מהו עורך דין גירושין מומלץ

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב טלפון: 03-6161535 נייד: 0544705733  Email:office@rotenberglaw.co.il

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

כיצד לבחור עורך דין לענייני משפחה וגירושין הנכון עבורך

עורך דין גירושין טיפים לבחירה נכונה

עורך דין לענייני משפחה

בחירה נכונה בשירותיו איש מקצוע בעל יכולות גבוהות הכרחית בתחומים רבים ומגוונים. כאשר נדרשים לשירותיו של עורך דין לייצוג משפטי, על אחת כמה וכמה, קיימת חשיבות מכרעת בבחירה נכונה ומושכלת.  

 

בחירת עורך דין גירושין היא החלטה חשובה ומשמעותית מאוד להצלחתו של הליך גירושין. מדובר בהליך משפטי מורכב, בו סוגיות רבות אשר יש להביא לפתרונן ועל כן, בחירה נכונה של עורך הדין הטוב ביותר עבורך היא זו אשר תשמור על זכויות הלקוח בהליך זה. במאמר שלפניכם, ריכזנו חמישה כללים לבחירת עורך דין גירושין: בקיאות משפטית, חדות מחשבה, גישור גירושין, כימיה אישית ועלות הטיפול.  

 

בקיאות משפטית 

הכלל הראשון בבחירת עורך הדין, הוא המומחיות והבקיאות המשפטית. עורך הדין מוכרח להיות מומחה בדיני משפחה בכלל ובתחום הגירושין בפרט. כמו כן רצוי כי עורך הדין יהיה בעד גישור גירושין ובעל ניסיון לא מועט, מן הטעם כי הליך הגישור יכול לסייע מאוד בניהול יעיל של הליך הגירושין. 

 

בבחירת עורך דין גירושין, חשוב להקפיד ולבדוק שעורך הדין אינו עוסק בתחום הגירושין ודיני משפחה כתחום אחד מני רבים אלא שהעיסוק העיקרי שלו וניסיונו המקצועי סובב סביב דיני המשפחה.  עורך דין גירושין מומלץ הוא עורך דין אשר מייצג על בסיס כמעט יומיומי בבתי המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים

 

מומלץ עם זאת, כי  עו"ד הגירושין יכיר גם תחומים משפטיים נוספים המשיקים לדיני הגירושין, עורך דין לענייני משפחה מומלץ שיהיה בקיא גם בדיני חוזים ודיני מקרקעין. זאת משום שבמסגרת הליך גירושין, יש צורך במקרים רבים, ללוות את הלקוח במכירת דירת המגורים המשותפת או נכסי נדל"ן אחרים. לפיכך, יש לבחור במשרד עורכי דין וותיק, המתמחה בדיני משפחה ועוסק בתחום מזה שנים רבות.

 

חדות מחשבה לצד רגישות והבנה 

עורך דין גירושין טוב, הוא חד מחשבה ויודע לזהות בשלב מוקדם, את סלעי המחלוקת בין הצדדים. לאור זאת, עורך דין לענייני משפחה וגירושין בונה את האסטרטגיה לניהול התיק בתחילת הדרך (למשל גישור גירושין) ומביא לתוצאה המשפטית הטובה ביותר עבור הלקוח.  האם די בראש חד ומבריק כדי לנהל הליך גירושין? התשובה היא לא.  

 

בד בבד, מומלץ כי עורך דין לענייני משפחה ידע לגלות רגישות והבנה כלפי הלקוח, שהרי לפני היותו צעד משפטי, הליך הגירושין הוא פרידת בני הזוג וסיומה של המערכת הזוגית. עורך הדין צריך להיות מודע לכך ולהעניק ללקוח את האמפתיה לה הוא זקוק, לצד הטיפול המשפטי המקצועי הטוב ביותר.

 

חשוב לדבר עם עורך הדין על נושאי המשפחה ולהבין מה האסטרטגיה שלו בתיק. עורך דין מנוסה ישים דגש על שמירת שלום הילדים וינסה למנוע התפרקות מוחלטת של המשפחה בהליך הגירושין. אסטרטגיה משפטית אגרסיבית מדי יכולה אולי להביא להישגים זמניים אך יכולה לפגוע בילדים, ודא/י בשיחה עם עורך הדין כי הוא מודע להשלכות כל פעולה משפטית שהוא נוקט בנוגע לילדים.

 

עו"ד גירושין טוב, מלבד היותו מומחה בדיני המשפחה, ידע להפגין דאגה אמיתית ללקוח ללוות אותו באופן אישי וידע לשים את טובת הילדים במקום הראשון תוך קידום ניסיונות להליכי גישור הסכמים ברי קיימא ופשרה מצד שני הצדדים

 

גישור גירושין 

עורכי דין המתמחים בדיני משפחה, אשר עברו הכשרה כמגשרים, הם בעלי ערך מוסף. עורכי דין אלו יודעים כיצד לנהל משא ומתן בצורה נכונה ואפקטיבית, הם בעלי ראש יצירתי וחושבים מחוץ לקופסא – תכונה חשובה ביותר בטיפול בהליך גירושין בצורה הטובה ביותר. עורך דין מגשר פועל לשמירה על האינטרסים של הלקוח, תוך בחינה האם גישור גירושין יכול להתאים במקרה הנדון. זאת מתוך ההבנה כי גישור גירושין יכול להביא לחתימה על  הסכם גירושין. כך הצדדים מגבשים באופן עצמאי הסכמות לגבי הנושאים השונים ואינם מגיעים להתכתשויות בבית המשפט.   

  

כימיה אישית 

כלל חשוב מאוד בבחירת עורך דין גירושין טוב, הוא הכימיה האישית שבין הלקוח לעורך דינו.מומלץ כי בין הצדדים תשרור תחושת אמון והלקוח צריך להרגיש ביטחון ונוחות כאשר הוא משוחח עם עורך הדין בענייני גירושין. הלקוח צריך להיות סמוך ובטוח כי הוא בידיים טובות וכי זכויותיו המשפטיות יישמרו. יתרה מזאת, תחושה של אמון בעורך הדין תביא גם לשקט נפשי ותאפשר ללקוח לעבור את הליך הגירושין בצורה קלה יותר והטובה ביותר.

 

המלצתנו היא כי הלקוח צריך להרגיש בנוח לא רק עם אופיו האישי של עורך דין גירושין, אלא גם עם הפתרונות המשפטיים אשר עורך הדין מציע לו. למשל, היה והלקוח מעוניין בהליך גישור גירושין ועורך הדין אינו מוכן לנסות, הרי שהלקוח צריך לפנות לעורך דין אחר.  

 

עלות הטיפול 

בין מכלול השיקולים בבחירת עורך דין גירושין: מומחיות משפטית, גישור גירושין וכיו"ב,  ישנו כמובן גם עלות הטיפול. באספקט זה יש להיות זהירים במיוחד ולשקול את המקצועיות והניסיון של עורך הדין, אל מול שכר הטרחה להליך גירושין . כדאי לקבל אינדיקציה לגבי שכר הטרחה המקובל ולוודא כי העלות המבוקשת איננה מופרזת, אך בד בבד יש להיזהר מאוד מהצעות שכר טרחה זולות, אשר מעידות למרבה הצער גם על טיבו של הטיפול המשפטי שיקבל הלקוח. 

  

משרד עורכי דין רוטנברג הוקם לפני כ 20 שנה ומעניק ייעוץ וטיפול משפטי בתחום דיני המשפחה ותחומי משפט משיקים. אנו מאמינים כי מתן טיפול מקצועי, איכותי ואישי ללקוח, אינו כולל רק את הידע המשפטי הנרחב, אלא גם דורש אמפתיה והבנה למצבים האינטימיים והרגישים איתם מתמודדים לקוחות המשרד. על כן, כל לקוח המגיע אל משרדנו, מקבל את הטיפול המשפטי הטוב ביותר וכן את היחס האישי הטוב ביותר, המאפשר ללקוח לחוש ביטחון לאורך כל הדרך. 

משרדנו מונה כארבעה עורכי דין, מתמחה וצוות אדמיניסטרטיבי:

עו"ד מאיה רוטנברג

מנהלת את תחום דיני המשפחה במשרד ובעלת ניסיון מקצועי שלמעל 15 שנה בתחום.עו"ד מאיה רוטנברג ראתה, מראשית דרכה המקצועית, את תחום דיני המשפחה כתחום מעניין וחשוב וראתה בתחום זה כשליחות לסייע לאנשים בצמתים הרגישים בחייהם, ועל כן בחרה להתמחות בתחום זה. 

עו"ד מאיה רוטנברג עבדה במשרדים המובילים בתחום המעמד האישי (עו"ד זרח רוזנבלום, עו"ד אהרון טירר ועו"ד ציון סמוכה) וצברה ידע ומיומנות ייחודית לה בתחום המעמד האישי. כל תיק העוסק בדיני משפחה המגיע אל המשרד, מטופל באופן אישי על ידי עו"ד מאיה רוטנברג, בשיתוף עם עורכי דין מומחים בתחומים ספציפיים, במידת הצורך.

 

עו"ד מאיה רוטנברג מטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה, לרבות, תיקי גירושין, ענייני צוואות וירושות והסכמי ממון.עו"ד מאיה רוטנברג מופיעה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בבתי הדין הרבניים ובנוסף לזאת, היא גם מגשרת מוסמכת, בעלת ניסיון רב בגישור סכסוכים בתחום דיני המשפחה.

 

עורך דין לענייני משפחה וגירושין

משרד עורכי הדין מאיה רוטנברג מבינים שכל מקרה בתחום דיני המשפחה שונה וכל לקוח מקבל יחס אישי ושירות על פי הצרכים שלו.

 

על מנת שתוכלו להתרשם, אספנו ביקורות והתרשמות של לקוחות המשרד. 

קראו מה כמה מהלקוחות הקודמים שלנו אומרים עלינו:

 המלצות לקוחות

פעילויות נוספות: עו"ד מאיה רוטנברג עסקה בפעילות התנדבותית ענפה במסגרת מרכז גליקמן – מרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, אותו מפעיל ארגון נעמ"ת; שימשה כמרצה באוניברסיטה בקורסים העוסקים בדיני המשפחה והירושה.

מעוניינים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם.

יצירת קשר עם עו''ד מאיה רוטנברג


 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2nd floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile: +972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

 

*
*
טען קובץ
checked

BASIC REQUIREMENTS FOR ADMISSION TO THE ISRAEL BAR

דרג את הכתבהדירוג כתבה BASIC REQUIREMENTS FOR ADMISSION TO THE ISRAEL BAR: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
8 מדרגים

חסיון עורך דין לקוח - ב"ש 4301/08 ברקו נ' מדינת ישראל

"שמירת סודותיו של אדם, היא בלא ספק אחד מאָשיות ההגנה על הפרטיות. הסוד - הוא דבר שבעליו אינו מעוניין שיתגלה לאחרים, אך יש שהוא מגלה אותו לאיש אמונו, אחר שקיבל ממנו הבטחה במפורש או במשתמע, שלא יגלה את סודו לאחרים".

דרג את הכתבהדירוג כתבה חסיון עורך דין לקוח - ב"ש 4301/08 ברקו נ' מדינת ישראל: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
13 מדרגים

התעריף המינימלי המומלץ לפי כללי לשכת עורכי הדין

לפי כללי לשכת עורכי הדין (התעריף המינימלי המומלץ), התש"ס – 2000
דרג את הכתבהדירוג כתבה התעריף המינימלי המומלץ לפי כללי לשכת עורכי הדין: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
20 מדרגים
עבור לתוכן העמוד
עורך דין גירושין