חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גירושין בתל-אביב | משרד עורכי דין רוטנברג

 

 

Divorce in TLV

 

מה יודע עורך דין גירושין בעיר תל אביב?

עורך דין גירושין בתל-אביב חווה את השינויים והמגמות בחברה הישראלית -העיר תל אביב ללא הפסקה  כיום התא המשפחתי משתנה המגמה היא בישראל ובפרט בתל אביב להתחתן בגיל מאוחר יותר, מה גם שקיימת מגמה של משפחות חד מיניות והורות פונדקאית.על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מספר האמהות היחידניות מבחירה (נשים רווקות שיולדות ילדים ללא נישואים) עולה בהתמדה.

 

זוגיות בתל-אביב 

העיר תל-אביב לעיר הרווקות האלטרנטיבית בישראל העיר מאכלסת ברים מלאים ברווקים ורווקות שמגיעים מכל רחבי הארץ לבלות בעיר ללא הפסקה. זוגות מכירים ומתחילים מערכות יחסים, לעיתים מערכות יחסים נמשכות שנים רבות כאשר בני זוג גרים ביחד ומרגישים לא מחויבים להתחתן אך יום בהיר אחד נופל להם האסימון שהם למעשה נכנסים תחת הגדרת החוק של ידועים בציבור, פתאום בן/ בת הזוג מרגיש צורך לילד ואז כבר מתעורר צורך להסדיר את היחסים

 

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כ4% מהזוגות בוחרים בוחרים לקיים זוגיות ללא נישואין.

מהן הסיבות לכך?

 

זוגות חד מיניים: בני זוג מאותו מין שמעדיפים לחיות ביחד מבלי להנשא בחו"ל.

זוגיות פרק ב':    בני זוג שהתגרשו או התאלממנו ואינם מעוניינים להנשא בשנית.

 

הסכם ממון הוא חובה בין בני זוג, מדוע?

 

tel aviv family laws

 

גירושין נוסח תל אביב

הנה לכם מחזור חיים שלם על ציר אחד הכרתם בבית קפה לנדוור באבן גבירול פינת דוד המלך התחתנתם ברבנות ת"א בחוב דוד המלך 33, עשיו אתם נפגשים בבית הדין הרבני בתל-אביב גם כן ברחוב דוד המלך.

 

רבנות תל-אביב | בית הדין הרבני תל-אביב

 הכתובת של רבנות תל אביב, כמו בית הדין הרבני בתל-אביב היא דוד המלך

בית משפט לענייני משפחה תל אביב 

דרג את הכתבהדירוג כתבה גירושין בתל-אביב | משרד עורכי דין רוטנברג: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד