טיפים למתגרש/ת
En

צור קשר

checked

5 טיפים למתגרש/ת

 תנו צ'אנס וחשבו פעמיים - מצב כלכלי, מחלוקות בנוגע לחינוך הילדים, התערבות המשפחה; משברים רבים הינם תקופתיים אם רק עוצמים עין עד יחלוף זעם. חבל להפסיד זוגיות גם אם יש בעיות, לפעמים תגלו שהאלטרנטיבות שנראות מבחוץ קורצות, לא באמת נוצצות ושוות. לעיתים, חבל להפסיד את מה שיש ביד.

 

 


 

תוצאות ההליך נקבעות הרבה לפני המאבק המשפטי – מניסיוננו הרב, בן זוג אחד משכיל לקבל ייעוץ עוד בשלב הדמדומים - כאשר בן הזוג השני נח לו על זרי הדפנה ולא חושד כי המערכת הזוגית מוצתה על ידי בן זוגו. באופן זה נרקמים מהלכים, נכסים מוברחים ונאספות ראיות מכריעות לטובת הבן זוג המתייעץ. לאחר מכן בבית המשפט אולי תרדוף אחרי הצדק, אבל אז כבר עלול להיות מאוחר מדי. גם אם אתה בטוח שהצד השני לא מיוצג, פגישת ייעוץ עם מקצוען תוכל לשנות את מצבך עולמך הכלכלי/חברתי/אישי לשנים הבאות ללא היכר. זו לא בושה להתייעץ.

 


 
רק ראיות מתועדות וקבילות ישמשו לטובתך - בתי המשפט כפופים לדיני הראיות המחמירים, והצד השני ינסה לערער על כל ראיה שתוצג. לכן, דאגו לאסוף את הראיות הנכונות  טרם  פתיחת ההליך,כדי שיהיו לך קלפים נכונים בבית המשפט וזכרו: גם אם הקלטתם או תיעדתם בצורה שנראית לכם קבילה, לא בטוח שבית המשפט יסכים לקבל את הראיות שבידך.
 


 

אסטרטגיה - תוצאות המאבק המשפטי עלולות להשתנות מגורם שיפוטי או ערכאה אחת לשנייה (לצורך העניין - בית הדין הרבני לעומת בית המשפט לענייני משפחה). בדיוק משום כך, תכנון אסטרטגי מוקדם של ההתדיינות המשפטית יכול לשנות את התמונה לטובתך ללא היכר. עורך דין מנוסה שמכיר את המערכת המשפטית שנים רבות יידע לנתב את הטיפול המשפטי בתיק בצורה שתשיג לך את התוצאות הנכונות, במהירות אשר תחסוך לך הוצאות מיותרות ועגמת נפש.
 


 

מהירות ונחרצות תגובה – קיימים כלים רבים לפעול להגנת האינטרסים שלך כגון צווים למניעת הברחת נכסים, הגנה מפני אלימות, עיכובי יציאה מן הארץ ועוד. עליך להיות מוכן להגיב מהר וביעילות בשעת הצורך כדי להגן על האינטרסים שלך, ומנגד, על מנת להתגונן מפני הפעלה לא צודקת של אמצעים משפטיים כנגדך. עורך הדין שלך צריך להיות נכון לפעול עבורך גם בשעות לא שגרתיות כדי, לדוגמא, להגיע לביתו של שופט תורן בלילות או בסוף השבוע בכדי לפעול למען האינטרסים שלך.

 


 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

*
*
טען קובץ
checked

דרג את הכתבהדירוג כתבה 5 טיפים למתגרש/ת: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד