ייעוץ משפטי אונליין | משרד עו"ד מגשרת מאיה רוטנברג
En

צור קשר

checked

עורכת דין ומגשרת משפחה וגירושין מאיה רוטנברג

המהפכה האינטרנטית שינתה ללא היכר את עולם המשפט ובעשור האחרון אנו רואים ברשת פורומים משפטיים במגוון של נושאים, מאמרים משפטיים רבים וכתבות. כיום, עולם המשפט לוקח צעד גדול קדימה ומציע שירותי ייעוץ משפטי און ליין (מקוון). לא עוד מידע משפטי כללי, אלא ייעוץ מקצועי אישי ללקוח דרך האינטרנט, ללא צורך להגיע אל משרד עורכי הדין.  

 

עריכת הסכם גירושין און ליין 

הסכם גירושין הוא הסכם המסדיר את כל ענייני הגירושין השונים ומאפשר לבני הזוג להימנע מהליך משפטי ארוך ויקר בערכות המשפטיות. הסכם זה יכול לכלול כל עניין העומד על הפרק בעקבות הפרידה: חלוקת רכוש, משמורת ילדים ומזונות ילדים. קיבלתם החלטה להתגרש ואתם מעוניינים לחתום על הסכם גירושין? תוכלו לעשות זאת ללא צורך להגיע למשרד עורך הדין, אלא באמצעות שיחת וידאו. כך תחסכו זמן יקר ועלויות, היות שעלותו של הסכם גירושין און ליין נמוכה יותר מהעלות המקובלת לשירות זה.

 

חשוב לומר, כי הסכם גירושין און ליין, מיועד בעיקר עבור זוגות אשר יש ביניהם כבר הסכמה לגבי הנושאים השונים, או כאשר ישנה מחלוקת קטנה ביניהם ובעזרת עורך הדין, יוכלו לגשר עליה. במקרה של מחלוקות מהותיות בין הצדדים, יש צורך לקיים הליך של גישור גירושין, כפי שיפורט להלן ולאחר מכן, ניתן יהיה לערוך את הסכם הגירושין.

 

גישור גירושין און ליין

זוגות רבים העומדים בפני גירושין, מעוניינים לערוך הסכם גירושין, אך מתקשים להגיע להסכמות. כל אחד מבני הזוג מנסה לשמור על זכויותיו והמתח השורר ביניהם, אינו מאפשר להם לנהל משא ומתן אפקטיבי ולהגיע להסכמות. במצב זה מומלץ לפנות להליך של גישור,

במסגרתו מסייע המגשר לבני הזוג למקד את המחלוקת ביניהם בכל עניין העומד על הפרק, לנהל דיאלוג פתוח ולהגיע לפשרה משביעת רצון עבור שני הצדדים.

 

כיום ניתן לערוך את פגישות הגישור באינטרנט, ללא צורך להגיע למשרדו של עורך הדין המגשר. הפגישות יתנהלו באמצעות שיחת ועידה בווידאו ומשגובשו ההסכמות בכל ענייני הגירושין, ינסח עורך הדין את הסכם הגירושין ויגישו לאישור הערכאה המשפטית.

 

אישור הסכם גירושין בווידאו 

תוקפו המשפטי של הסכם גירושין, מותנה בקבלת אישור של בית המשפט לענייני משפחה, או בית הדין הרבני, אשר מוודא כי בני הזוג מבינים את ההשלכות של ההסכם וחתמו עליו מרצון חופשי.

 

מה קורה כאשר בני הזוג חיים בחו"ל ואינם יכולים להגיע לארץ ולהתייצב בפני הערכאה המשפטית? במצב זה, כאשר נמנע מבני הזוג להגיע לארץ, ניתן להגיש בקשה לאישור הסכם גירושין בווידאו. אם הבקשה תאושר, לא יידרשו בני הזוג להגיע במיוחד לארץ על מנת לאשר את ההסכם וכך הם חוסכים זמן יקר ועלויות כספיות.  

 

עריכת צוואה

צוואה היא מסמך משפטי, המאפשר לכל אדם להחליט אל מי יעבור רכושו לאחר מותו. על מנת להבטיח כי רצונו של המצווה ייצא אל הפועל ולא תוגשנה התנגדויות לצוואה, על הצוואה להיות מנוסחת בצורה ברורה ומפורטת, המבהירה את רצונו של המצווה ואינה מותירה פתח למחלוקת פרשנית. משום כך, חשוב מאוד לערוך צוואה אצל עורך דין המתמחה בדיני משפחה וכיום ניתן לעשות את איסוף הפרטים, הניסוח והייעוץ און ליין, מבלי להגיע למשרדו של עורך הדין.

 

הסכם ממון און ליין

הסכם ממון הוא חוזה משפטי בין בני זוג, המסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם, במקרה של פרידה. בשל משמעותו הכלכלית של הסכם זה, חשוב מאוד כי ההסכם ינוסח על ידי עורך דין המתמחה בדיני משפחה, אשר ינסח הסכם המותאם באופן אישי לבני הזוג. כיום ניתן לערוך הסכם ממון און ליין – בשיחת וידאו עם עורך הדין.

 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום דיני המשפחה, עו"ד מאיה רוטנברג צברה ניסיון רב בניהול תיקי גירושין, הסכמי זוגיות, צוואות וירושות ולרשותה משרד עם צוות עורכי דין בעלי מומחיות מגוונת בעולם המשפט.

 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


אפליקציית עורך דין גירושין 2023

אפליקציית עורך דין גירושין, הנה אפליקציה טכנולוגית משפטית, 


היא תוכנה המיועדת לשימוש במכשיר נייד או מחשב. 


פיתוח זה נועד לסייע לאנשים הנדרשים לפעול במערכת המשפט הישראלית במקרה של גירושין.


אחד השימושים העיקריים של האפליקציה עורך דין גירושין הוא לספק מידע והכוונה לאנשים השוקלים או נמצאים בתהליך גירושין. 


האפליקציה פותחה להציע מידע על התהליך המשפטי וההליכים הקשורים לגירושין, כמו גם משאבים כגון טפסים ומסמכים משפטיים לדוגמה.


 האפליקציה עו"ד גירושין עוצבה גם לספק מידע נגיש ובחינם על החוקים והתקנות המסדירים גירושין בתחום השיפוט של המשתמש.


בנוסף לאספקת מידע ומשאבים, יישום עורך דין גירושין עשוי להציע גם כלים ותכונות שיכולים לסייע למשתמשים בארגון וניהול תיק הגירושין שלהם. 


לדוגמה, האפליקציה עשויה לכלול תכונת לוח שנה או לוח זמנים המאפשרת למשתמשים לעקוב אחר תאריכים ודיונים חשובים הקשורים למקרה שלהם.


 היישום יכלול גם כלים לניהול מסמכים ותקשורת עם הצד השני או עורך דינו.


יתרון מרכזי נוסף של אפליקציית עורך דין גירושין הוא בכך שהיא יכולה לספק למשתמשים גישה למידע ולמשאבים משפטיים גם אם הם לא יכולים לבקר עורך דין באופן אישי. 


ניתן להשתמש באפליקציה מרחוק, ועשויה לאפשר למשתמשים לתקשר עם עורך דין באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או שיטות תקשורת דיגיטליות אחרות.


 יישום זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אנשים המתגוררים באזורים מרוחקים מבתי משפט בישראל או בעלי ניידות מוגבלת.


ישנו גם יתרון בחיסכון בעלויות, באמצעות שימוש בטכנולוגיה משפטית זה עשוי למזער את הצורך בביקור אישי אצל עורך דין, דבר שעלול להיות יקר לאורך זמן.


 אפליקציית עורך דין גירושין עשויה להיות גם זולה יותר משירותים משפטיים מסורתיים.


עם זאת, חשוב לציין כי שימוש באפליקציית עורך דין גירושין אינה מהווה תחליף לייעוץ וייצוג של עורך דין מוסמך. 


אין לראות במידע המסופק על ידי האפליקציה ייעוץ משפטי ואינו מיועד להחליף ייעוץ או ייצוג של עורך דין מורשה. 


על המשתמשים להתייעץ עם עורך דין מוסמך לקבלת ייעוץ והכוונה משפטיים ספציפיים בהקשר של המקרה שלהם.

 דוגמאות:

לשכת עורכי הדין בישראל: לשכת עורכי הדין בישראל מציעה מדריך של אנשי משפט מוסמכים ורשומים המתמחים בתיקי גירושין. שירות זה מאפשר לאנשים לחפש וליצור קשר עם עורכי דין שיש להם את הכישורים והניסיון הנדרשים לטיפול במקרה הספציפי שלהם.


משרד המשפטים: אתר משרד המשפטים מספק מגוון רחב של מידע ומשאבים ליחידים העוברים גירושין בישראל, לרבות מידע על הליך הגירושין, שירותי סיוע משפטי ושירותי גישור.


שירותי גישור פרטיים: שירותי גישור פרטיים, כמו אלו שמציעים ארגונים כמו "המרכז לגישור של מגשרת מאיה רוטנברג" מהווים אלטרנטיבה למערכת בתי המשפט המסורתית. הם מספקים צד שלישי ניטרלי שיעזור לזוגות להגיע להסכמה בנושאים כמו חלוקת רכוש ומשמורת ילדים.


שירותי הכנת מסמכים משפטיים באינטרנט: שירותי הכנת מסמכים משפטיים מקוונים מספקים לזוגות את הטפסים וההנחיות הדרושים להגשת תביעת גירושין ללא צורך בעורך דין. זוהי אפשרות משתלמת למי שמצליח להגיע להסכמה על כל תנאי הגירושין.


המלצות עורכי דין: רבים ממשרדי עורכי דין בישראל נענים לספק המלצות לעורכי דין אשר מחבר בין לקוחות לעורכי דין גירושין מנוסים שיכולים לספק ייצוג וליווי משפטי לאורך כל תהליך הגירושין.


פורומים וקהילות משפטיות מקוונות: כמה פורומים וקהילות משפטיות מקוונות כמו "לשכת עורכי הדין בישראל" מאפשרים לאנשים לשאול שאלות ולקבל ייעוץ מאנשים אחרים שעברו גירושים בישראל.


מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2nd floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 
*
*
טען קובץ
checked

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד