חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עו"ד

עו"ד, הוא אדם שהוכשר ובעל רישיון להכין, לנהל, או להעמיד לדין או להגן על תביעה בבית משפט עבור אחר. עו"ד מעניק גם ייעוץ בנושאים משפטיים שעשויים להידרש להליך בית משפט.
עו"ד מיישם את החוק על מקרים ספציפיים. הוא חוקר את העובדות והראיות בכך שהוא מתייצב עם לקוחו ומעיין במסמכים, והוא מכין ומגיש את הטענות לבית המשפט. במשפט הוא מציג ראיות, חוקר עדים וטוען בשאלות של חוק ועובדה. אם הוא לא יזכה בתיק, הוא עשוי לבקש לערער על פסק הדין  או  לבקש סעד חדש בבית משפט לערעורים.


 

במקרים רבים עו"ד יכול להביא לסיום תיק ללא משפט באמצעות משא ומתן, פיוס ופשרה. בנוסף, החוק מסמיך עו"ד ומיפה את כוחו להסדיר ולקבוע את זכויות משפטיות בעניינים רבים ובדרכים שונות, כגון באמצעות צוואות, חוזים או חוקי עזר תאגידיים,  העו"ד מייעץ ומניע רבים מהסדרים אלה. במהלך המאה ה -20, תחום העבודה המתפתח במהירות עבור עורכי דין היה ייצוג לקוחות בפני וועדות מנהליות ובתי משפט ולפני ועדות חקיקה.

 

ישנם עו"ד שהנם  יועצים משפטיים שאינם עוסקים בליטיגציה אשר נותנים ייעוץ בבעיות משפטיות שונות ולעיתים קרובות מועסקים על ידי חברות עסקיות. כמעט בכל המדינות בעלות מערכת משפט אזרחית יש נוטריונים (ראו נוטריון), שיש להם זכויות בלעדיות לעסוק בעבודה משרדית כמו הסדרי נישואין וצוואות.

דרג את הכתבהדירוג כתבה עו"ד: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

 2020 עורכי דין לענייני משפחה מובילים

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד