En

צור קשר

checked

עורך דין גירושין טוב – קווים לדמותו

find a lawyer for divorce process

 

עורך דין גירושין להליך גירושין

בני זוג העומדים בפני הליך גירושין, מתמודדים עם קשיים רבים, אולם חשוב לדעת כי פנייה אל עורך דין גירושין טוב יכולה לעשות את כל ההבדל בין הליך גירושין יעיל ומכבד, לבין מלחמת התשה בין כותלי בית המשפט. מיהו עורך דין גירושין טוב?

 

מומחה בניהול תיקי גירושין

עורך דין גירושין טוב הוא קודם כל מומחה בתחום, העוסק באופן שוטף בייצוג לקוחות בהליך גירושין, על כל היבטיו. עורך הדין הוא בעל ניסיון רב והוא מייצג את הלקוח לאורך כל הדרך, הן בהליכי גישור בין הצדדים והן במסגרת ייצוג בערכאות המשפטיות: בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני ובערכאות הערעור.

 

לא ניתן להכביר בחשיבותו של פרמטר המומחיות, משום שעולם עריכת הדין הוא רחב ידיים וייצוג משפטי טוב, מחייב בקיאות משפטית ענפה בחקיקה ובפסיקה בסוגיות המשפטיות הספציפיות אשר עולות בהליך הגירושין.

 

לא פעם, כאשר אנו עומדים בפני בעיה משפטית, נטיית הלב היא לפנות לעורך דין שאנו מכירים, בפרט עת שמדובר על סוגיה רגישה כל כך כהליך גירושין. אולם, חשוב להבין כי עורך דין שאינו מומחה בדיני משפחה בכלל ובהליכי גירושין בפרט, לא יוכל להעניק לנו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר ולשמור על זכויותנו באופן המיטבי במסגרת הליך הגירושין. לפיכך, מומחיות וניסיון מקצועי הם הכלל הראשון בזיהוי עורך דין גירושין טוב.

 

עורך דין מגשר לגירושין

הדרך הטובה ביותר לנהל את הליך הגירושין הנה בדרך של פשרה כך שבני הזוג הם אלו שמחליטים בדבר הסוגיות החשובות כל כך כגון חלוקת הרכוש ומשמורת הילדים והם אינם מותירים את ההכרעה בידי בית המשפט.

 

עורך דין גירושין טוב, יעשה אפוא את המירב כדי להביא את הצדדים לכדי הסכמה במסגרת הליך של גישור ואם עורך הדין המייצג הנו בעצמו מגשר, הרי זה משובח. עבודת הגישור מקנה לעורך דין גירושין, את היכולת לנהל משא ומתן יעיל וממוקד, להבין את מוקדי המחלוקת בין בני הזוג ולהציע פתרונות מתאימים.

 

באופן הזה, יכולים הצדדים לגבש הסכם גירושין הוגן ולסיים את הליך הגירושין בצורה המהירה ביותר והמכובדת ביותר, תוך חיסכון משמעותי בעלויות ולהימנע מהסלמת המתחים שביניהם. על כן, עורך דין גירושין טוב הוא גם מגשר בהכשרתו, המנהל הליכי גישור גירושין ומאמין בדרך זו כפתרון הנכון והטוב ביותר.

 

מקצועיות לצד רגישות

מומחיות משפטית בדיני גירושין והסמכה כמגשר, הם פרמטרים חשובים ומרכזיים המרכיבים את דמותו של עורך דין גירושין טוב, אולם אין בהם די. עורך דין גירושין טוב יודע כיצד לשלב בין המקצועיות המוקפדת ושמירה על האינטרסים של לקוחותיו, לבין הרגישות הנדרשת בטיפול בהליכי גירושין.

 

רבים מעורכי הדין העוסקים בתחום, אינם שמים דגש מספק על כך כי אין המדבור בהליך משפטי רגיל, אלא בדיני נפשות. כל החלטה והכרעה בהליך הגירושין, משמעותית מאוד ללקוח ויש לה השפעה אדירה על עתידו. על כן, עורך הדין חייב לנהוג ברגישות, בסובלנות ולהביע אמפתיה כלפי הלקוח, הן כדי להעניק לו ייצוג משפטי אשר ישקף את רצונותיו הכנים והן כדי להקל עליו בתקופה קשה זו. גם כאשר קיים מאבק אינטרסים חריף בין בני הזוג, עו"ד גירושין טוב תמיד ישים את טובת הילדים בהליך הגירושים לנגד עיניו. יש לזכור כי במסגרת הליך הגירושין, נדרש הלקוח לשתף את עורך דינו בפרטים אישיים מאוד על חייו ועל כן עורך הדין חייב לספק סביבה נוחה ומקבלת, כדי שהלקוח יוכל לדבר עמו בפתיחות ובחופשיות.

 

עורך דין הנוהג בלוחמנות מוגזמת שלא לצורך, מוסיף מתחים נוספים ללקוח ואינו מקדם את האינטרסים שלו בהליך המשפטי. על כן, עורך דין גירושין טוב הוא לא רק מומחה משפטי בתחומו ובעל ניסיון מקצועי, אלא גם בעל על אישיות נעימה ומכילה, המאפשרת ללקוח לעבור את הליך הגירושין בצורה הקלה ביותר האפשרית.

 

עו"ד מאיה רוטנברג, מנהלת מחלקת משרד רוטנברג עורכי דין משפחה תל-אביב, בעלת נסיון בתחום דיני המשפחה מעל 15 שנים במהלכם התמחתה במשרדי עורכי הדין הבכירים ביותר בתחום. משרד עורכי דין רוטנברג בעל ותק של מעל 20 שנים ונחשב למוביל בתחום דיני משפחה ירושות וצוואות. עורכת דין מאיה רוטנברג הנה מגשרת מוסמכת, מאחוריה עשרות תיקי גירושין וגישור בין בני זוג.

 

לאחרונה קבעה עו"ד רוטנברג תקדים יוצא דופן בבית המשפט העליון (בע"מ 919/15 פלוני נ' פלונית) פס"ד שנחשב משפטית לאבן דרך בעולם הגירושים, בו נקבע לאשונה כי מזונות הילדים בגילאים 6-15 ייפסקו באופן שוויוני ללא הפליה מגדרית כפי שהתוותה ההלכה היהודית משך אלפי שנים אחורה. לפי הלכה זו כאשר אב ואם גרושים חולקים בנטל גידול הילדים שווה בשווה בזמני שהות שווים (משמורת משותפת) ושכרם דומה, האב לא יחויב בתשלום דמי מזונות ילדיו לאם, כפי שהיה מחויב על פי הדין העברי. עו"ד מאיה רוטנברג ייצגה את האב לאורך כל ההליך וערכאות הערעור. פסק הדין נבחר לפס"ד החשוב לשנת המשפט 2017 על ידי שופטי העליון.

 

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2 floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

..

*
*
טען קובץ

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד