En

צור קשר

checked

עורך דין צוואות וירושות

רוב האנשים זקוקים לעורך דין צוואות וירושות על מנת לערוך את צוואתם. מדוע?
אם אתם חושבים לעשות צוואה משלכם, אתם עלולים להרגיש קצת חשש לגבי התהליך, כדאי להיעזר בעורך דין במסמך משפטי כה חשוב.

צוואות וירושות

מתי צריך עורך דין צוואות וירושות?
אם אין מורכבות חריגה בנכסי העיזבון שלכם, או בסטאטוס המשפטי, לא בהכרח תזדקקו לעורך דין צוואות וירושות. בעזרת מדירכי עשה זאת בעצמך טובים ( דוגמא לצוואה ) לא קשה לערוך צוואה שדואגת להסדרת הוראות בסיסיות, כמו הורשת בית, השקעות, עסק קטן ופריטים אישיים ליקיריך.

עלות עו"ד צוואות וירושות.

עריכת צוואה בסיסית
זאת טעות לחשוב עורכי דין עורכים צוואות מורכבות בדרך כלל מתחילים עם טופס סטנדרטי המכיל את אותם סוגים של סעיפים הכלולים ברוב הצוואות עשה זאת בעצמך. 

מרבית עורכי הדין המתמחים בצוואות וירושות, ועו"ד מאיה רוטנברג בניהם, מתשאלים את לקוחותיהם (ראה: שאלון לתכנון עיזבון) שמות האנשים שהלקוח מעוניין שרכושו ילך אליהם ומידע בסיסי ופרטים בעלי מורכבות ומסמכים רלוונטיים - לא בדיוק מה שכל אחד יכול לעשות בעצמו ללא ידע בתחום דיני הירושות, ניהול הון משפחתי ועיזבונות.

עריכת צוואה כרוכה לא פעם בכללים משפטיים מסובכים מתחום דיני המשפחה והירושה. ברוב המקרים, אם המצווה נשוי, לבן / בת הזוג שלך יש את הזכות לתבוע חלק יחסי מהרכוש לאחר פטירה. אם אתה משאיר לבן / בת הזוג פחות ממחצית מהרכוש שלך, זה עלול להוות בעיה.

כאשר מדובר בצוואה הסטנדרטית (צוואה בעדים) עליכם לחתום ולהכיר בצוואתכם מול שני עדים, מעבר לדרישות הבסיסיות ה ללו, ישנם שיקולים חוקיים שכדאי להיוועץ לגביהם עם עו"ד, לא פעם צריך להשתמש בשפה משפטית בכדי לעשות זאת. אם אתם יודעים מה בבעלותכם, למי אתם רוצים להוריש, ניתן להשתמש במשאבי עזרה עצמית, אפשר לבצע זאת עם ייעוץ עו"ד צוואות וירושות.

תוכלו ערוך את הצוואה שלכם היום בקלות ובעלות מינימלית באמצעות הצוואה המקוונת של עו"ד מאיה רוטנברג. פשוט היכנסו, ענו על שאלות לגבי עצמכם ורכושכם והדפיסו . המסמך שלך יודפס עם הוראות מפורטות כיצד לחתום בפני עדים כדי להפוך את צוואתך לחייבת מבחינה משפטית.

תוכלו לערוך את צוואתכם באמצעות המדריכים של rotenberglaw.co.il ניתן להוריד עשרות מסמכים שימושיים אחרים כגון ייפוי כוח והנחיית הבריאות.

אל תשללו התייעצות עם עורך דין. במצבים מסוימים שירותי עורך דין מתחייבים. ניתן להתייעץ ולקבל הדרכה לעשיית צוואה באופן עצמאי, אולי רק תרצו לשאול כמה שאלות ואז לסיים לערוך צוואה משלכם.

עורך דין צוואה מחיר

צוואה ללא עורך דין לצוואה?

מתי להתייעץ עם עורך דין צוואות וירושות
ייתכן שתרצו לדבר עם עורך דין אם:
  • יש התלבטות: יש לך שאלות לגבי תקפות צוואתך, רוצה לבדוק אפשרויות אחרות להסדרת עיזבון הנכסים שלך.

  • נכסים מרובים ותכנון הון משפחתי: המצווה בעל נכסים מרובים, בארץ ובחו"ל ומתכנן להשאיר היקף גדול מאוד של נכסים והם עשויים להיות חייבים במס עיזבון על פי חוקים מסוימים, מעוניין בייעוץ תכנון מס.

  • הוראות מורכבות: במקום פשוט לציין שמות אנשים שירשו את הרכוש שלו, המצווה רוצה לתכנן תוכניות מורכבות יותר - למשל: להשאיר את ביתך בנאמנות לבן / בת הזוג שלו עד שהוא או היא ימותו ואז להעביר אותו לילדיך מנישואים קודמים.

  • בעלות על עסקים: המצווה בעל עסק קטן ויש לו שאלות לגבי זכויות הבעלים שנותרו בחיים או חלוקת הבעלות שלו.

  • טיפול בחסויים: המצווה רוצה לקבוע סידורים לטיפול ממושך במוטב - למשל, הקמת חשבון נאמנות לילד עם בעיות תפקודיות.

  • חשש ממרמה: המצווה חושש שמישהו יערער על רצונו מטעמי מרמה, או יבקש לפסול את צוואתו בטענת השפעה בלתי הוגנת או טענת אי כשירות המצווה לחתום על הצוואה.

  • נישול בן/בת זוג: המצווה מעוניין למנוע מבן / בת הזוג לרשת אותו לחלוטין. זה דורש ייעוץ אם ניתן לעשות זאת אם בן /בת הזוג יתנגד, עורך דין יכול להסביר את זכויות בן / בת הזוג שלך.

  • שירות עו"ד: יש אנשים שפשוט מרגישים נוח יותר שעורך דין יבדוק את הצוואה שלהם, למרות שאין בהסדרת עיזבונם סיבוכים משפטיים לכאורה.

מציאת עורך דין

אם תחליטו לפנות לעורך דין, המשימה הבאה שלכם תהיה למצוא עו"ד בע ידע בתחום הצוואות, גובה שכר טרחה סביר, ושיכבד את המאמצים שלכם לערוך צוואה משלכם. זה אולי לא קל, אבל זה לא צריך להיות בלתי אפשרי.

בחירת עורך דין צוואות וירושות
תכנון עיזבון הוא תהליך של בחירה בין חלופות כדי להבטיח ביטחון כלכלי במהלך חייך ולהסדר את שלומם של היורשים עם מותך. תפיסות שגויות נפוצות הן שרק אנשים עשירים או קשישים דורשים מעורך דין לערוך צוואות, נאמנויות, אפוטרופסות, הנחיות מקדימות רפואיות וייפוי כוח.

העובדה היא שתכנון עיזבון הכרחי לכל האנשים ושגם עיזבונות פשוטים יחסית יכולים להתנהל טוב יותר, מהר יותר ולעיתים עם פחות חבות מס כאשר מתייעצים עם עורך דין צוואות.
זקוקים לעזרה בצוואה?
הגעתם למקום הנכון. אם אתם רוצה שהנכסים שלכם יעברו לאנשים ספציפיים לאחר מותכם, למנות נאמנים ובעלי תפקיד, או כדי למנוע פסילת צוואה, עורך דין צוואות יכול לעזור.

כיצד לבחור עורך דין לצוואה/ירושה?
שקלו את הדברים הבאים:
רמת נוחות - נוח לך לספר לעורך הדין מידע אישי? נראה שעורך הדין מעוניין לפתור את הבעיה שלך?

מקצועיות - כמה ניסיון יש לעורך הדין בפועל? האם עורך הדין ניסח צוואות עם מאפיינים ומורכבויות דומות לשלך?

עֲלוּת - כיצד בנוי שכר טרחת עורך הדין - שכר טרחה לפי שעה או אחיד? האם עורך הדין יכול לאמוד את עלות התיק שלך?

קרבה - האם משרד עורך הדין ממוקם בנוחות לידך?

פסיקה חדשה בתחום צוואות וירושות, אשר עברה את מבחן בית המשפט העליון, ממחישה עוד יותר עד כמה חשוב לפנות לעורך דין כאשר מבקשים לערוך צוואה. מדוע? קראו במאמר שלפניכם.

המדריך המלא לצוואות וירושות

שני פנים לצוואה
הצוואה, בדומה לכל מסמך משפטי, מורכבת מפן טכני ומפן מהותי. עד לפסק דינו של בית המשפט המחוזי, עליו נספר מיד, לב ליבה של הצוואה היה תמיד המהות ואילו הפן הצורני קיבל מקום משני.

פירוש הדבר הוא כי גם היכן שנפל פגם טכני בצוואה, היה בית המשפט פועל לקיימה ובלבד ששוכנע כי הצוואה משקפת את רצונו הכנה של המצווה. נזכיר כי החלטתו של בית המשפט בעניין זה נדרשת כאשר מוגשת בקשה להתנגדות לצוואה.

אז, המבקש לפסול את הצוואה, מציג האמצעות עו"ד צוואה עילות שונות אשר בגינן סבור הוא כי היא אינה תקפה משפטית. בית המשפט המחוזי, אשר החלטתו קיבלה את הגושפנקא של בית המשפט העליון, יוצר מצב משפטי חדש, על פיו פגם צורני יכול להביא לפסילתה של הצוואה, גם אם רצון המצווה ברור.

מצב דברים זה, ממחיש עוד יותר את החשיבות שבעריכת צוואה באמצעות עורך דין המתמחה בצוואות, על מנת לצמצם את הסיכוי כי התנגדות לצוואה תתקבל על בסיס טכני.

צוואה בעדים
עניינו של פסק הדין (עמ"ש מרכז 44175-10-16) הוא בצוואה בעדים, המהווה את סוג הצוואה הנפוץ ביותר. חוק הירושה קובע לכל סוג של צוואה כללים משלה, אשר חייבים להתקיים על מנת שהצוואה תהיה תקפה.

בכל הנוגע לצוואה בעדים, קובע החוק כי על המצווה לחתום על הצוואה בפני שני עדים. במקרה שלפנינו, חתם המנוח על הצוואה רק בפני עד אחד. בית המשפט קבע כי במצב זה לא ניתן להכשיר את הצוואה, למרות כי התרשם שהצוואה אכן משקפת את רצונו האמיתי של המנוח באשר לאופן חלוקת רכושו.

החלטה זו משנה את המצב המשפטי אשר היה נהוג עד כה. במסגרתו, פרמטר זה נחשב כפן צורני של הצוואה, אשר לא הוביל לפסילתן של צוואות, כל עוד בית המשפט שוכנע כי תוכנה של הצוואה כנה.

בית המשפט פסל אפוא את הצוואה והיורשים הגישו בקשת רשות ערעור לבית המשפט העליון (בע"מ 10223/17). זה הסכים עם פסק דינו של בית המשפט המחוזי וקבע כי חתימה על הצוואה בפני עד אחד במקום שניים הוא פגם טכני שאינו ניתן לריפוי ולכן הצוואה פסולה.

חשיבותו של עורך הדין בעריכת צוואה
פסקי הדין הללו ממחישים עד כמה חשוב לפנות לעורך דין מומחה לצוואות וירושות, כאשר מבקשים לערוך צוואה. אם בעבר, אדם שערך צוואה לבדו, היה מסתכן כי תיפסל מהפן המהותי בלבד, הרי שכיום הבהיר בית המשפט כי זו עלולה להיפסל גם מסיבות טכניות, מפגם צורני בצוואה.

חשיבות עורך דין צוואות וירושות

לעורך דין צוואות המומחה לדיני ירושה, הידע המשפטי והניסיון המקצועי על מנת לנסח את הצוואה על פי כל הכללים שבדין ולוודא כי היא ממלאת את הדרישות הצורניות והמהותיות כאחד.

על כן, רק כך, יוכל המצווה לדעת כי צוואתו עמידה באופן האופטימאלי בפני התנגדות וכי לאחר פטירתו, רצונו אכן ייצא אל הפועל. זוהי המשמעות עבור הציבור, המבקש לערוך צוואה כדי לדאוג לעתיד הקרובים לו.

עבור עורכי הדין שמנסחים צוואה משמעותם של פסקי הדין היא כי עליהם להקפיד עוד יותר מבעבר על אופן עריכת הצוואה מבחינה טכנית, צורנית, כפי שמקפידים הם על הפן המהותי שבה.


נושאים נוספים:

עורך דין ירושה מומלץ

עורך דין לענייני ירושה בת"א

עורכי דין לענייני ירושה במרכז

המלצות על עורך דין לענייני ירושה

עורך דין צוואות וירושות בתל אביב

עו"ד לענייני ירושה פתח תקווה

עורך דין מומחה לענייני ירושה

צו ירושה עורך דין

האם אני צריך עורך דין לענייני משפחה או עו"ד צוואה?
צוואה יכולה לעזור לכם לכלכל את משפחתכם במקרה שמשהו יקרה לכם. חשוב לוודא כי רצונך תקף וייאכף חשוב לא פחות. עורכי דין המתמחים בניסוח צוואות ומימוש צוואה יכולים לעזור בתהליך זה.
.

מה עושה עורך דין צוואות וצו ירושה?
עורך דין לצוואה יכול לערוך צוואה, מסמך שמצהיר כיצד יחולק רכושך לאחר המוות. לאחר מכן עו"ד עו"ד יסייע למשפחה בתהליך מימוש הוראות הצוואה. לעתים קרובות אותו עורך דין יכול לטפל בניסוח צוואה ומימוש צוואה, אך בדוק עם העו"ד שלך אם הוא או היא גם עושים את שניהם.

מה השיקול המרכזי לשכור עורך דין צוואות?
יצירת צוואה היא רעיון טוב בכל גיל כי אנחנו אף פעם לא יודעים מה יקרה. לא משנה גילך ובריאותך, צוואה מבטיחה שחסכונותיך ונכסיך יחולקו באופן הרצוי לך.

אם המצווה כותב את הצוואה שלו לבדו היא תתגלה כלא ניתנת לאכיפה מבחינה חוקית, ייתכן שלא יוכל לתקן את צוואתו כשצריך. לכן זה רעיון חכם להתייעץ עם עו"ד צוואה כדי לערוך או לשנות את הצוואה.

עורך דין צוואות יכול לוודא שכל מה שתכלול בצוואתך יבוצע מכיוון שלא תוכל לעשות זאת בעצמך. אם עו"ד הצוואה שלך אינו עורך דין בעל ניסיון בצוואות, עליך להיעזר בעורך דין בעל ניסיון כדי לוודא שיישמרו האינטרסים שלך בעיזבון.

כמה עולה עורך דין צוואות ותיק?
שיטות החיוב משתנות, אך לעיתים קרובות עורכי הדין גובים דמי שכ"ט קבועים בגין יצירה או תיקון של צוואה, מכיוון שרוב הצוואות לוקחות בערך אותו זמן.

צוואה יכולה להיות תהליך ארוך ויקר. התעריפים ישתנו בהתאם למורכבות המקרה שלך, מומלץ להקפיד לקבוע את התעריף מראש עם עורך הדין.


למה עלי לצפות בעבודה עם עורך דין צוואות וירושות?
לאחר יצירת צוואה, הפקדתה ועדכונה בהתאם לנסיבות, תוכלו לצפות כי רצונכם יתבצע כמתוכנן.

עורך דין צוואה וירושה מחיר


עורך דין צוואה וירושה
מומלץ לבחור בעורכי דין צוואות לשם כתיבת צוואה כי עורכי דין לענייני משפחה אמנם יכולים לטפל בענייני ירושות וצוואות אך עורך דין לצוואות מתמחה בהכנת צוואה, הגנה על צוואה וייצוג בהתנגדויות כנגד צוואה.

לדוגמא צוואה הדדית: עריכת צוואה הדדית, נעשית על ידי עורך דין מומחה לירושות, בנוסף להיות צוואה, הצוואה ההדדית היא גם סוג של הסכם עם מנגנון איך לחלוק את הרכוש של בני זוג.

עורך דין צוואות ינסח צוואה שתעמוד במבחן בית המשפט גם לאחר שנים רבות. על מנת להגן על צוואה ולקיים צוואה לאחר פטירת המנוח, יש לנקוט באמצעים המבססים משפטית את מילוי רצון המנוח.

עורך דין צוואות וירושות יכול לתעד תרשומת של הוראות הצוואה, להביא רופא מומחה שיקבע את כשירות המצווה, ניתן לתעד צוואה בסרטון וידאו, וצעדים נוספים בהתאם למקרה.

מה עושה עורך דין צוואות?

עורך דין צוואות וירושות יערוך תרשומת של הוראות הצוואה, יסריט את המצוואה, ובצע שורה ארוכה של צעדים נוספים על מנת להבטיח את תקינותה וקיומה של הצוואה לאחר פטירתו של המנוח.

כיצד לבחור עורך דין צוואות וירושות מומלץ

מוות הוא בלתי נמנע עבור כולם, אך אף אחד אינו יודע מתי יסיים את חייו.הפתגם אומר שהמוות בא כמו גנב בלילה, כשהכי פחות מצפים לו, או כשאנשים אפילו לא מוכנים לזה. בעוד שאנחנו לא יכולים לשלוט מתי זה יגיע, אנו יכולים לשלוט בהשפעות של מותנו על יקירינו והתלויים בנו.

עיזבון נפטר מתייחס לכל הנכסים שבבעלותו בעת פטירתו, אלה הופכים לירושה המחולקת בדרך כלל ליורשים החוקיים. ישנם מקרים רבים שבהם מסירת הנכסים הללו מסתבכת יותר כאשר היורשים רבים זה עם זה על חלקיו, במיוחד כאשר יש מספר לא מבוטל של נכסים שיש לחלק, להרבה מאוד יורשים.

כדי להימנע ממצבים לא נעימים, סכסוכים ובעיות משפחתיות בעתיד, דרך נבונה היא לתכנן את הירושה מבעוד מועד.

האדם הטוב ביותר שיכול לעזור לאנשים עם זה הוא עורך דין צוואות ממשרד עורכי הדין של עו"ד מגשרת מאיה רוטנברג. מכיוון שאנשים מותירים אחריות כה חשובה בידיו של עורך דין לענייני ירושות, חשוב לעבוד עם עורך הדין הטוב ביותר.

הנה כמה קווים מנחים בבחירת עורך דין לצוואות:

1. מה תפקידו של עו"ד צוואה : חשוב להבין את המשימות הספציפיות של עורך הדין
אחד הטיפים הראשונים שאנשים צריכים לזכור בבחירת עורך דין צוואות וירושות הוא להבין לעומק מה עורך דין המטפל בירושה צריך לעשות.

ישנם עורכי דין רבים עם התמחויות שונות בירושות ועזבונות. כאשר יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, זוהי דרך אחת לצמצם את האפשרויות ולהתמקד בבחירה מקצועית נכונה.

שימו לב שהמטרה העיקרית של צוואה היא להוריש שליטה מלאה על חלוקה נכונה של נכסים לאחר המוות. לכן, עורך דין טוב לענייני צוואות וירושות צריך לקחת את הזמן כדי להכיר יותר את מי שמבקש לכתוב צוואה, פרטי בעלות הנכסים של משפחת המצווה, היחסים, האינטרסים ומורכבויות אחרות, כדי להבטיח שהחלוקה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

2. האם עורך הדין מתמחה בצוואות? שאלו על תחום ההתמחות
ככל האפשר, תרצו לבחור בעורך דין שמתמחה בצוואות וירושות ולא מתעסק בתחומי משפט אחרים או שאינם בדיני משפחה. עצה זו עשויה להיראות כמו עצה ברורה, אך זכרו, עורכי דין רבים עובדים כבעל מקצוע כללי ולומדים על חשבון הלקוחות. ישנם עורכי דין רבים שצוואות זה אמנם לא תחום ההתמחות שלהם, אבל בגלל הידע שלהם בתחום המשפט, הם עדיין מוסמכים לעשות זאת.

זכורו שהאופציה הטובה יותר תהיה תמיד אותו עורך דין שעובד עם צוואות וירושות כהתמחות עיקרית. עו"ד ילמד היטב את כל יסודות עריכת הצוואה כאשר הוא עובד על צוואות וירושות כל יום.

עוד על צוואות וירושות
צוואה לדוגמא

עריכת צוואה

לכתוב צוואה עשה זאת בעצמך

עריכת צוואה בחינם

צוואה מחיר 2022

עורך דין גירושין - צוואה חלוקה

עו"ד לענייני משפחה - ניהול עזבון

ירושה ללא צוואה

צוואה הגדרה

צוואה חוק

צוואה באינטרנט


3. עו"ד שמבין ענייני ירושה: שימו לב אם עורך הדין שואל שאלות רלוונטיות או לא
עריכת צוואה הוא תהליך מאוד אישי. ללקוח אחד תמיד יהיו מצבים משפחתיים שונים משל אחר. לדוגמה, ללקוח א' עשויים להיות ארבעה ילדים שכולם לגיטימיים ומוכרים. זה מקל על עורך הדין לעריכת צוואה.

אבל, לדוגמא צוואה כאשר ללקוח ב' יש שלושה ילדים לגיטימיים, ילד מאומץ אחד ושני ילדים לא חוקיים. זה הופך את התהליך לקשה יותר. לפיכך, עורך דין צוואות טוב צריך להקדיש זמן כדי להכיר כל לקוח לפרטי פרטים.

אחת הדרכים הטובות של עורך הדין לעשות זאת היא לשאול את השאלות הנכונות. שימו לב על מה עורך הדין שואל שאלות. אם הם לא רלוונטיות, אז זה צריך להיות דגל אדום שמזהיר מפני עו"ד שאינו בקיא בתחום הירושות והצוואות וההשלכות עשויות להתגלות רק כשקרוביכם ינסו לממש את הצוואה, אז עלולות להיווצר מחלוקות ושאלות אם הניסוח אינו מקצועי.

4. המלצות
דרך נוספת לבחור עורך דין צוואות וירושות היא לבקש המלצות. אם יש משפחה או חברים שאתם יודעים ששכרו עו"ד טוב לאחרונה, התקשרו אליהם. קחו את הזמן לבקש הצעות, המלצות ומשוב על עורכי דין. אם יש עורכי דין מסוימים שהמליצו עליהם, שאלו גם על נסיונו של עורך דין זה בתחום הספציפי של המקרה שלכם.

כשאנשים מבקשים המלצות אישיות של חברים, ההנחה היא שהחברים לעולם לא יציעו מישהו שהם יודעים שיהיה לא מקצועי ומוטעה. הסינון הראשוני נותן את הביטחון בשלב מוקדם שעורך הדין שבודקים הוא אכן בחירה רלוויטית.

מתי הזמן הנכון לערוך צוואה? צוואה מומלץ לערוך בכל מקרה שבו הוראות חוק הירושה אינן מתאימות לרצון המצווה בהתייחס לחלוקת עיזבונו. הדרך היחידה להורות כיצד יחולק העיזבון לאחר פטירה היא עריכת צוואה חוקית ברורה ותקפה.

מדוע מומלץ לפנות לעורך דין צוואות, על מנת שיסייע בעריכת צוואה?

לא ניתן להוריש רכוש באמצעות הסכם או הצהרה וגם לא באמצעות מתנה לאחר מיתה. בהעדר צוואה יחולק העזבון על פי דין.


עשה ואל תעשה בעריכת צוואה
לסיכום, כאשר לוקחים בחשבון את כל הטיפים האלה, עכשיו הזמן למצוא את עורך הדין צוואה המתאים ולדאוג לעתיד ההון המשפחתי. אפשר לעשות צוואה ללא עורך דין בחינם, להוריד דוגמא לצוואה באינטרנט, אך עריכת צוואה לבד אינה מומלצת, השתמשו בטיפים והמלצות שלנו עשה ואל תעשה בעריכת צוואה, דוגמאות צוואה, טעויות בניסוח צוואה והתייעצו אונליין.

עורך דין גירושין, דיני משפחה וצוואות

משרד עורכי דין דיני משפחה וגירושין של עו"ד מאיה רוטנברג נותן לווי משפטי הלוקח בחשבון תכנון הון משפחתי. גירושין משפיעים מייד על מצב כלכלי, כאשר מעורבים ילדים ובן/בת זוג ממשיכים לזוגיות אחרת ופונים לפרק ב', תרצו לכתוב צוואה שמבטיחה שהרכוש יגיע לאנשים החשובים לכם. לכן מומלץ בנוסף לחתום על הסכם ממון וצוואה בזוגיות חדשה לאחר גירושים.


כאשר לקוח נתקל בבעיות משפחתיות בהליכי גירושין או רוצה להתכונן לעתיד, חשוב לבדוק את כל האפשרויות לפני פעולות שנובעות מרגשות. כשמדובר ברכוש וממון שנצבר משך שנים במשפחה כדאי לשקול את כל המשאבים הזמינים לפני קבלת החלטות כלשהן שעלולות לגרום לאיבוד נכסים וזכויות. התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה: הדרכה של משרד עורכי דין מנוסה בדיני משפחה גירושין וצוואות נותן את התמונה המלאה לגבי המצב החוקי, רק עו"ד צוואות וירושות העוסק בגירושין יודע לתת יייעוץ משפטי מלא לסיטואציות מורכבות אלו.

אם אתה רוצה עזרה בעניינים הקשורים למשמורת ילדים, גירושין, שירותי גישור או ענייני צוואה, אל תחפש רחוק במשרד עו"ד מאיה רוטנברג אנו מספקים ייעוץ מלא חמלה המכוון תמיד לצרכי הלקוחות שלנו ולרווחתם. אנו נעשה כל מה שנדרש כדי להבטיח שכל בעיה משפטית שעומדת בפניך תיפתר במהירות וללא כאבים ככל האפשר. צור איתנו קשר עוד היום כדי לקבל את העזרה שאתה צריך.

עורך דין צוואה מחיר

עורך דין ירושה מומלץ

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין צוואות וירושות בצפון

עורך דין לענייני ירושה פתח תקווה

עורך דין לענייני ירושה ראשון לציון

עורך דין לענייני ירושה בתל אביב

עורך דין לענייני ירושה בחיפה

כיצד יכול עורך דין מנוסה לעזור בייעוץ צוואות וירושות בתהליך הגירושין?
לעבור גירושים זה אחד הדברים הקשים ביותר שאדם ומשפחה יכולים להתמודד איתו. לעתים קרובות הרגשות מתגברים, כאשר קונפליקט עם בן/בת זוג ודאגה לילדים משתלבים רמות הלחץ עולות לרמות מכריעות. ברגעים אלו נוטים לשכוח את התכנון לטווח רחוק, שוכחים את הצורך בצוואה ככלי לתכנון עתידי, שמירת ההון האישי והמשפחתי ודאגה לרווחת הילדים.

עורך דין מיומן בצוואות וירושות

במשרד עורכי הדין מאיה רוטנברג, הנסיון הרב מלמד אותנו כי מקרים טראגיים יכולים לקרות בכל שלב בחיים לפני, אחרי ותוך כדי תהליך גירושין. המשרד ייקח על עצמו חלק מהנטל של חלוקת נכסים, עריכת הסכמי משמורת ילדים, והבטחת כי לך ולילדיך תהיה הרווחה הכלכלית הדרושה, גם במהלך וגם אחרי גירושין.

אנו נטפל בתקשורת עם בן/בת הזוג שלך, במידת הצורך, ונפעל למציאת תוצאה חיובית לכל המעורבים. לעורכי הדין שלנו יש ניסיון של שנים בטיפול בתיקי גירושין כמו שלך, ואנו מיומנים במזעור סכסוכים ומקסום תוצאות חיוביות.

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד