרא עוד.

הסכם ממון לפני נישואין

הסכם טרום נישואין – מהו? מדוע כדאי לחתום עליו? פנו אל עורך דין דיני משפחה לקבלת ייעוץ בעניין זה ועריכת הסכם ממון מקצועי ומקיף.

דוגמא להסכם ממון לפני נישואין

הסכם ממון, המכונה בפי רבים גם כהסכם נישואין או הסכם טרום נישואין הינו מסמך מקובל ונפוץ ברחבי העולם כולו שתפקידו הוא להסדיר את מערך הזכויות בין בני זוג במידה ויחליטו לפרק את המסגרת המשפחתית ביום מן הימים. הסכם הממון הינו למעשה חוזה בכתב אשר מסדיר מראש את החלוקה הממונית וקובע מהו הרכוש האישי של כל אחד מבני הזוג אשר מבקרה בו יגמרו אומר להיפרד יישאר ברשות בעליו ואילו מהו הרכוש המשותף אשר יחולק בין בני הזוג במקרה של פרידה. המסוכם בין הצדדים בהסכם הממון גובר על הוראות חוק יחסי הממון.

טופס אימות הסכם ממון שנכרת לפני הנישואין

על פי החוק בישראל הסכם קדם נישואין/טרום נישואין/הסכם ממון לפני נישואין בין בני זוג הינו תקף, כאשר הוא מאושר ע"י בית משפט למשפחה או חתום בפני נוטריון. במידה וההסכם לא אושר באחת משתי הדרכים הנ"ל, לא ניתן לאוכפו בבית המשפט. כדי לקבל אישור להסכם ממוני קדם נישואין/טרום נישואין/הסכם ממון לפני נישואין על בני הזוג לחתום על ההסכם בנוכחותו של נוטריון או לאשרו בבית משפט לענייני משפחה כאשר מומלץ להיות מלווה בעורך דין מומחה לדיני משפחה.

הסכם ממון לאחר נישואין

הסכם ממון לאחר נישואין – מהו הסכם ממון? מהי מטרתו? פנו אל עורך דין דיני משפחה לעריכת הסכם ממון המותאם לכם אישית.

הסכם ממון דוגמא

הסכם ממון זה הינו לדוגמא בלבד ואין לעשות בו שימוש משפטי ללא עריכה וייעוץ של עורך דין מומחה בדיני משפחה. יש לזכור כי הסכם ממון הוא חוזה בעל השלכות כבדות משקל לשני הצדדים ועל כן, הוא מחייב קבלת ייעוץ מקצועי, על מנת להבטיח את זכויות הצדדים.

טופס הסכם ממון דוגמא להורדה

הסכם ממון לפני נישואין /הסכם טרום נישואין/הסכם קדם נישואין שנחתם בין בני זוג בישראל צריך להיות מאושר ע"י בית משפט לענייני משפחה. לרשותך טופס דוגמא להורדה , אין לעשות שימוש בטופס ללא ייעוץ משפטי ע"י עו"ד מומחה בדיני משפחה.

הסכם חיים משותפים- הסכם בין ידועים בציבור

הסכם חיים משותפים – מהו והאם כדאי לחתום עליו? הסכם ממון בין ידועים בציבור נועד כדי להסדיר את מערכת היחסים בין בני הזוג. פנו אל עורך דין דיני משפחה לקבלת ייעוץ משפטי בעניין זה.

הסכם חיים משותפים בעברית

הסכם חיים משותפים גרסה בעברית Cohabitation agreement Israel Hebrew version

הסכם חיים משותפים באנגלית

הסכם חיים משותפים גרסה אנגלית Cohabitation agreement Israel English version

..

דרג את הכתבהדירוג כתבה הסכם יחסי ממון וגירושין דוגמא להורדה: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

 2020 עורכי דין לענייני משפחה מובילים

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד