גירושין טיפול זוגי מומלץ
En

צור קשר

checked

טיפול זוגי

לחיות בזוג זה לא קל וחיי היומיום יכולים ליצור לא מעט וויכוחים ומחלוקות. כאשר המשבר בזוגיות מחריף ובני הזוג שוקלים להתגרש, כדאי לעצור רגע ולתת צ'אנס לטיפול זוגי. כלי זה מאפשר לבני הזוג להבין מהו מקור הקשיים שהם חווים וללמוד לתקשר טוב יותר האחד עם השנייה. כך, במקרים רבים, יכול טיפול זוגי למנוע את הפרידה ולהביא לפריחה מחודשת של חיי הנישואין. 

 

טיפול זוגי

טיפול זוגי למניעת גירושין
ריבים או אי הסכמות הם חלק בלתי נמנע מכל קשר זוגי ארוך טווח. לרוב, בני הזוג משוחחים על הדברים, מלבנים אותם וממשיכים הלאה. אולם, לעיתים, נוצרים משברים חריפים יותר, אותם בני הזוג מתקשים לפתור. כך נבנים מתחים וכעסים ביניהם, המובילים למחשבות על פרידה. הנחת המוצא של זוגות רבים היא כי אם לא הצליחו להתגבר על הבעיות בכוחות עצמם, הצעד הנכון הוא להתגרש. מה שהם אינם יודעים הוא שלעיתים קרובות, טיפול זוגי יכול להשיב להם את שאבד בדרך ולהחזיר אותם למסלול טוב ובריא של זוגיות אוהבת.

  • עלויות: טיפול זוגי מחירים
  • ביקורות: טיפול זוגי המלצות
  • טיפול זוגי כללית או מכבי מסובסד
  • טיפול זוגי קופ"ח
  • טיפול זוגי חינם
  • עו"ד טיפול זוגי בצפון
  • טיפול זוגי מומלץ בירושלים
  • טיפול זוגי אונליין (טיפול מקוון-בוידאו)


תפקידו של המטפל הזוגי הוא לרדת לעומקם של דברים ולעזור לבני הזוג להבין את המקור למשבר ביניהם. לא פעם, בני זוג רבים על משהו מסוים, כאשר לאחר כמה שיחות טיפוליות, מתברר שהבעיה היא בכלל במקום אחר. אז ניתן לפתור אותה באמת ולסלק את אותו מכשול מחיי הנישואין. כמו כן, לעיתים, ערוץ התקשורת בין בני הזוג נפגע בעקבות הקשיים, עד שהם לא מצליחים לשמוע עד הסוף מה הצד השני אומר. טיפול זוגי טוב, משיב להם את היכולת לתקשר נכון יותר זה עם זו ומכאן לא רק למנוע את הפרידה, אלא גם להשביח את הקשר.


להתגרש בטוב
על פניו, זה יכול להישמע מוזר אבל לעיתים, תפקידו של טיפול זוגי הוא דווקא להוביל את בני הזוג להחלטה להתגרש. במה דברים אמורים? ישנם מצבים בהם הרצונות והצרכים של בני הזוג כה שונים עד שהקשר הופך להיות מתסכל ולא בריא עבורם. אז, גם אם יצליחו להתגבר על בעיות נקודתיות שבשמן הגיעו לטיפול, סביר מאוד כי יצוצו בעיות חדשות הנובעות מן הפערים ביניהם. הטיפול יסייע לבני הזוג להגיע להשלמה כי עם כל הכאב, פרידה היא אכן הצעד הנכון עבורם.

כמו כן, באמצעות הכלים שיקבלו במסגרת זו, יוכלו בני הזוג להתגרש בטוב. כלומר, לא להיקלע למאבקים משפטיים, אלא לגבש יחד הסכם גירושין הוגן ולסיים באופן נעים ומכבד יותר את קשר הנישואין שלהם. כפי שנסביר להלן, גירושין בהסכמה חוסכים לבני הזוג בעלויות, מקלים מאוד על ההתמודדות הרגשית עם הפרידה ושומרים על טובת הילדים. 

גירושין בין בני זוג בהסכמה
טיפול זוגי יכול לרפא את הקשיים שחווים בני הזוג בנישואין ולאפשר להם להמשיך לחיות יחד בצורה טובה ובריאה יותר. לחילופין, יכול הטיפול להביא את בני הזוג למסקנה כי הפערים ביניהם אינם ניתנים לגישור והצעד הנכון עבורם הוא להתגרש. אז, יסייע הטיפול לבני הזוג להתמודד בהצלחה עם קונפליקטים שעולים לגבי ענייני הגירושין ולהתגרש בהסכמה. פירוש הדבר הוא להחליט יחד כיצד תבוצע חלוקת הרכוש, מה יהיה הסדר משמורת הילדים ומה יהיה סכום דמי המזונות. אז, יחתמו הצדדים על הסכם גירושין המעגן את החלטותיהם בנושאים הללו וימנעו ממאבק משפטי זה מול זו בערכאות.

ייעוץ עו"ד גירושין מאיה רוטנברג

פועל יוצא של גירושין בהסכמה הוא פרידה קלה ורגועה יותר, משום שבני הזוג אינם מתכתשים בבתי משפט, אלא מגבשים ביניהם הסכמות הוגנות. בכך, הם מקבלים וודאות רבה, חוסכים בעלויות הגירושין, המתחים ביניהם נרגעים והם יכולים ביתר קלות להמשיך לתפקד יחד כהורים לילדיהם ולמזער את הקושי שהם עוברים בעקבות הפרידה.

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד