En

צור קשר

checked

טיפים מעורך דין גירושין - לפני שמתחתנים

 

 

 טיפים מעורך דין לגירושין

 1. לדון על התנהלות כלכלית עוד בראשית הדרך .
  לא זה לא רומנטי לשבת בדייט עם בן/בת הזוג ולנסות להבין מה השקפת העולם שלו או שלה על איזון ההוצאות מול ההכנסות ומה היעדים הכלכליים של הצד השני. אנחנו לא נבקש ממך לשלוף גיליונות אקסל בדייט הראשון בבית קפה רומנטי בתל אביב, אבל רבים אינם מודעים עד כמה חשוב שתהיה התאמה בהתנהלות הפיננסית והרגלי הצריכה בין בני הזוג לפני שהם ממסדים את הקשר. אנשים יכולים להשתנות, אך אל תשלו את עצמיכם שבן הזוג יהפוך למחושב כלכלית (או פזרן אם אתם מעדיפים) בדרך חזרה מירח הדבש כאשר התנהל עד כה בדרך מסוימת. מקרים רבים מדי של סכסוכים קשים בחיי הנישואין החלו את דרכם עוד כאשר בני הזוג לא תיאמו ציפיות בתחום הכלכלי בתחילת הדרך.  

 2. בן/בת הזוג הוא/היא גם חבר/ה לא רק מאהב/ת.
  אתם מאוהבים, צעירים וסקסיים, אבל זה לא מספיק כדי לעבור משברים שעוד יבואו בחיי הנישואין. לפני שאתם ממסדים את הקשר, שאלו את עצמכם האם אנחנו גם חברים עם תחומי עניין משותפים ונושאי שיחה מעבר לנושאים כיפיים ומגניבים, מתווכחים ואפילו רבים אך יודעים לשמור על החברות. כי החברות היא שתחזיר אתכם למסלול גם כאשר תקרסו מעומס העבודה והילדים .

 3. אין בן/בת זוג מושלם/ מושלמת.
  גם אם נראה לכם כי בן זוגכם מושלם, תהיו בטוחים שברבות השנים תמצאו גם פגמים אחד בשני, כי אף אחד לא מושלם. מה גם שאנשים משתנים גם חיצונית וגם פנימית. כך עליכם להיות מוכנים לקבל את הבן זוג כפי שהוא ולא לתקן אותו כי אתם יכולים לתקן רק את עצמיכם. כעו"ד גירושין מנוסה אני יכולה להעיד כי מערכות היחסים החזקות ביותר מבוססות על בני זוג ללא פנטזיות על בן זוג מושלם, שרואים את הפרטנר כאדם שווה להם, מעריכים ומכבדים אותו/אותה.

   

  על רווקות, נישואין וגירושין

 4. שימרו על אשראי עצמאי
  השתדלו לשמור על נתיב אשראי עצמאי משלכם, אם הדברים לא מסתדרים כפי שציפיתם...חשבונות משותפים נחסמים או מתרוקנים ואז תמצאו את עצמכם בעולם קר ומנוכר ללא כרטיס אשראי בתוקף.

 5. אל תאבדו את זהותכם בקשר
  במקרים רבים, כאשר צד אחד הוא דומיננטי יותר וגם מפרנס את התא המשפחתי, בן הזוג הפחות דומיננטי לוקח צעד אחורה ומתמסר לספק את התשתית לחיים המשותפים ובכך מוותר על לימודים, קריירה ושאיפות. כעו"ד גירושין בעלת ניסיון רב, אני טוענת כי זו טעות אשר תחליש אותך ביום שהיחסים יהיו במבחן. התלות שצד אחד מפתח, תחליש אותו גם ביכולת המיקוח ועמידה על עקרונותיו וכן על יכולתו להשתקם אם חלילה הקשר יתפרק.

עורכת דין מאיה רוטנברג

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 ..
*
*
טען קובץ
checked

דרג את הכתבהדירוג כתבה טיפים מעורך דין גירושין - לפני שמתחתנים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד