דוגמא להסכם גירושין חינם להורדה
En

צור קשר

checked

הסכם גירושין לדוגמא

10/11/2022

הסכם גירושין מעודכן להורדה בפורמט PDF

להורדת הסכם גירושין לדוגמא מעודכן

לחץ על התמונה להורדת הקובץ

דוגמא להסכם גירושין להורדה

מהו הסכם גירושין?

הסכם גירושין: לבניית הסכם גירושין נכון, יש לנסח את ההסכם תוך הסתכלות לעתיד הצפוי לאחר הגירושין, נושאים חשובים כגון, הסדרת הגט, משמורת ילדים, חלוקת זמני השהות, תשלומי המזונות, כיצד מחליטים בנושאים כגון חינוך הילדים, החלטות בריאות הילד, לדוגמא בנושא covid-19 רלוונטי לשנת 2020 - משבר הקורונה.

הסכם נכון יציין מנגנוני שיתוף במידע בין ההורים, הסדרי הסעות ילדים, סעיפים הקובעים את אזור המגורים, מזונות ילדים והסכמות שונות על רכוש, חובות וזכויות. ככל שבני הזוג ינסחו הסכם הגירושין שיכלול את הפרטים הקטנים, ויתייחס לכל המקרים החריגים ובלתי, כולל מקרי חירום כך יהיה בידיהם הסכם איכותי, שימנע בזבוז זמן, והוצאות של בקשות לבית משפט או התייעצות עם עורכי דין בעתיד.

חשיבותו של הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא למעשה חוזה שמכיל נושאים חשובים רבים המשפיעים על עתידכם הכלכלי, על החופש והביטחון להתחיל חיים חדשים לאחר הגירושין, על התנהלות התא המשפחתי. סגירת כל הפרטים תוך התתכלות ונסיון לצפות את העתיד, היא אתגר משפטי לא פשוט. נדרש נסיון רב של בעל מקצוע, שניסח הסכמי גירושין רבים ואף התמודד מול אכיפת הסכם וביצועו, ביטול הסכמי גירושין בבית משפט, שינוי תנאי הסכם בהסכמה, או בהליך משפטי כנגד סעיפים מסוימים.

הסכם שלא נוסח נכון ומותיר מקום לפרשנות, יכול לגרום נזק רב , כמו פצע מדמם. פעמים רבות כעורכת דין ייצגתי זוגות אשר חתמו על הסכם שלא כיסה את כל התרחישים האפשריים, וכאשר התרחש שינוי נסיבות, חזרו בני הזוג לנקודת ההתחלה של מריבות ויכוחים והמחיר על כך יקר. תמיד יהיו שינויי נסיבות, אישיים, כלכליים, מצבי חירום ( קורונה covid-19), שינויים בעבודה, נישואים שניים וכד'. הסכם נכון מעגן בתוכו בשפה משפטית ברורה, מקרים ותגובות וטיפול בחריגים.

מדריך

כיצד לנסח הסכם גירושין נכון?

תוכלו למצוא באתר חומר לימודי רב, דוגמאות להסכמים, טפסים נדרשים, והדרכה כיצד לאשר הסכם גירושין. הורידו הסכם שנכתב על ידי עורך דין גירושין הסכם זה יהווה בסיס להסכם גירושין, בו מפורטים סעיפים עם התנאים וההסכמות עליהם נדרשים בני זוג להסכים כדי להשלים את הליך הגירושין.

רוצה עזרה בניסוח ההסכם?

הסכם הסדר גירושין לדוגמא

לא רק תבנית: שילוב תהליך התשאול שלנו צעד אחר צעד מקל על יצירת הסכם גירושין שמסדיר את כל הסעיפים החשובים. אם הגירושין שלכם לא מורכבים, בעזרת המדריך תוכלו להסדיר את רוב נושאי הגירושין בניכם ללא עורך דין. תוכלו לקבל שרותי ייעוץ, גישור וסיוע באישור ההסכם בבית המשפט.

במידה ושניכם החלטתם להתגרש בהסכמה, ואין בניכם מחלוקת כיצד לחלק את הרכוש והנכסים שלכם, תוכלו להשתמש במסמך זה כדי להגיש בקשה לגירושין בבית הדין הרבני. ההסכם יכול לשמש גם להסדרת משמורת ילדים, הסדרת זמני שהות (הסדרי ראיה) ומזונות ילדים, אם יש לכם ילדים מתחת לגיל 18.

גירושין בהסכמה

הסכם גירושין זה הינו לדוגמא בלבד ואין לעשות בו שימוש משפטי ללא עריכה וייעוץ של עורך דין מומחה בדיני משפחה. יש לזכור כי הסכם גירושין הוא חוזה בעל השלכות כבדות משקל לשני הצדדים ועל כן, הוא מחייב קבלת ייעוץ מקצועי, על מנת להבטיח את זכויות הצדדים.

גישור גירושין

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג

העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום, מאחוריה עשרות תיקים של גישור גירושין והסכמי גירושין וצוות עורכי דין בעלי מומחיות בדיני המשפחה ותחומים נלווים בישראל ובעולם.

לצפייה: דגשים להסכם גירושין


יצירת קשר עם עו"ד מאיה רוטנברג

ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

כתובת: רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2, רמת החייל, תל-אביב.
מיקוד: 6971915
טלפון: 03-6161535
פקס: 03-6161913
נייד: 0544-705733
מייל: office@rotenberglaw.co.il

 

הסכם גירושן דוגמא מומלץ מעודכן 2022


הסכם גירושין ללא עורך דין דוגמאות להורדה שימוש חופשי

 

מחיר הסכם גירושין: כמה עולה הסכם גירושין?

 

ידועים בציבור הסכם פרידה דוגמא


הסכם שלום בית דוגמא


הסכם גירושין בהסכמה דוגמא


בקשה לאישור הסכם גירושין דוגמא

דוגמא להסכם גירושין ברבנות

דוגמאות הסכמי גירושין להורדה בחינם

 

הסכם גירושין סטנדרטי מומלץ דוגמא להורדה עו"ד

 

מסמכים נוספים להורדה חינם

להלן דוגמאות שונות של הסכמי גירושין בין בני זוג

הערה ממשרד עורכי דין מאיה רוטנברג

הסכם גירושין אמנם מבוסס על פשרה אך הוא מסמך מחייב כחוק - חשוב להדגיש נקודה זו, אם מצבכם מורכב או מורכב כלכלית, אם מדובר במזונות ילדים, משמורת ילדים, מזונות בני זוג (מזונות) או חלוקת רכוש, אם יש לכם נכסים וחובות משותפים, אם בן / בת הזוג שלכם מתמודדים עם חובות או הליכי פשיטת רגל, עליכם לפחות לפנות לעורך דין לענייני משפחה שיבדוק את ההסכם שלכם לפני שתאשרו אותו. באופן אידיאלי, כל אחד מבני הזוג יפנה לעורך דין שייתן לך ייעוץ משפטי עצמאי הנוגע להסכם לפני החתימה ועו"ד יאשר אותו בפני בית המשפט.

דיני משפחה בארץ גם בשנת 2022 הם מסובכים אף יותר מדיני המשפחה בעולם, לא מומלץ להיות מחויב בהסכם לא הוגן או בלתי ניתן לאכיפה שינוי או ביטול מכיוון היה אחד או שני הצדדים מה פירוש ההסכם הזה, השלכותיו והמשמעויות המשפטיות שלו. אנו ממליצים לקרוא את המאמרים שלנו על גירושין, הליך הגירושין, ההשלכות, מזונות, חלוקת הרכוש ומאמרים נוספים ולשאול את עצמכם האם אתם מבינים לאן פניכם מועדות לפני שתבחרו בגירושין. אמנם הורדת הסכם גירושין חינם וניסוחו בשיטת עשה זאת בעצמך נראית פיתרון פשוט ומהיר וחינם, אך לפני שתתחילו במשימה זו, חשוב להגיע להבנת החסרונות או הבעיות הפוטנציאליות מראש עם מגשר גירושין (מומלץ שיהיה עורך דין גירושין מנוסה) כדי לקבל החלטות טובות יותר.

מהו הסכם גירושין?

הסכם גירושין בהגדרתו המשפטית הוא מסמך כתוב שנועד להסדיר את סיום היחסים בין בני הזוג ויכול לכלול התייחסות לכל עניין שקשור לנושא חלוקת הזכויות והחובות בין בני זוג מתגרשים. הסכם הגירושין יכול לכלול באופן ספציפי, את כלההסכמות בין שני בני זוג נשואים הנוגעים לחלוקת רכושם, נכסיהם, חובותיהם והסדרי המשמורת, הטיפול והתמיכה בילדיהם (אם יש). הסכם גירושין נחתם בד"כ בין בני זוג נשואים המעוניינים להתגרש בהסכמה. הסכם הגירושין מקבל תוקף משפטי לאחר אישור של בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה.

טיפ: בית המשפט עדיין יצטרך לאשר את כל ההסכמות שהושגו בין הצדדים, השופט יבחן את ההסכם לעומק אם מדובר בילדים מעורבים. וודאו כי חלוקת הרכוש היא הוגנת ושוויונית הן עבורכם והן עבור בן / בת הזוג שלכם, וכי אתם מרגישים שההסדרים לילדיכם הם לטובתם. פעולה זו תפחית את הסיכון שבית המשפט ידחה את הסכמתכם.

טיפ: חשוב לנסח מסמך בר אכיפה במקרה שאף אחד מהצדדים לא מצליח לעמוד בצד שלהם בהסכם. רשימה של פריטים המתחלקים בין כל הצדדים עם חתימתם, אינה מספיקה. ההסכם חייב להתאים לדרישות הספציפיות, המשתנות בין סוגיות גירושין המשתנות בין זוג לזוג . אם יש ספק, עליכם לפחות להתייעץ עם איש מקצוע משפטי מוסמך.

 

שאלות ותשובות הסכם גירושין דוגמא

 

ייעוץ עורך דין להסכם

 

תבנית הסכם גירושין פשוטה

 

האם אני יכול/ה ליצור הסכם גירושין משלי?


כדי ליצור תבנית להסכם גירושין, יש לקבוע את תנאי הגירושין עם בן/בת הזוג.

לאחר הזנת הפרטים הללו,  יש לערוך את המסמך. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות ההנחיות המשפטיות מומחה לדיני משפחה  ממשרד עו"ד מאיה רוטנברג והמדריכים המקוונים. בעזרת טופס הסכם הגירושין לדוגמא שלנו, ניתן ליצור במהירות תבנית להסכם שיאושר על ידי בית משפט לענייני משפחה.

 

*גישור גירושין- מומלץ להיעזר במגשר גירושין בעל הסמכה (מגשר/ת עו"ד גירושין מוסמך) להגעה להסכמה על פרטי ההסכם.

 

הסכם פשרה זוגית - תבנית גירושין חדשה

דרג את הכתבהדירוג כתבה הסכם גירושין לדוגמא: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד