טיפים למתגרש/ת
חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
גירושיןדלג על גירושין
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

5 טיפים למתגרש/ת

 תנו צ'אנס וחשבו פעמיים - מצב כלכלי, מחלוקות בנוגע לחינוך הילדים, התערבות המשפחה; משברים רבים הינם תקופתיים אם רק עוצמים עין עד יחלוף זעם. חבל להפסיד זוגיות גם אם יש בעיות, לפעמים תגלו שהאלטרנטיבות שנראות מבחוץ קורצות, לא באמת נוצצות ושוות. לעיתים, חבל להפסיד את מה שיש ביד.

 

 


 

תוצאות ההליך נקבעות הרבה לפני המאבק המשפטי – מניסיוננו הרב, בן זוג אחד משכיל לקבל ייעוץ עוד בשלב הדמדומים - כאשר בן הזוג השני נח לו על זרי הדפנה ולא חושד כי המערכת הזוגית מוצתה על ידי בן זוגו. באופן זה נרקמים מהלכים, נכסים מוברחים ונאספות ראיות מכריעות לטובת הבן זוג המתייעץ. לאחר מכן בבית המשפט אולי תרדוף אחרי הצדק, אבל אז כבר עלול להיות מאוחר מדי. גם אם אתה בטוח שהצד השני לא מיוצג, פגישת ייעוץ עם מקצוען תוכל לשנות את מצבך עולמך הכלכלי/חברתי/אישי לשנים הבאות ללא היכר. זו לא בושה להתייעץ.

 


 
רק ראיות מתועדות וקבילות ישמשו לטובתך - בתי המשפט כפופים לדיני הראיות המחמירים, והצד השני ינסה לערער על כל ראיה שתוצג. לכן, דאגו לאסוף את הראיות הנכונות  טרם  פתיחת ההליך,כדי שיהיו לך קלפים נכונים בבית המשפט וזכרו: גם אם הקלטתם או תיעדתם בצורה שנראית לכם קבילה, לא בטוח שבית המשפט יסכים לקבל את הראיות שבידך.
 


 

אסטרטגיה - תוצאות המאבק המשפטי עלולות להשתנות מגורם שיפוטי או ערכאה אחת לשנייה (לצורך העניין - בית הדין הרבני לעומת בית המשפט לענייני משפחה). בדיוק משום כך, תכנון אסטרטגי מוקדם של ההתדיינות המשפטית יכול לשנות את התמונה לטובתך ללא היכר. עורך דין מנוסה שמכיר את המערכת המשפטית שנים רבות יידע לנתב את הטיפול המשפטי בתיק בצורה שתשיג לך את התוצאות הנכונות, במהירות אשר תחסוך לך הוצאות מיותרות ועגמת נפש.
 


 

מהירות ונחרצות תגובה – קיימים כלים רבים לפעול להגנת האינטרסים שלך כגון צווים למניעת הברחת נכסים, הגנה מפני אלימות, עיכובי יציאה מן הארץ ועוד. עליך להיות מוכן להגיב מהר וביעילות בשעת הצורך כדי להגן על האינטרסים שלך, ומנגד, על מנת להתגונן מפני הפעלה לא צודקת של אמצעים משפטיים כנגדך. עורך הדין שלך צריך להיות נכון לפעול עבורך גם בשעות לא שגרתיות כדי, לדוגמא, להגיע לביתו של שופט תורן בלילות או בסוף השבוע בכדי לפעול למען האינטרסים שלך.

 


 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל D קומה 4 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building D, 4th floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

*
*
טען קובץ
checked

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד