En

צור קשר

checked

עדכונים חישוב מזונות ילדים חוקים חדשים - מחשבון 2021

מחשבון להורים גרושים
סכום המזונות שיפסוק בית משפט בכל מקרה גירושין עם ילדים עשוי להיות שונה מהסכום שהמחשבון מעריך. המחשבון נותן ממוצע משוער של מזונות ילדים על סמך מקרים קודמים ונתונים חיצוניים. עם זאת, מומלץ תמיד לבדוק פסקי דין עדכניים בפועל לפני קבלת החלטה.

לרוב, מחשבונים לחישוב תשלומי מזונות מניחים שכל הילדים מתגוררים בעיקר אצל הורה אחד. הם לא נועדו להעריך את מזונות הילדים למשמורת פיזית משותפת לכמה ילדים או להסדרי משמורת מפוצלים.

מחשבונים אלה אינם לוקחים בחשבון התאמות אפשריות לילדים שאינם כפופים לצו המשמורת, אלא המתגוררים אצל אחד ההורים. לבסוף, מחשבונים אלה עשויים להתבסס על הנחיות או חישובים של חוק המזונות ההלכה החדשה, ואינם יכולים לקחת בחשבון את השלכות המס בגינם. הקפידו לבדוק מטעם המדינה כדי לדעת מה הם העדכונים האחרונים.


חוק חדש מזונות: מחשבון אונליין מעודכן שנת 2021
חישוב דמי מזונות ומדור 2021
חישוב דמי מזונות צמוד למדד 2021

 

online

אפליקציה לניהול תשלומים עבור הוצאות נוספות לילדים כגון רפואה, חינוך, טיפול בילדים או כל הוצאה אחרת הקשורה לילדים.

 

גם אם תשלומי הבסיס שלך מגיעים דרך המדינה הורה גרוש זקוק לפיתרון לניהול, מעקב ותשלום כל הוצאות הילדים - תוך מתן היסטוריה מלאה ורשומה.

חיוב מזונות שלא על פי תחשיב מתמטי דקדקני | מחשבון מזונות 2018 על פי ההלכה החדשה

 

 

חישוב דמי מזונות באופן מדויק

 

מחשבון מזונות

גישת השופטים בפק דין זה - חישוב דמי המזונות לא מתבצע באופן מתמטי בלבד, לא ניתן להזין נתונים למחשבון מזונות על פי ההלכה שנקבעה בבית המשפט העליון ולקבוע באופן חד משמעי את שיעור דמי המזונות, לשופטים קיים שיקול דעת בהתאם לנסיבות של התיק.

 

חישוב המזונות בהתאם לתקדים מזונות בעליון

על אף שפסק דינו של בית משפט קמא ניתן קודם שניתנה הלכת בע"מ 919/15, בית המשפט הקפיד בפסק דינו להתייחס הן ליחס שבין השתכרות הצדדים, הן לסוגיית פרקי שהות הקטינות אצל כל אחד מההורים (האם מתקיימת משמורת משותפת?) והן לסוגיית חלוקת נטל המזונות באופן שלא חייב את האב במלוא שיעור צרכי הקטינות שנקבעו על ידו.

 

לעניין זה חשיבות רבה לעניינו של הערעור שכן בנסיבות אלו איננו מוצאים להחזיר את התיק לבית משפט קמא על מנת שיבחן את השפעת הלכת בע"מ 919/15 על פסק הדין כפי שנוהגות ערכאות הערעור על דרך כלל בעניינו של פסק דין שניתן קודם להלכה זו, ואנו נדון במסגרתו של הערעור בקביעת שיעור המזונות והאם הוא אכן עומד במתווה שנקבע בבע"מ 919/15 לצורך קביעת מזונות  2018.

בכל הקשור לקטינות אנו סבורים כי בהתייחס לצרכיהן אותם יש להעמיד להערכתנו בשיעור של כ – 1,800₪ לכל קטינה, ללא רכיב המדור, הרי שבהתחשב  ביחס ההכנסות הפנויות של הצדדים וכן בהתייחס לפרקי שהות הקטינות עימם, יש  להעמיד את שיעור המזונות לכל אחת מהקטינות באופן מדורג מתוך מחשבה כי צרכי  הרבים מעטים מעט מצרכיו של הפרט כשלעצמו בגדר "נר לאחד נר למאה" לפיכך אנו  מעמידים את חיוב המזונות לכלל הקטינות על סך 4,300 ₪ .

דרג את הכתבהדירוג כתבה חיוב מזונות שלא על פי תחשיב מתמטי דקדקני | מחשבון מזונות 2018 על פי ההלכה החדשה: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים

נושאים קשורים

זמני שהות: כיצד לחשב כמה זמן אני מבלה עם ילדיי

 

אחת השיטות לחישוב אחוזי משמורת על ילדים היא באמצעות מספר ימי השהות של כל אחד מההורים עם הילד. כדי לקבל את האחוז, הוסף את מספר הלילות הכולל שילדך מבלה איתך במהלך השנה, חלק את המספר ב 365 כדי לקבל את האחוז שלך.

 

כמה לילות הם 70 30?
לוח זמנים למשמורת 70/30 לילדים פירוש בדרך כלל 2 ביקורי לילה בשבוע או, בפועל 4 לילות בשבועיים . שני לילות מתוך כל 7 הם זמן ביקור של 29%, קרוב מאוד לחלוקה של 70/30 אחוזים.

כמה כסף צריך אב לשלם עבור מזונות ילדים

כיצד מחשבים הוצאות מזונות ילדים

כמה אבא משלם עבור מזונות ילדים בשנת 2021

מחשבון מזונות פשוט

 

מחשבון מזונות משמורת משותפת מעודכן

כמה עולה מזונות ילדים לילד אחד

מחשבון מזונות מקוון

מחשבון מזונות ומזונות ילדים

מחשבון מזונות לילדים בישראל

חישוב מזונות ילדים באופן מקוון
השתמש/י במחשבון זה כדי לאמוד תשלומי מזונות לילד ולהפיק טפסים לשימוש בבית המשפט. ניתן להזין מידע אודות ילדים, הכנסה, זמן הורות, שירותי בריאות ועלויות אחרות וליצור טפסים להגשה בבית משפט. שמירת חישובים בצורה מאובטחת לשימוש מאוחר יותר או שיתוף אותם עם גורמים הקשורים לתיק, מגשרים, עורכי דין או יועצים משפטיים.

קבלת עזרה משפטית מעו"ד
גם אם אינך שוכר עורך דין לטיפול בתיקך, ייתכן שתרצה לשוחח עם עורך דין לפני שתגיש מסמכים משפטיים (או ניירות) לבית המשפט. באתר זה תוכלו למצוא מידע לקבלת עזרה משפטית להליכי גירושין.

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד