חיפושעו"ד גירושין חיפוש
En
צור קשרעו"ד גירושין צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודעו"ד גירושין תוכן מרכזי בעמוד

סודות שעורך דין גירושין שלך לא יספר לך

סודות של עורך דין גירושין

 

מה עורך דין גירושין יכול לגלות לך לפני גירושין?

בישראל הסיכויים שלך להתחתן ולהישאר עם בן זוגך לנצח הולכים ופוחתים לפי הסטטיסטיקה של השנים האחרונות על מצב הגירושין בישראל. אך לא רק בישראל זוהי מגמה שהולכת וגדלה בעולם, הפתרון של מוסד הנישואין הולך ומאבד את מעמדו המסורתי כסמל לזוגיות נצחית. המשמעות של שיעור גירושין ההולך וגדל באוכלוסייה  הוא שיש כסף רב בעבודה עבור לקוחות שרוצים את לבצע את ההליך בדרך הנכונה ביותר- וכתוצאה מכך יש הרבה עורכי דין שרוצים לספק את השירות הזה.

 

הליך הגירושין הוא רווי מתח ולחץ, זהו הליך קשה שיכול לחשוף את הצד הגרוע באנשים. לחלק מהמתגרשים הגירושין הם דרך לנקום בבני זוג על ידי דרישת משמורת על ילדים, תפיסת כסף, נכסים, ואפילו הוצאת צווי עיכוב יציאה מהארץ . למרות שגירושין יכולים לגאול אותך מחיי נישואין אומללים, הליך הגירושין יכול גם לרוקן את כיסך  ולהותיר אותך מחוסר נכסים וזכויות, אם לא תתנהל נכון. עורך דין גירושין ותיק יכול לעזור לך להבין את הדברים לפני שתעשה טעויות, אז הנה כמה מן הסודות שעורך דין גירושין לא יגלה לך:

 

 1. שניתן לחסוך כסף ולהעלות את סיכויי ההצלחה על ידי התארגנות נכונה
  עורכי דין לגירושין גובים לעתים קרובות שכר טרחה לפי שעה. כדאי  לכל מתגרש/ת לקחת אחריות ולהיות מאורגן ככל האפשר, ככל שתהיה מעורב ותעבוד בשיתוף פעולה עם עורך הדין,  לא רק שזה מעלה את הסיכויים לתוצאה טובה יותר, סביר להניח שתחסוך שעות עבודה מעורך הדין וזה יתבטא בכסף.

  אחת הדרכים הטובות והפשוטות ביותר להתכונן לתיק גירושין ולהקל על עבודת עורך הדין היא לפתוח תיק גירושין, לרכז את כל החומר הרלוונטי במקום אחד. תוכלו לפתוח קובץ וורד או אקסל בו תרשמו את כל הראיות הפוטנציאליות בתיק - כל מסמכי הגירושין, שמורו בקלסר בתיקיה במחשב, או בסריקה לקובץ כל פיסת נייר, חשבונית, הסכם,  שעלול להיות רלוונטי הליכי הגירושין שלך. חשוב לאסוף עותקים של כל המסמכים הכספיים החשובים וגישה לכל פרטי החשבון ומוטב לפני שהליך הגירושין הופך גלוי, אז בו בת הזוג עלול לנסות למנוע גישה. שמור על סדר וגישה קלה לכל הראיות. בהליך גירושין צריך לגלות הכל, מה שאין בהישג יד דורש שעות עבודה של בירוקרטיה מול בנקים/מוסדות/רשויות  או הליכי גילוי מסמכים מול בן/בת הזוג. תוכלו אף להכין צ'ק ליסט מסודר לגירושין .

  עורכת דין מאיה רוטנברג, עורכת דין גירושין מהמובילות בתחום, מומחית בדיני משפחה מספרת על אחד מן התיקים החשובים של המשרד. פסק הדין התקדימי בע"מ 919/15 שהוכרע בבית המשפט העליון לאחר מאבק של שנים - תיק שהשפיע על כל תיקי הגירושין מאז פרסומו בשנת 2017 וקבע את הלכת המזונות החדשה , בתיק זה הלקוח היה מעורב בתיק עד לפרטי פרטים וזה היה סוד ההצלחה, כשהגיע התיק לבית המשפט העליון, הטיעונים היו סדורים  ללא דופי, ולכן לא נותרה בפני השופטים (הרכב של 7 שופטים) ברירה אלא לפסוק לפי הצדק ולקבוע את פסיקת מזונות  (לקריאה: הלכת שוויון הנטל במזונות) הילדים על פי החוק ולא לפי ההלכה/ הדין הדתי שהיה נהוג עד אז.

 

 1. שמשרד עו"ד גדול ומפואר לא בהכרח לא יעשה את הגירושין שלך יותר קלים.
  משרדים גדולים ומפוארים לא יוכלו להעניק לך את רמת תשומת הלב שעורך דין גירושין במשרד בוטיק מתמחה ייתן לך. בעריכת דין, כמו בכל עסק או חברה שנותנת שירותים, ככל  שהחברה גדולה יותר, היא מטפלת ביותר לקוחות ומתעדפת את הלקוחות על פי גודל התיק/ חשיבות הלקוח סכום התביעה או הרכוש שבמחלוקת. משרדי עורכי דין לגירושין גדולים עם הרבה עובדים או חברות עורכי דין בע"מ,  ייתנו לך יחס אישי נפלא בהתחלת התיק אך לאחר מכן יעבירו אותך לטיפול עורך דין זוטר או מתמחה. משרדים גדולים הם עמוסי הוצאות, מה שמחייב אותם לחפש את  הלקוח הבא, לאחר זמן מה תגלה כי  עורך הדין שלך עסוק בתיק גדול יותר ואולי גם משתלם יותר.  בחר עורך דין שבוחר את התיקים שלו בקפידה ונלחם על כל תיק, עו"ד שנמצא בקשר אישי עם הלקוח וידאג שהתיק שלך יהיה בעדיפות ראשונה.כמובן, חשוב שיהיו אנשי צוות מתאימים שיעזרו לו לתת מענה מלא ומקצועי לכל לקוח.

 

 1. גישור גירושין יכול למנוע צרות.
  חלק ממשרדי עורכי דין לגירושין מציעים גם שירותי גישור גירושין - משרדנו הוא אחד מהמובילים בתמיכה בתחום הגישור אנו מאמינים תמיד בהדברות לפני הליכה להליכי גירושין מכוערים. אנו גישור יכול לשנות את כללי המשחק, במקום לצאת מהגירושים מופסדים מכל הכיוונים, אפשר להתפשר ולשתף פעולה. מערכת המשפט בישראל עובדת לאט ועד שתנצחו במלחמה תפסידו חיי משפחה נורמליים והמון כסף לעורכי דין.

  גישור גירושין הוא תהליך בו אתה ובן / בת הזוג נעזרים בצד ג 'ניטרלי כדי לעזור לכם לנהל משא ומתן על הסכם גירושין הוגן. בגישור ניתן להשיג בעלות נמוכה מה שתשיגו בגירושין בבית משפט. על הדרך,  זוגות מוצאים את הזמן לטפל בפועל בבעיות התקשורת שלהם ולשפר אותן כדי להסכים על חלוקת תפקידים, חלוקת הרכוש, משמורת על ילדים, ואיך חייכם יראו לאחר הפרידה. עם זאת, גישור דורש שיתוף פעולה בגירושין, הדברות עד שמגיעים להסכם גירושין ששני בני הזוג מרוצים ממנו.

 

 1. שניתן לבצע חלק גדול מתהליך הגירושין שלכם בעצמכם
  אם הגירושין שלכם מורכבים, עם ילדים, ואין בניכם הסכמה ו/או שיתוף פעולה,  עדיף לכם ואף מומלץ מאוד להעסיק עורך דין שיטפל בענייני הגירושין. עם זאת, גירושין ללא ילדים, כאשר אין נכסים רהים משותפים וקיימת הסכמה ותקשורת טובה - במקרה זה ניתן לבצע את הגירושין במהירות, אף לבצע את רוב העבודה בעצמכם וכך לחסוך כסף לשכר טרחת עו"ד, יועצים ומומחים.  קראו את המדריך שלנו על גירושין, הכינו לכם צ'ק ליסט - רשימה של כל הנושאים המוסכמים, רשימה של הנכסים ותצמצמו את נקודות המחלוקת. בסוף התהליך תוכלו לפנות לעו"ד שיבדוק את ההסכמות שלכם וינסח הסכם גירושין שיהיה תקף משפטית. אם יש עדין מחלוקת שלא ניתן לפתור בניכם, תוכלו לבקש מעורך הדין כמה שעות של הליך גישור גירושין כדי להגיע לעמק השווה תוך הבהרת המצב המשפטי. 

 

 1. שניתן להחליף עורך דין בכל עת
  ישנם כמה פרמטרים שיש לבדוק לפני ששוכרים שרותי עו"ד גירושין - קריאה מומלצת: מאמר המלצות לבחירת עורך דין גירושין הטוב ביותר עבורך. את/ה רוצה לבחור עורך דין שהוא מנוסה, מעודכן,  רגיש, מוכשר ובמחיר סביר. אם עורך הדין שבחרת אינו עונה על הציפיות, אפשרי להחליף  עורך דין גם לאחר שהחל לייצג אותך בבית משפט או בבית הדין הרבני. הליך הגירושין שלך, יקבע רבות כיצד חייך יראו לאחר קבלת הגט או תעודת הגירושין. במקרים רבים לא יהיה ניתן לתקן טעויות שנעשו גם אם יש זכות ערעור משפטית, אז מוטב לשים את חוסר הנעימות בצד לרגע ולעשות מה שצריך לעשות.

  מה זה עורך דין, מה תפקידו וחובותיו של עו"ד?

  עם זאת, יש לזכור כמובן, כי אם עורך דין עבד על התיק שלך, חובה לכבד את הסכם שכ"ט שקבעתם ושלם לה / לו עבור זמנם. כמו כן, יש לקחת בחשבון  כי  זה עלול לפגוע בתיק שלך להחליף את עורכי הדין קרוב מדי לתאריך היעד לדיון שנקבע על ידי בית המשפט, אז נדרשת החלטה מהירה, ומוטב לעשות זאת רק לאחר שיקול דעת זהיר. מוטב אף להתייעץ עם העו"ד שבחרת לעבור אליו לגבי העיתוי הנכון והדרך הנכונה לעשות זאת.
צור קשרעו"ד גירושין צור קשר

צור קשר

checked
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד