חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
מזונותדלג על מזונות
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערעור על פסיקת מזונות זמניים נמוכים לאשה וילדים | רמ"ש 45393-10-17 פלונית נגד פלוני

הדברים אמורים במיוחד לעניין ההתנהלות הכלכלית של הצדדים בעבר ושל המשיב כיום בכל  הנוגע לעסק - חברה שבניהולו, ולהכנסותיו ממנו (גם פוטנציאל הכנסתו).  בהקשר זה אומר כי עדיפה בעיני, באותם מקרים דוגמת זה שלפנינו, בהם רב הנסתר מן הגלוי באשר לסוגיית הכנסות המשיב והתנהלותו במסגרת אותה חברה, כי הערכאה הדיונית תקיים דיון במעמד הצדדים, ובמהלכו של זה אף תיזום בירור נתונים רלבנטיים והכרחיים, לשם השלמת החסר, ועל  מנת שיתאפשר לה לקבוע גובהם של המזונות על יסוד נתונים ברורים יותר, גם אם פסיקתה בשלב  זה נשענת על ראיות לכאורה. לסיכום, אין להתערב בשלב זה בסכום המזונות שנפסק, ומסקנה זו מתחייבת לאור אותה הלכה  כללית המצמצמת את התערבות ערכאת הערעור בשיקול הדעת השיפוטי של הערכאה הדיונית  במסגרת מזונות זמניים. יחד עם זאת, על בית משפט קמא להידרש פעם נוספת לאותה סוגיה תוך  בחינה מעמיקה ושלמה יותר של מכלול הנתונים הרלבנטים.

דרג את הכתבהדירוג כתבה ערעור על פסיקת מזונות זמניים נמוכים לאשה וילדים | רמ"ש 45393-10-17  פלונית נגד פלוני: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד