חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דיון בהיוועדות חזותית

דיונים בשיחת וידאו 
במסגרת פיילוט של מערכת בתי המשפט, נקבעים קדמי משפט בתיקים בהליך אזרחי , לדיון בהיוועדות חזותית (שיחת וידיאו), באמצעות תוכנת " SKYPE FOR BUSINESS ", וללא צורך בנוכחות באולם בית המשפט.

מהי היוועדות חזותית?
היוועדות חזותית (video conference) מאפשרת התקשרות ויזואלית וקולית על גבי רשת האינטרנט בין אנשים הנמצאים בשני מקומות (או יותר) באמצעות טכנולוגיה המאפשרת לאנשים לראות ולשמוע זה את זה. 

כיצד זה מתבצע?
בבית-המשפט יש מסך (אחד או יותר) המאפשר לכל הנוכחים לצפות בבעלי הדין מערכת שמע המאפשרת לשמוע את דבריו וכן מצלמה (אחת או יותר) שמצלמת את המתרחש שם ומתמקדת במי שמדבר. 

במידה והתיק שנדון נמצא מתאים לשמיעה באמצעות שיחת היוועדות חזותית, ייקבע ליוםושעה לפי יומן בית המשפט ויתקיים במתכונת של היוועדות חזותית.אחריות עורכי הדין בדיון בהיוועדות חזותית על ב"כ הצדדים לוודא כי יש ברשותם מחשב נייד או נייח הכוללים מצלמה, מיקרופון, רמקוליםוגישה באיכות טובה לרשת האינטרנט (סלולארי או WI-FI). 

עורכי דין בהיוועדות חזותית 
כדי לבצע דיון בוידאו קונפרנס על ב״כ הצדדים להעביר לבית המשפט תוך 3 ימים מיום קבלת הודעה מבית המשפט, את כתובת הדוא״ל אליה יישלח הזימון לדיון בהיוועדות חזותית וכן את מספר הטלפון באמצעותו ניתן ליצור קשר במקרה של תקלה.

קישור לצורך התחברות לדיון בהיוועדות חזותית יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שתימסר ע״י עורכי הדין של הצדדים למזכירות. על ב״כ הצדדים לוודא קבלת הקישור לפני מועד הדיון, ולהתחבר לדיון 5 דקות לפני שעת הדיון.

ככל שיש מניעה מבחינת מי מהצדדים לקיים הדיון בהיוועדות חזותית, יודיע על כך תוך 3 ימים מיום קבלת הודעת בית המשפט. ככל שלא תבוא הודעה לביטול, הדיון יתקיים כקבוע, בדרך האמורה.

הדיון יתקיים בהיוועדות חזותית במועדו, גם אם מועד הדיון יהיה במצב חירום מיוחד מוכרז.

יובהר, הדיון בהיוועדות חזותית הוא דיון משפטי לכל דבר ועניין ומשכך, חלים לגביו כללי ההתנהגות החלים בבית משפט. 

בכלל זה, על עורך הדין להקפיד על הופעה במדי משפט, שמירה על תרבות דיון והתנהגות נאותה כמקובל בדיון המתקיים באולם בית המשפט. 

קיים איסור על הקלטת ההיוועדות החזותית.

תשומת הלב כי חלה חובת התייצבות לדיון (במשרדי עורכי הדין ב״כ הצדדים/ בביתו של בעל הדין) גם על בעלי הדין.

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד