En

צור קשר

checked

עורכת דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין


דיני משפחה וגירושין הם תחום עיסוק משפטי הכולל אוסף רחב ומורכב של חוקים ופסיקה העוסקים ומסדירים סוגיות בעלות השפעה על המשפחה ויחסים משפחתיים. הפרקטיקה המשפטית העיקרית בדיני המשפחה מתמקדת בייצוג לקוחות בהליכי גירושין ובסוגיות משפטיות הקשורות לתחום הגירושין כגון חלוקת רכוש הנישואין, משמורת ילדים, ודמי מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי זוגיות ופרידה, הורות ועוד


עו"ד מאיה רוטנברג דורגה כאחת מעורכות הדין המובילות במדינת ישראל.

עורכת הדין מאיה רוטנברג, עו"ד גירושין ידועה ומומחית בתחום דיני המשפחה, נבחרה כאחת ממאה עורכי הדין המובילים במדינת ישראל. משרד עורכי דין מאיה רוטנברג הממוקם בתל אביב, נקבע כאחד מהמשרדים הידועים והבולטים בתחום דיני המשפחה, על ידי חברות הדירוגים הגדולות והמובילות במשק הישראלי.

דירוגים בישראל על ידי:

  • חברת דן אנד ברדסטריט Dun & Bradstreet) DUN'S100 ).

  • חברת B.D.I. - COFACE. BDI-CODE

  • עו"ד מאיה רוטנברג חברת ועדת אימוץ ופונדקאות, לשכת עורכי הדין בשנת 2020.

לקוחות ממליצים על עו"ד מאיה רוטנברג

 

26/01/2021  הכירו את המנהלת עו"ד מאיה רוטנברג

כתבה דירוג עורכי דין מובילים בישראל מאיה רוטנברג


 

 

13/11/2020

 

ערוץ 13: שי בשידור

 

שדרן הרדיו המפורסם אליקו מספר על הגירושין הלא פשוטים לאבות בישראל, המאבק העל המשמורת, ההצלחה בבית משפט על הייצוג והלווי של עו"ד מאיה רוטנברג.

 

 

 

 

משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושין תל אביב
משרד עורכי דין מאיה רוטנברג, מתמחה בתחום גירושין ודיני המשפחה על כל ענפיו ובעל מומחיות בהליכי גישור ויישוב סכסוכים. המשרד הוקם לפני כשני עשורים ומטפל בקשת רחבה של תיקים בתחום המעמד האישי ותחומי משפט משיקים.


הידע המשפטי הנרחב, הניסיון המקצועי העשיר ותודעת השירות הגבוהה הם סימני ההיכר של המשרד, אשר הפכו אותו למשרד עורכי דין לגירושין ודיני משפחה מוביל בתחומו בישראל. צוות המשרד מונה כארבעה עורכי דין ומתמחים והנו רב לשוני.

 

משכך, מטפל הוא במגוון רחב של תיקים, לרבות תיקים המערבים את המשפט הבינלאומי הפרטי. לעורכי הדין במשרד ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בתיקי גירושין ומשפחה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בבית המשפט העליון, שם זכה המשרד בתיק בו נקבע תקדים משפטי בתחום מזונות הילדים.

 

 

עו"ד גירושין מאיה רוטנברג
תחום דיני המשפחה במשרד, מנוהל על ידי עורכת דין ומגשרת מאיה רוטנברג, בעלת ניסיון רב שנים כעו"ד לענייני גירושין ומשפחה, במהלכן טיפלה בהצלחה בתיקים רבים, הן כעו"ד גירושין מייצגת והן כמגשרת, המתמחה ביישוב סכסוכים בתחום דיני המשפחה. משרדנו ממוקם בתל אביב אך מספק שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ ומייצג בכל הערכאות המשפטיות.


 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום דיני המשפחה, עו"ד מאיה רוטנברג צברה ניסיון רב בניהול תיקי גירושין, הסכמי זוגיות, צוואות וירושות ולרשותה משרד עם צוות עורכי דין בעלי מומחיות מגוונת בעולם המשפט.

 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:


אודותינו:

משרדנו הוקם לפני כ 20 שנה כמשרד משפחתי וכיום מעניק יעוץ וייצוג משפטי בתחום הגירושין ודיני המשפחה על כל ענפיו. אנו מאמינים כי שירות טוב ללקוח, אינו מתמצה רק בבקיאות משפטית רחבה, אלא גם במתן יחס אישי ואמפתי, מתוך הבנה למצבים הרגישים עמם מתמודדים לקוחותינו. על כן, כל לקוח המגיע אל משרדנו, מקבל מענה משפטי מקיף, תוך התאמת הפתרון המשפטי לצרכיו הייחודיים, לצד יחסי אישי וסבלני, המעניק ללקוח תחושת ביטחון לאורך כל ההליך המשפטי.


צוות המשרד:

 

עו"ד מאיה רוטנברג:

בראש המשרד עומדת עורכת הדין מאיה רוטנברג, בעלת ניסיון מקצועי של מעל 20 שנה בתחום דיני המשפחה. במהלך שנותיה כעורכת דין ועד להקמת  משרד עצמאי, עבדה עו"ד רוטנברג במשרדים המובילים בתחום המעמד האישי (עו"ד זרח רוזנבלום, עו"ד אהרון טירר ועו"ד ציון סמוכה). עו"ד מאיה רוטנברג מטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה ומופיעה בכל הערכאות המשפטיות.


עורך דין המתמחה בדיני משפחה

שמה של עו"ד מאיה רוטנברג כעורכת דין מקצועית ובעלת הישגים, הולך לפניה. רק לאחרונה, ייצגה עו"ד מאיה רוטנברג בבית המשפט העליון, פסק דין זה נבחר על ידי בית המשפט העליון לאחד מפסקי דין מרכזיים שניתנו בשנת המשפט 2016-2017 בתיק אשר נקבעה בו הלכה תקדימית הקובעת כי במשמורת משותפת, יהיה שוויון בנטל במזונות הילדים, כך ששני ההורים יישאו בתשלום זה על פי יכולתם הכלכלית וחובת המזונות אינה מוטלת עוד על האב בלבד, כפי שהיה עד אותו פסק דין מהפכני. לקריאה על פסק הדין לחצ/י כאן


כמו כן, עו"ד רוטנברג הנה מגשרת מנוסה, המתמחה בניהול סכסוכים בדיני משפחה. עו"ד רוטנברג ניהלה ומנהלת הליכי גישור רבים, במסגרתם, מביאה היא את הצדדים לכדי פתרון מוסכם וסיום הסכסוך תוך זמן קצר.

 

עו"ד מאיה רוטנברג גם עוסקת בפעילות התנדבותית ענפה. בין היתר העניקה ייעוץ וייצוג משפטי

 

במרכז גליקמן – מרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, אותו מפעיל ארגון נעמ"ת וכן שימשה כמרצה במסגרות שונות בתחום דיני המשפחה.


עו"ד בן בטש

מתמחה בתחום גירושין ודיני המשפחה והמשפט האזרחי מסחרי. הוסמך כעו"ד בשנת 2000. עורך הדין בטש התמחה בבית משפט השלום, שם רכש את אומנות הכתיבה והליטיגציה, טיפל במגוון של תיקים ומשם פנה לעיסוק בתחום ביקורת הפנים ומערכות מידע בחברת רו"ח קסלמן pwc ישראל. עו"ד בטש הנו חלק ממשרדה של עו"ד מאיה רוטנברג מזה מספר שנים ועוסק במתן ייעוץ וייצוג משפטי בתחום דיני המשפחה, כאשר ניסיונו המקצועי העשיר מסייע למתן מענה משפטי מקיף וממצה ללקוחות המשרד.


עו"ד שולמית רוט-גריידי

הוסמכה כעו"ד בשנת 2009, עו"ד רוט-גריידי מתמחה בדיני משפחה וגירושין ומטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום זה, לרבות בסכסוכי גירושין מורכבים, טיפול בענייני צוואות וירושות, ניהול עזבונות וכיו"ב. כמו כן, עו"ד רוט-גריידי הנה מגשרת מוסמכת בתחום דיני המשפחה ומנהלת לצדה של עו"ד מאיה רוטנברג ובאופן עצמאי, הליכי גישור גירושין, גישור בסכסוכי ירושה וכיו"ב.


ה"אני מאמין" של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג:

לפני שאנו שואפים לנצח תיק כעו"ד לענייני גירושין,אנו רואיםבלקוח כאדםהזקוק להכוונה וייעוץ מעבר לכל השיקולים המקצועיים והכספיים.

 

תחום דיני המשפחה עוסק בדיני נפשותובכל הקשור לגירושין ופרידות אנו רואים לנגד ענינו קודם כל את טובתו האישית של הלקוחשמירה על המשפחה ובעיקר על טובת הילדים. חשוב לנו להבהיר לכל לקוח כי לפני הליכה למאבק גירושין מכוער, יש לעצור ולחשוב האם ניתן לפתור בעיות את חיי הנישואין או הזוגיות ללא הליכי גירושין. כמשרד בעל צוות מקצועי העוסק בגישור, אנו נמליץ לזוגות לפנות להליכי גירושין בדרך טובה, על ידי גישור ושיתוף פעולה.


עוד על עורכת דין מאיה רוטנברג

..

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד