En

צור קשר

checked

5 טיפים להתייעצות מקוונת עם עורכי דין לגירושין


התייעצות מקוונת עם עו"ד לגירושין

התייעצות מקוונת עם עורך דין גירושין אונלייןמתלבטים כיצד לקבל ייעוץ גירושין המקוון הטוב ביותר שתוכלו? גירושין בישראל נראים קצת אחרת ממקומות בעולם ומורכבים יותר. במשרד רוטנברג אנו מציעים אפשרויות ייעוץ אונליין חדשניות ומיידות מותאמות לעידן הקורונה עם דגש על צרכי הלקוח שלנו. אנו מתמקדים גם בסוגים שונים של גירושין, הסכמים, ושירותים עבור לקוחותינו בארץ ובחו"ל. המענה לצרכי הלקוח שלנו כולל אפשרויות מקוונות הכוללות, היוועדות חזותית, (שיחות וידאו) לייעוץ גירושין.

 

התייעצויות טלפוניות וייעוץ מקוון עם עורכי דין לגירושין אינן חדשות במשרדנו, אך כעת התייעצויות מקוונות של עו"ד ולקוח הן אך ורק מה שאנחנו עושים. אנו מציעים מספר פלטפורמות להתייעצויות המקוונות הראשוניות וזה מוביל לטיפ הראשון שלי.

 

1. פלטפורמה
כאשר מתזמנים את הייעוץ המקוון הראשון עם עורך הדין לגירושין, מומלץ לבדוק אם יש אפשרויות לפלטפורמה המקוונת. רובנו מכירים את זום, ואולי זה מה שהכי מתאים לכם ולעורך הדין לגירושין שאתו אתם מתכוונים להתייעץ, אבל אם זה לא אל

תהססו לבקש אפשרויות אונליין נוספות, או אפילו שאלו אם עורך הדין מכיר פלטפורמה שאתם מורגלים להשתמש בה.

 

האפליקציות Cisco Webex Meetings, GoToMeeting, Google Hangouts Meet, join.me הן חלופות הפופולריות ביותר ל- Zoom.

 

לאחר בחירת הפלטפורמה המקוונת, ודאו שאתם מכירים אותה. אם זה חדש עבורכם, בדקו זאת לפני יום הייעוץ הראשוני, כך שתוכלו להתמקד בייעוץ הגירושין שלכם ולא לבזבז זמן ופוקוס על התעסקות באפליקציה ביום פגישת הייעוץ שלך.

מומלץ לוודא מתי אתם אמורים לקבל את הקישור או הדוא"ל בכדי להיכנס לחדר הפגישות המקוון עם עורך הדין.

 

2. מקום
אתם רוצים פרטיות להתייעצות הראשונית לפני גירושין,התייעצות עם עורך הדין לגירושין תהיה חסויה. אתם רוצים להגן על החיסיון במהלך התייעצות הגירושין שלכם על ידי כך שתוודאו שיש לכם מקום מתאים, מיקום טוב לייעוץ הגירושין המקוון משמעו שיש גם פרטיות וסודיות. לא מומלץ לקיים את דיון ייעוץ הגירושין שלך עם עורך הדין לגירושין עם אנשים נוספים בחדר. כמו כן, ייעוץ גירושין יכלול דיון בסיבות הגירושין שהביאו אתכם להחלטת הגירושין, על ילדיכם, על הנכסים שלכם ועל הכספים שלכם כולל חובות והתחייבויות. תרצו להגן על כל המידע הפרטי שלכם וכל הנושאים האישיים שעליהם תדונו עם עורך הדין לגירושין.

 

3. חיבור אינטרנט חזק ויציב
כעת, לאחר שקבעתם את הייעוץ המקוון עם עורך הדין לגירושין, חשבו היכן תהיה ההתייעצות. אתם תרצו מקום עם חיבור לאינטרנט טוב או Wi-Fi חזק או חיבור אתרנט.  מצאו מקום שקרוב לראוטר, שתהיה קליטה מלאה, שיחת וידאו צורכת העברה של נתונים רבים הדורשים חיבור אינטרנט בקיבולת גבוהה. אתם רוצים ייעוץ ללא תקלות, שיהיה קל להתחבר ולשמוע היטב את עורך או עורכת הדין. הכינו גיבוי למקרה שיתנתק, ניתן להתקין HOTSPOT דרך הטלפון הנייד, שאלו את הנציג הטכני של חברת הטלפונים כיצד לעשות זאת, לפני פגישת ייעוץ הגירושים.

 

4. הכנה להתייעצות לפני גירושין
במהלך ייעוץ הגירושין, עו"ד הגירושין ינבור בחייכם האישיים ובהחלטותיכם. עורך הדין לגירושין ישאל אתכם על הכספים שלכם, בן / בת הזוג שלכם, הקשר שלכם עם בן / בת הזוג, הילדים שלכם אם יש ועוד. עורכי דין לגירושין והצוות שלנו במשרד עורכי דין רוטנברג הם פעמים רבות האנשים הראשונים שמקבלים את כל המידע בו זמנית. המומחים שלנו לדיני גירושין ינצלו את פגישת ההתייעצות הראשונית כדי לנסות לקבל תמונה מלאה ככל האפשר על מה שקורה.

סוג זה של התייעצות יכול להיות קשה וכואב עבור אנשים מסוימים, גם כאשר אין קונפליקט או מלחמה משפטית בין בני הזוג. ייתכן ותחוו כאב, צער ותחושת אובדן כשתדברו על כל הדברים האלה עם עורך דין לגירושין. בהתייעצות עמנו אנו מכירים ברגשות הצפים ברגעים לא קלים אלו ואז אנו ממשיכים, וכאן מועיל להיות מגשר/ת גירושין מנוסה עם הסמכה ונסיון רב בגישור.

 

5. תכנון
הכנה לייעוץ הגירושין כוללת איסוף מידע כמו מספרי חשבון בנק, מספרי ת.ז. ודרכון (גם של הילדים), מידע על ביטוח בריאות ומידע אישי אחר.

עליכם להתעדכן בכספים ובחשבונות הפיננסיים שלכם. בדקו את מצב החובות וההתחייבויות שלכם כולל חובות כרטיסי אשראי, משכנתא, הלוואות לרכב וכדומה.

 

חשוב להכין את מסמכי הגירושין באופן מסודר לפני הפגישה (מומלץ להכין אותם בקבצים דיגיטאליים).

ללקוחות ייעוץ גירושין ראשוני במשרדנו מומלץ לקרא את המדריך לגירושין, ואת הצ'ק ליסט-רשימת ההכנה לגירושין (להורדה והדפסה באתר) והשאלון גירושים, למילוי ושליחה לפני הייעוץ כדי לעזור לאסוף מידע  לצורך ייעוץ הגירושין.

דרג את הכתבהדירוג כתבה 5 טיפים להתייעצות מקוונת עם עורכי דין לגירושין: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים

צור קשר

checked
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד