חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיפים מעורך דין גירושין - לפני שמתחתנים

 

 

 טיפים מעורך דין לגירושין

 1. לדון על התנהלות כלכלית עוד בראשית הדרך .
  לא זה לא רומנטי לשבת בדייט עם בן/בת הזוג ולנסות להבין מה השקפת העולם שלו או שלה על איזון ההוצאות מול ההכנסות ומה היעדים הכלכליים של הצד השני. אנחנו לא נבקש ממך לשלוף גיליונות אקסל בדייט הראשון בבית קפה רומנטי בתל אביב, אבל רבים אינם מודעים עד כמה חשוב שתהיה התאמה בהתנהלות הפיננסית והרגלי הצריכה בין בני הזוג לפני שהם ממסדים את הקשר. אנשים יכולים להשתנות, אך אל תשלו את עצמיכם שבן הזוג יהפוך למחושב כלכלית (או פזרן אם אתם מעדיפים) בדרך חזרה מירח הדבש כאשר התנהל עד כה בדרך מסוימת. מקרים רבים מדי של סכסוכים קשים בחיי הנישואין החלו את דרכם עוד כאשר בני הזוג לא תיאמו ציפיות בתחום הכלכלי בתחילת הדרך.  

 2. בן/בת הזוג הוא/היא גם חבר/ה לא רק מאהב/ת.
  אתם מאוהבים, צעירים וסקסיים, אבל זה לא מספיק כדי לעבור משברים שעוד יבואו בחיי הנישואין. לפני שאתם ממסדים את הקשר, שאלו את עצמכם האם אנחנו גם חברים עם תחומי עניין משותפים ונושאי שיחה מעבר לנושאים כיפיים ומגניבים, מתווכחים ואפילו רבים אך יודעים לשמור על החברות. כי החברות היא שתחזיר אתכם למסלול גם כאשר תקרסו מעומס העבודה והילדים .

 3. אין בן/בת זוג מושלם/ מושלמת.
  גם אם נראה לכם כי בן זוגכם מושלם, תהיו בטוחים שברבות השנים תמצאו גם פגמים אחד בשני, כי אף אחד לא מושלם. מה גם שאנשים משתנים גם חיצונית וגם פנימית. כך עליכם להיות מוכנים לקבל את הבן זוג כפי שהוא ולא לתקן אותו כי אתם יכולים לתקן רק את עצמיכם. כעו"ד גירושין מנוסה אני יכולה להעיד כי מערכות היחסים החזקות ביותר מבוססות על בני זוג ללא פנטזיות על בן זוג מושלם, שרואים את הפרטנר כאדם שווה להם, מעריכים ומכבדים אותו/אותה.

   

  על רווקות, נישואין וגירושין

 4. שימרו על אשראי עצמאי
  השתדלו לשמור על נתיב אשראי עצמאי משלכם, אם הדברים לא מסתדרים כפי שציפיתם...חשבונות משותפים נחסמים או מתרוקנים ואז תמצאו את עצמכם בעולם קר ומנוכר ללא כרטיס אשראי בתוקף.

 5. אל תאבדו את זהותכם בקשר
  במקרים רבים, כאשר צד אחד הוא דומיננטי יותר וגם מפרנס את התא המשפחתי, בן הזוג הפחות דומיננטי לוקח צעד אחורה ומתמסר לספק את התשתית לחיים המשותפים ובכך מוותר על לימודים, קריירה ושאיפות. כעו"ד גירושין בעלת ניסיון רב, אני טוענת כי זו טעות אשר תחליש אותך ביום שהיחסים יהיו במבחן. התלות שצד אחד מפתח, תחליש אותו גם ביכולת המיקוח ועמידה על עקרונותיו וכן על יכולתו להשתקם אם חלילה הקשר יתפרק.

עורכת דין מאיה רוטנברג

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 ..
*
*
טען קובץ
checked

דרג את הכתבהדירוג כתבה טיפים מעורך דין גירושין - לפני שמתחתנים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד