דוגמא להסכם גירושין חינם להורדה
חיפושדלג חיפוש
En
צור קשרדלג צור קשר

צור קשר

checked
גירושיןדלג גירושין
תוכן מרכזי בעמודדלג תוכן מרכזי בעמוד

הסכם גירושין לדוגמא


⇐להורדת הסכם גירושין לדוגמא מעודכן


מהו הסכם גירושין?


לחץ על התמונה להורדת הקובץ


דוגמא להסכם גירושין להורדה

 

הסכם גירושין: לבניית הסכם גירושין נכון, יש לנסח את ההסכם תוך הסתכלות לעתיד הצפוי לאחר הגירושין, נושאים חשובים כגון, הסדרת הגט, משמורת ילדים, חלוקת זמני השהות, תשלומי המזונות, כיצד מחליטים בנושאים כגון חינוך הילדים, החלטות בריאות הילד, לדוגמא בנושא covid-19 רלוונטי לשנת 2020 - משבר הקורונה.

 

הסכם נכון יציין מנגנוני שיתוף במידע בין ההורים, הסדרי הסעות ילדים, סעיפים הקובעים את אזור המגורים, מזונות ילדים והסכמות שונות על רכוש, חובות וזכויות. ככל שבני הזוג ינסחו הסכם הגירושין שיכלול את הפרטים הקטנים, ויתייחס לכל המקרים החריגים ובלתי, כולל מקרי חירום כך יהיה בידיהם הסכם איכותי, שימנע בזבוז זמן, והוצאות של בקשות לבית משפט או התייעצות עם עורכי דין בעתיד.


חשיבותו של הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא למעשה חוזה שמכיל נושאים חשובים רבים המשפיעים על עתידכם הכלכלי, על החופש והביטחון להתחיל חיים חדשים לאחר הגירושין, על התנהלות התא המשפחתי. סגירת כל הפרטים תוך התתכלות ונסיון לצפות את העתיד, היא אתגר משפטי לא פשוט. נדרש נסיון רב של בעל מקצוע, שניסח הסכמי גירושין רבים ואף התמודד מול אכיפת הסכם וביצועו, ביטול הסכמי גירושין בבית משפט, שינוי תנאי הסכם בהסכמה, או בהליך משפטי כנגד סעיפים מסוימים.

 

הסכם שלא נוסח נכון ומותיר מקום לפרשנות, יכול לגרום נזק רב , כמו פצע מדמם. פעמים רבות כעורכת דין ייצגתי זוגות אשר חתמו על הסכם שלא כיסה את כל התרחישים האפשריים, וכאשר התרחש שינוי נסיבות, חזרו בני הזוג לנקודת ההתחלה של מריבות ויכוחים והמחיר על כך יקר. תמיד יהיו שינויי נסיבות, אישיים, כלכליים, מצבי חירום ( קורונה covid-19), שינויים בעבודה, נישואים שניים וכד'. הסכם נכון מעגן בתוכו בשפה משפטית ברורה, מקרים ותגובות וטיפול בחריגים.


מדריך: כיצד לנסח הסכם גירושין נכון?


תוכלו למצוא באתר חומר לימודי רב, דוגמאות להסכמים, טפסים נדרשים, והדרכה כיצד לאשר הסכם גירושין. הורידו הסכם שנכתב על ידי עורך דין גירושין הסכם זה יהווה בסיס להסכם גירושין, בו מפורטים סעיפים עם התנאים וההסכמות עליהם נדרשים בני זוג להסכים כדי להשלים את הליך הגירושין.

 

רוצה עזרה בניסוח ההסכם? פורום הסכם גירושין

 

מדריך הליכי גירושין

למדריך בנושא גישור גירושין ← לחצ/י כאן

למדריך מורחב בנושא הסכם גירושין ← לחצ/י כאן


Divorce Agreement Template

הסכמי גירושין מוכנים

הסכמי פירוד

 

הסכם הסדר גירושין לדוגמא
לא רק תבנית:  שילוב תהליך התשאול שלנו צעד אחר צעד מקל על יצירת הסכם גירושין שמסדיר את כל הסעיפים החשובים.

שמור, חתום, הדפס והורד את המסמך שלך בסיום.

 

אם הגירושין שלכם לא מורכבים, בעזרת המדריך תוכלו להסדיר את רוב נושאי הגירושין בניכם ללא עורך דין.

תוכלו לקבל שרותי ייעוץ, גישור וסיוע באישור ההסכם בבית המשפט.

 

במידה ושניכם החלטתם להתגרש בהסכמה, ואין בניכם מחלוקת כיצד לחלק את הרכוש והנכסים שלכם, תוכלו להשתמש במסמך זה כדי להגיש בקשה לגירושין בבית הדין הרבני. ההסכם יכול לשמש גם להסדרת משמורת ילדים, הסדרת זמני שהות (הסדרי ראיה) ומזונות ילדים, אם יש לכם ילדים מתחת לגיל 18.

 

גירושין בהסכמה

הסכם גירושין זה הינו לדוגמא בלבד ואין לעשות בו שימוש משפטי ללא עריכה וייעוץ של עורך דין מומחה בדיני משפחה. יש לזכור כי הסכם גירושין הוא חוזה בעל השלכות כבדות משקל לשני הצדדים ועל כן, הוא מחייב קבלת ייעוץ מקצועי, על מנת להבטיח את זכויות הצדדים.
עורך דין הסכמי גישור בגירושים


גירושין בהסכמה טופס עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום, מאחוריה עשרות תיקים של גישור גירושין והסכמי גירושין וצוות עורכי דין בעלי מומחיות בדיני המשפחה ותחומים נלווים בישראל ובעולם.

לצפייה: דגשים להסכם גירושין


יצירת קשר עם עו''ד מאיה רוטנברג


באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

*
*
טען קובץ
checked


מחיר הסכם גירושין: כמה עולה הסכם גירושין?


דוגמא להסכם גירושין ברבנות

דוגמאות הסכמי גירושין להורדה בחינם

דוגמאות למסמך אמיתי - הסכם גירושין 2019

הסכם גירושין הדדי

הסכם גירושין לגישור

עותק הסכם גירושיןהסכם גירושין pdf


להלן דוגמאות שונות של הסכמי גירושין בין בני זוג

מסמכים נוספים להורדה חינם:

הסכם גירושין לדוגמא

הסכם גירושין ללא עורך דין

העתק הסכם גירושין


הסכם גירושין להדפסה

הסכם גירושין דוגמא doc

הסכם גירושין סטנדרטי

הסכם גירושין 2018

בקשה לאישור הסכם גירושין דוגמא

דוגמא להסכם גירושין ללא ילדים

טופס הסכם גירושין ללא ילדים


Sample marital settlement agreement provisions example

הסכם גירושין באנגלית להורדה divorce settlement agreement sample


divorce settlement agreement template

Hebrew download sample free

כיצד לעשות הסכם גירושין בעצמך DIY ללא עורך דין ולאשר בבית משפט

divorce by agreement online form


הערה ממשרד עורכי דין מאיה רוטנברג


הסכם גירושין אמנם מבוסס על פשרה אך הוא מסמך מחייב כחוק - חשוב להדגיש נקודה זו,  אם מצבכם מורכב או מורכב כלכלית, אם מדובר במזונות ילדים, משמורת ילדים, מזונות בני זוג (מזונות) או חלוקת רכוש, אם יש לכם נכסים וחובות משותפים, אם בן / בת הזוג שלכם מתמודדים עם חובות או הליכי פשיטת רגל, עליכם לפחות לפנות לעורך דין לענייני משפחה שיבדוק את ההסכם שלכם לפני שתאשרו אותו. באופן אידיאלי, כל אחד מבני הזוג יפנה לעורך דין שייתן לך ייעוץ משפטי עצמאי הנוגע להסכם לפני החתימה ועו"ד יאשר אותו בפני בית המשפט.


דיני משפחה בארץ גם בשנת 2020 הם מסובכים אף יותר מדיני המשפחה בעולם, לא מומלץ להיות מחויב בהסכם לא הוגן או בלתי ניתן לאכיפה שינוי או ביטול מכיוון היה אחד או שני הצדדים מה פירוש ההסכם הזה, השלכותיו והמשמעויות המשפטיות שלו. אנו ממליצים לקרוא את המאמרים שלנו על גירושין, הליך הגירושין, ההשלכות, מזונות, חלוקת הרכוש ומאמרים נוספים ולשאול את עצמיכם האם אתם מבינים לאן פניכם מועדות לפני שתבחרו בגירושין. אמנם הורדת הסכם גירושין וניסוחו בשיטת עשה זאת בעצמך נראית פיתרון פשוט ומהיר וחינם, אך לפני שתתחילו במשימה זו, חשוב להגיע להבנת החסרונות או הבעיות הפוטנציאליות מראש כדי לקבל החלטות טובות יותר. 


מהו הסכם גירושין? הסכם גירושין בהגדרתו המשפטית הוא מסמך כתוב שנועד להסדיר את סיום היחסים בין בני הזוג ויכול לכלול התייחסות לכל עניין שקשור לנושא חלוקת הזכויות והחובות בין בני זוג מתגרשים. הסכם הגירושין יכול לכלול באופן ספציפי, את כלההסכמות בין שני בני זוג נשואים הנוגעים לחלוקת רכושם, נכסיהם, חובותיהם והסדרי המשמורת, הטיפול והתמיכה בילדיהם (אם יש). הסכם גירושין נחתם בד"כ בין בני זוג נשואים המעוניינים להתגרש בהסכמה. הסכם הגירושין מקבל תוקף משפטי לאחר אישור של בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה.

 

טיפ: בית המשפט עדיין יצטרך לאשר את כל ההסכמות שהושגו בין הצדדים, השופט יבחן את ההסכם לעומק אם מדובר בילדים מעורבים. וודאו כי חלוקת הרכוש היא הוגנת ושוויונית הן עבורכם והן עבור בן / בת הזוג שלכם, וכי אתם מרגישים שההסדרים לילדיכם הם לטובתם. פעולה זו תפחית את הסיכון שבית המשפט ידחה את הסכמתכם.

 

 

טיפ: חשוב לנסח מסמך בר אכיפה במקרה שאף אחד מהצדדים לא מצליח לעמוד בצד שלהם בהסכם.  רשימה של פריטים המתחלקים בין כל הצדדים עם חתימתם, אינה מספיקה. ההסכם חייב להתאים לדרישות הספציפיות, המשתנות בין סוגיות גירושין המשתנות בין זוג לזוג . אם יש ספק, עליכם לפחות להתייעץ עם איש מקצוע משפטי מוסמך.

דרג את הכתבהדירוג כתבה הסכם גירושין לדוגמא: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
צור קשרדלג צור קשר

צור קשר

checked
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד