חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
גירושיןדלג על גירושין
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטול הסכם גירושין: האם ראיה שהושגה מתוך מכשיר הסלולארי של בן /בת זוג ולא הסכמה קבילה בבית משפט? תלה"מ 31358-11-18

האם בית משפט למשפחה יקבל ראיה שהושגה תוך פגיעה בפרטיות?

במסגרת תביעה לביטול הסכם גירושין שנקבע בו כי להורי הבעל שהלוו כסף לבני הזוג לרכישת דירה תוך התחייבות בעל פה שהאישה לא תיקח מכספי ההלוואה לעצמה פנה הגרוש לבית המשפט בתביעה שעניינה ביטול הסכם הגירושין. האיש כי הגיעה לידיו ראיה שלא הוצגה בעבר מתוך מכשיר הסלולארי של האשה. לטענת הבעל הגרוש, הגיע לידיו  שיחת טלפון מוקלטת בין האשה לבין אחותה ובה האשה מודה כי הבטיחה להורי האיש שלא תיקח לידיה "שקל מכספי הדירה".

האיש טוען כי ראיה זו מוכיחה שהאשה העידה עדות שקר בפני בית המשפט בתמ"ש 1941-05-15 בו ניתן פסק הדין הדוחה תביעה כספית שהגישו הורי האיש כנגד בני הזוג להשיב להם הלוואה בסך 720,000 ש"ח במהלך המשפט שהתקיים הכחישה האישה את אותה אמירה שכאמור הושגה על ידי הבעל הגרוש מתוך מכשיר הסלולארי של גרושתו.

 

האישה הגישה בקשה לבית משפט למשפחה שכותרתה: "בקשה לפסילת ומחיקת ראיה ואישור השימוש בה", האשה טוענת כי הראיה  עליה מתבסס גרושה היא הקלטה של שיחה עם אחותה הושגה תוך חדירה למכשיר הסלולארי שלה ותוך פגיעה חמורה בפרטיותה.

 

לטענת האיש  אין מדובר בפגיעה בפרטיותה של האשה, מה גם שבית המשפט צריך לתת משקל משמעותי לחקר האמת, כך שמעוול לא ייצא נשכר.

 

 

 

מה דינה של ראיה שהושגה תוך פריצת הטלפון סלולארי

דרג את הכתבהדירוג כתבה ביטול הסכם גירושין: האם ראיה שהושגה מתוך מכשיר הסלולארי של בן /בת זוג ולא הסכמה קבילה בבית משפט? תלה"מ 31358-11-18: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד