עו"ד הסכם ממון
En

צור קשר

checked

עורך דין הסכם ממון

הסכם ממון עורך דין

בחירת עורך דין שייצג אתכם בהליך עריכת הסכם ממון יכולה להיות שיקול קריטי בהמשך מערכת היחסים של בני זוג.

 

עורך הדין חייב לשלוט בדיני המשפחה לעומק ולהיות מעודכן בפסיקה האחרונה בתחום.

 

כמו כן עורך הדין שמנסח את הסכם הממון למעשה מנהל משא ומתן עבורכם מול בן/בת הזוג והוא חייב להיות מקצועי בעל יכולת גישור, רגיש וקשוב לצרכי שני הצדדים.

 

חשוב שעורך הדין יהיה בעל ניסיון רב שנים בדיני המשפחה והסכמי הממון. שכן, חוסר רגישות או חוסר מקצועיות עלולים להוביל לקונפליקטים בין בני הזוג כאשר עורך הדין אינו מספיק מנוסה להסביר את משמעות ההסכם והשלכותיו.

 

לפני שבוחרים עורך דין להסכם ממון, ומדוע חשוב כל כך ייצוג עורך דין בהסכם בעל משמעות פיננסית ואישית מומלץ לקרוא מהו עורך דין ומה תפקידו?


עורך דין הסכם ממון
מחפש/ת משרד עורכי דין המתמחה בעריכת הסכמי ממון מקצועיים? להסכם ממון הוגן ומקצועי מומלץ לשכור עו"ד עם נסיון רב שנים בניסוח הסכמי ממון שינסח עבורך הסכם העונה על הצרכים של בני הזוג לפני נישואין / ידועים בציבור הסכם ממון חיים משותפים או הסכם לאחר נישואין (הסכם בין בני זוג נשואים). 

 

מה עורך הדין צריך לדעת

כאשר בני זוג פונים לעורך דין לצורך עריכת הסכם ממון, בין אם מדובר בהסכם ממון סטנדרטי, או הסכם ממון להפרדה רכושית מוחלטת על דירה או נכסים, הידע והנסיון של עורך הדין לגבי סעיפים החשובים עושה את ההבדל בין עו"ד הסכם ממון מומחה לבין עורך דין שיש לו ידע כללי בניסוח חוזים והסכמים.

 

האם הסכם הממון יהיה ניתן לאכיפה? פעמים רבות עורכי דין שאינם מתחום דיני המשפחה מוכנים לנסח הסכמי ממון בין חברים ידועים בציבור או ללקוח שרוצה הסכם לנישואים בפרק ב'. הסכם ממון טוב שיהיה בר אכיפה ויגן על האינטרסים של בני הזוג צריך להיות הסכם ממון הוגן. 


מדריך: מהו הסכם ממון? כל מה שצריך לדעת על הסכמי ממון


הסכם ממון שאינו תקף

ישנן דוגמאות בפסיקה על הסכמי ממון שבוטלו לאחר שבית המשפט בחן אותם לנוכח המציאות של חיי הנישואין ומצא כי הסכם הממון אינו תקף בגלל תנאים שאינם הוגנים או סעיפים שנוסחו בצורה שאינה חד משמעית.

 

ההבנה העמוקה בתחום דיני המשפחה היא שמבדילה בין עורך דין הסכם ממון שההסכם שלו יהיה בר אכיפה ויעמוד במבחן החוקים הקשורים בהסכם הממון כגון: חוק יחסי ממון וההלכות והדינים הרלוונטיים. לכמה זמן תקף הסכם הממון? ומהו הסכם ממון מדורג? תוכלו לשאול בפורום הסכם ממון של עו"ד מאיה רוטנברג


מאיה רוטנברג - משרד עורכי דין בתל אביב המתמחה בהסכמי ממון

במשרדנו צוות מנוסה המתמחה בעריכת הסכמי ממון בין בני זוג שיסייע לבני הזוג בהסדרת משפטית של יחסי ממון-רכוש ותנאים נוספים בצורה יסודית שתאושר בידי בית משפט למשפחה או בית הדין הדתי. הסכם הממון שמשרדנו ינסח עבורך יעמוד במבחן הפסיקה והחוקים הרלוונטיים אם יערערו על תוקפו של הסכם הממון בעתיד.

 

הסכם ממון עורך דין בתל אביב

הסכמי הממון מנוסחים במבט צופה הווה -עתיד ונדרשים להסדיר רכוש הקיים וגם רכוש עתידי והמשותף של בני הזוג .  רק עורך דין בעל נסיון רב שנים המכיר את תחום דיני המשפחה באופן יסודי וייצג לקוחות בתיקים שבהם תוקפו של הסכם הממון עמד למבחן משפטי, יוכל להקפיד על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בין הסכם שמגן על האינטרסים שלך לבין הסכם שבנוי לא נכון ויערערו על תוקפו בבית משפט.

 

ניסיון מעל 20 שנים בעריכת הסכמי ממון

הסכם הממון שיוצא את משרדנו מהווה תעודת ביטוח לבני הזוג, חוזה מסודר המאפשר להתמקד בחיי הזוגיות, האהבה והכבוד ההדדי את הסדרת החלק הפיננסי ותנאים משפטיים במידה והיחסים יתערערו הותירו לעו"ד מקצועי בהסכמי בני זוג כך תוכלו לקבל ודאות ושקט נפשי שבמידת הצורך – יוכלו לעבור תהליך גירושין או  הפרדת החיים המשותפים והזוגיים ללא עורכי דין, תוך הסדרת המחלוקות הכספיות כפי שנקבע בהסכם ללא צורך להגיע לדיונים והוצאות בבתי המשפט.


עו"ד להסכם ממון על דירה 

זוגות רבים מחזיקים נכסים כגון דירה נדל"ן מלפני הנישואין ורוצים להגן על זכויותיהם בנכס במקרה של גירושין או פרידה. הסכם ממון על דירה דורש מומחיות רבה של עורך דין בתחום דיני המשפחה, ניסוח הסכמי ממון ודיני מקרקעין. הגדרת הדירה או הנכס בהפרדה מבן/ בת הזוג צריכה להיות מנוסחת באופן מפורש תוך הקפדה על תנאים מסוימים בחוזה.

 

מומלץ להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון לפני כל מו"מ עם בן הזוג בנוגע לדירה שתרצו להגן על זכויותיכם בה.

 

התייעצות עם עורך דין  טרם חתימה על הסכם ממון  

מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי כדי לנסח את הסכם הממון. למה? כי עורך דין הסכם ממון חייב להיות בקיא ומנוסה בתחום דיני המשפחה בחוק, בפסקי הדין, בדברים הקטנים שיש לכלול בהסכם ממון כדי שיהיה אפקטיבי. 

 

הסכם הממון שינוסח על ידי עורך הדין, שייחתם תוך הבנה בין בני הזוג עלול להיבחן בבית המשפט בעתיד לפרטי פרטים ופרשנותו כחוזה, לעיתים על חודה של מילה, תקבע משמעותית לכאן או לכאן אם הסכם הממון יגשים את המטרה שנועד לה, להגן על נכסיך וזכויותיך. זאת לדעת, עצם האישור של הסכם הממון על ידי עורך דין בבית המשפט או על ידי נוטריון אינו בהכרח מגן עליך מאובדן נכסים בגלל ניסוח לא נכון ומפורט. 

 

מדוע לבחור בנו לעריכת הסכם ממון?

משרדנו בתל אביב מהמובילים משרת לקוחות  להסכמי ממון בכל הארץ, משרד עורכי דין מאיה רוטנברג נחשב לאחד המנוסים בתחום דיני המשפחה ובהסכמים בין אישיים בפרט.  כל עורך דין במשרדנו מתמחה בהסכמי ממון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כל הסכם נבדק ומאושר באופן אישי על ידי עורכת דין מאיה רוטנברג.

 

עורכי הדין במשרדנו מקפידים לעדכן את הידע בתחום הסכמי הממון בתדירות יומיומית שכן תחום זה נבחן כלל יום בבית ומשפט, ובמיוחד בעקבות תקדים משפטי משמעותי בבית משפט העליון שהושג על ידי משרדנו (ניתן לקרא באתר).

 

משרדנו בעל ותק רב ובמהלך השנים טיפלנו במאות הסכמי ממון סטנדרטיים ומורכבים ביותר,  אנו מספקים שירות מגוון של ניסוח הסכמי ממון: הסכמי ממון בין ידועים בציבור, הסכמי זוגיות ייעוץ וחוות דעת על הסכמי ממון קיימים, הדרכה לעריכת הסכמי ממון לעו"ד, ייצוג בבתי משפט בנושא הסכמי ממון, אישור הסכמי ממון על ידי נוטריון, ובבית המשפט.  מכיוון שאנו מספקים שרותי עריכת הסכמים אונליין, הכנת הסכמי ממון אלקטרונית תוך שימוש במייל ניתן לפנות אלינו מכל מקום בארץ וכן מחו"ל. 

 

עריכת הסכם ממון הפכה לדבר שבשגרה בשנים האחרונות משיותר ויותר זוגות מבינים את חשיבותו הרבה לזוגיות מאושרת ושקט נפשי. הסכם ממון הוא חוזה שנערך בין בני זוג, במסגרתו קובעים הם את אופן חלוקת הרכוש ביניהם, במקרה של פרידה או פטירת אחד מבני הזוג. מה כולל הסכם ממון? מי זקוק להסכם זה? כיצד מעלים את הנושא ומדוע חשוב לערוך את ההסכם אצל עו"ד הסכם ממון?

 


מדוע לשכור עו"ד הסכם ממון?

הסכם הממון חייב לעמוד בקריטריונים מקפידים כדי שיהיה תקף ויעמוד למבחן בית המשפט, עורך הדין שמנסח את הסכם הממון חייב לדעת זאת ולהכיר את הפסיקה הרלוונטית. במקרים מסוימים בית המשפט יכול לבטל את נפקות הסכם הממון ולא לאכוף אותו (כגון בנקרים של כפיה או הטעיה). 

 

בפסיקה קיימים מקרים שבהם גם הסכם שאושר על ידי בית המשפט נפסל ולא נאכף. עורך דין מומחה בהסכמי ממון יודע כיצד לבצע את המו"מ בצורה נכונה, וידאג ששני הצדדים יבינו היטב על מה הם חותמים יאשר את ההסכם בבית משפט כך שהפרטים יירשמו ולא ניתן יהיה לטעון כנגד ההסכם בעתיד.

 

הסכם ממון- מה הוא כולל בעצם?

מטרתו של הסכם ממון היא להסדיר את סוגיית הרכוש בין בני זוג, בהתאם להעדפות האישיות שלהם, כאשר ההסכם צופה פני עתיד ותהיה לו נפקות רק אם בני הזוג נפרדו או שמי מהם הלך לעולמו. עו"ד הסכם ממון יכלול התייחסות לרכוש הקיים, קרי, הרכוש שצבר כל אחד מן הצדדים עד למועד עריכת ההסכם ולרכוש עתידי אשר ייצבר על ידי בני הזוג יחד, או מי מהם במהלך החיים המשותפים.

 

 כמה עולה הסכם ממון?


הסדרת רכוש בהסכם ממון

באשר לכל סוג של רכוש, יקבעו הצדדים האם הוא רכוש אישי אשר יישאר בבעלות מי מהם בעת פרידה, או שמא הרכוש יחולק שווה בשווה או באופן אחר (למשל על פי היקף ההשקעה בנכס) בין בני הזוג. הסכם ממון חייב להיות מקיף מאוד ולהתייחס לכל סוגי הרכוש, החל מדירת המגורים וכלה במתנות וירושות שיקבל מי מהצדדים, זכויות סוציאליות ונכסי קריירה. רק הסכם ממון מפורט ומקיף, יגשים את מטרתו וימנע סכסוך בעניין חלוקת הרכוש במקרה של פרידה. לשם כך יעשו נכון בני הזוג אם יפנו אל עו"ד הסכם ממון אשר ינסח עבורם הסכם בהתאמה אישית.

 

אילו סוגים של הסכמי ממון מטופלים על ידי עורכי הדין במשרדנו?

הסכם ממון סטנדרטי,  הסכם ממון נישואים שניים,    אישור הסכם ממון, על ידי עורך דין    הסכם ממון על מתנות, הסכם ממון על עסק, הסכם הפרדה רכושית מלאה ומוחלטת, ייצוג עו"ד הסכם ממון על ירושות מהמשפחה, הסכם ממון ומזונות ילדים, הסכם ממון וחלוקת רכוש,     טיפול עורך דין הסכם ממון ומשכנתא,  הסכם ממון וכתובה,  עו"ד הסדרת הסכם ממון ופטירה, עורך דין צוואה וירושה, שינוי הסכם ממון על ידי עורך דין,  עו"ד ביטול הסכם ממון, מו"מ וייצוג יעו"ד הסכם ממון דירה בבעלות אחד מבני הזוג, יעוץ וניסוח עורך דין- הסכם ממון פנסיה,     עדכון הסכם ממון בייצוג עו"ד.  

 

מי זקוק לעורך דין הסכם ממון?

בשונה מהדעה הרווחת, כל זוג זקוק להסכם ממון וזה לא נועד רק לאנשים עשירים. לא פעם, בני זוג מתחילים את חייהם יחד ללא רכוש משמעותי, אך צריך לזכור כי מדובר בהסכם הצופה פני עתיד.

 

מומלץ להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון לפני הנישואין או תוך כדי נישואין,  בני הזוג יכולים לצבור יחד או לחוד רכוש רב, בין אם בשל קריירה משגשגת, עסק עצמאי, ירושה או כל מקור אחר. במצב דברים זה, אם בני הזוג יעמדו בפני גירושין, עלול להיווצר ביניהם סכסוך כספי, אשר המציאות מלמדת כי יש בו כדי להאריך ולהקשות מאוד על סיומו של הליך הגירושין.

 

פניה לעו"ד הסכם ממון בזמן תהיה בחירה נכונה להסדיר את הנכסים ולשמור על ההון, גם אם לא עשיתם הסכם ממון לפני הנישואין, הסדרת הממון והרכוש תביא שקט וביטחון בהמשך הדרך, ותוריד את רמת המתחים בחיי הנישואין.

 

לחצ/י כאן למדריך בנושא: הסכם ממון לפני הנישואין 

 

הסכם ממון נועד למנוע תרחיש זה משהוא קובע מראש את אופן החלוקה של הרכוש בעת פרידה. על מנת להגשים את מטרת ההסכם, בעת מלאכת בנייתו, מקפיד עו"ד הסכם הממון על ניסוח נהיר ומדויק, אשר יהווה מתווה ברור לחלוקת הרכוש ויסייע לבני הזוג להיפרד בצורה טובה, ללא סכסוך כלכלי.

 

איך מעלים את נושא הסכם הממון?

גם בנושא זה מומלץ שעו"ד הסכם ממון ידריך אותך. עבור אנשים רבים, המחשבה על הסכם ממון מתקשרת לחוסר אמון בבן/בת הזוג ובחוזקו של הקשר הזוגי, שהרי אם בני הזוג אינם יכולים לדמיין כי ירצו להיפרד, לשם מה זקוקים הם להסכם ממון.

 

על כן, לא פעם, בן/בת הזוג נמנעים מלהעלות את נושא מחשש לפגוע בצד השני וליצור משבר. עו"ד הסכם הממון יסביר לבני הזוג כי אפשר וכדאי להסתכל על התמונה מזוית אחרת ולטעון כי עריכת הסכם ממון למעשה מחזקת את הקשר בין בני הזוג משהיא מותירה את הפן הכספי מחוץ לקשר הזוגי ומשמעותה כי בני הזוג רוצים לחיות יחד ללא אינטרס כלכלי.

 

חתימה על הסכם זה אין פירושה כי בני הזוג אינם מאמינים בקשר, אלא היא פשוט מהווה מעין רשת ביטחון כי היה והדברים לא יסתדרו ומערכת היחסים תעלה על שרטון, אזי בני הזוג לא יידרשו להתחיל לדון בסוגיית הרכוש, בלבו של המשבר, משזו כבר נפתרה מראש ומוסדרת בהסכם יחסי הממון.

 

פניה לעו"ד הסכם ממון

כאמור מעלה, מטרתו של הסכם ממון היא להבטיח וודאות כלכלית לבני הזוג במקרה של פרידה. משכך, על ההסכם להיות מותאם באופן אישי לצדדים, עליו להיות מנוסח בבהירות ובדייקנות ולמנוע פתח לחילוקי דעות בין הצדדים בעתיד ולכן מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי כדי לנסח את ההסכם - בין אם מדובר בהסכם ממון לפני נישואין, קדם נישואין, טרום נישואין הסכם ממון שלאחר נישואין  הסכם ידועים בציבור, הסכם חיים משותפים הסכמי זוגיות וגם הסכם ממון שלאחר נישואין. בהסכמים אלו התייחסות לענייני כספים ורכוש וחייבים לקבל תוקף משפטי מחייב כדי שיוכלו לשמש את בני הזוג במקרה של סיום הקשר.

 

עוד סיבה מדוע חשוב מאוד לפנות אל עו"ד הסכם ממון לצורך עריכת ההסכם: עורך הדין ייקח בחשבון את מכלול הנתונים והצרכים של בני הזוג בהווה ובעתיד ובשל ניסיונו המקצועי הייחודי בענף זה, יוכל לבנות עבור בני הזוג הסכם ממון טוב אשר יעניק להם את השקט הנפשי לחיים מאושרים ויבטיח כי היה ומערכת היחסים תסתיים, יוכלו בני הזוג להיפרד בצורה טובה ומכבדת, ללא סכסוך כספי על חלוקת הרכוש.


עורך דין להסכם ממון

 

מדוע כדאי לשני בני הזוג לשכור עורך דין להסכם ממון? אחת הסיבות הטובות ביותר להעסיק עורך דין הסכם ממון היא להימנע מקביעת בית משפט שהסכם הממון אינו קביל. למעשה, רצוי לשכור שני עורכי דין, אחד לכל אחד מהצדדים, כך שכל צד יקבל הסבר מקצועי ובדוק על כל סעיף עליו הוא חותם על ידי עו"ד שמייצג את האינטרסים שלו. פעמים רבות הצד החזק (פיננסית) מכיר עורך דין אשר מטפל לו בדברים נוספים, ודוחף להסכם שהוא חד צדדי לטובתו. תוכלו לשלוח למשרדנו את ההסכם ואנו ניתן לכם חוות דעת לגבי זכויותיכם וההוגנות של ההסכם לפני חתימה.

 

אף על פי שאף אחד מבני הזוג שחותמים על הסכם הממון אינו נדרש לייצוג משפטי, בתי משפט נוטים להיות זהירים יותר באכיפת הסכם ממון לפני נישואין (בפרט) שנחתם על ידי צד שלא היה לו ייצוג משפטי עצמאי. במצב זה, במיוחד אם הסכם הממון נראה לא הוגן  לצד שאינו מיוצג משפטית או אם יש חששות מכפייה או הטעיה, בית משפט עשוי לפסול את הסכם הממון על הסף. 

 

יתכן שהצגת ההסכם מספר ימים לפני החתונה, ללא מתן זמן מספק לאחד הצדדים לבדוק את ההסכם  לפני חתימה יערער על תקפותו של הסכם הממון. שכירת עורך דין הסכם ממון מקלה  על תהליך זה מאחר ועורך דין יכול להבטיח כי מתקיימות כל הדרישות הדיוניות.איך עושים הסכם ממון בצורה נכונה?


5 טיפים פרקטיים מעורך דין להבטיח כי תחתמו על הסכם ממון טוב והוגן 


הסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין הם נושאים לדיונים רבים בין בני זוג, האמון ההדדי בין בני הזוג עובר מבחן חשוב להגדרת הזוגיות שלהם. הסכמי ממון עלולים לגרום למתח בקשר בין שניים שעד עתה ראו אחד בשני כחברים ושותפים בכל ועתה הם נאלצים לחתום על מסמך בעל משמעות פיננסית והפרדת רכוש. המתח הנובע בהתעסקות בסעיפים שיש להם השלכות על עתיד כל אחד יכול להוביל למריבות אם זה לפני החתונה או במהלך הנישואים ולכן כדאי להיערך מראש לחתימה על ההסכם.


תפקיד עורך הדין בעריכת הסכם הממון אינו מתמצה בניסוח הסעיפים החשובים אלא גם בהקפדה על הוגנות החוזה והיותו בר תוקף וניתן לאכיפה בבית משפט, אלא גם להיות גורם סמכותי שנותן לבני הזוג מידע משפטי אך גם ער למצב הרגשי ודואג שבני הזוג מבינים על מה הם חותמים ואינם מרגישים מקופחים.


מומלץ כי כל אחד מבני הזוג יעשה רשימה של הנושאים שיוסכמו בהסכם, תנאים שחשובים לו שיכללו בסעיפים הרלוונטיים. הרכוש שחשוב לשמור למקרה של פרידה, זכויות וחובות ועם זה להגיע לפגישות עם עורך הדין.


בהחלט יש הרבה דברים שיש לקחת בחשבון. קחו בחשבון את 5 הצעדים הבאים שיעזרו לכם להקל על התהליך: 


1. היערכו מראש: אל תחכו ממש רגע לפני החתונה לפגישה עם עורך דין כדי לחתום על הסכם הממון. תנו לעצמכם זמן לחשוב ביסודיות אילו תנאים אתם רוצים לכלול ולבצע כל תיקונים בסעיפים החשובים מוקדם יותר ולא אחר כך.


2. הסכם הגיוני: אל תנסו לנסח הסכם לא הוגן, הסכם חד צדדי שלא יאושר בבית המשפט או שתהיה עילה לביטולו או אי אכיפתו בעתיד. תנו את אותו הכבוד לזכויות הצד השני שהייתם רוצים שייתנו לכם. ההסכם אולי לוקח בחשבון אירוע של גירושין, אך זכרו שאתם עדיין זוג עכשיו.


3. שימרו על פשטות: לא מומלץ ליצור הסכם מורכב עם נתונים פיננסיים ומונחים קשים להבנה שניתן לפרש אותם באופן דו משמעי. חשוב להקפיד בהסכם על הסעיפים החשובים, אך הסכם ממון אינו חייב להיות מלא בתנאים טכניים וחישובים. נסחו  את ההסכם הממון בשפה פשוטה שבן הזוג יבין ויאשר את הסכמתו והקפידו על לפרטי פרטים היכן שצריך. אם יש משהו לא מובן, אפשרו לבן/בת הזוג להתייעץ עם עורך דין.


4. לא רק פרידה: מפחיד ככל שיהיה לחשוב עליו, עליכם לנסח סעיף להגנה זה על זה במקרה של מוות. הסכם ממון במיוחד בנישואי פרק ב', ולידועים בציבור, מומלץ שילווה  בצוואה שתומכת ברצונך לגבי מה ייעשה בנכסים והממון שלך או של בן/בת הזוג במקרה מוות חס וחלילה. 


5. קראו בעיון: הקפידו לקרוא את המסמך כולו (גם את הנספחים להסכם הממון) לפני החתימה. בשלב אישור ההסכם בפני שופט, נוטריון או רשם נישואין וכל צד יצהיר על הבנתו על מה הוא חותם, וכי הוא חותם מרצונו החופשי וללא כפיה. הטענה של צד כי לא הבין את משמעות ההסכם או סעיפים מסוימים בו לא תתקבל בקלות על ידי בית משפט אם ייבחן בבית מששפט בעתיד.   


כמו כן, אל תתנו לבן / בת הזוג שלכם לזרז אתכם בקריאה. קחו את הזמן שלכם ושאלו כל שאלה שיש לכם. מומלץ כי כל צד ישכור עורך דין שמתמחה בהסכמי ממון שייעץ לו לגבי ההסכם.


עו"ד הסכם ממון חינם

מטעם המדינה ניתנים שרותים משפטיים בסבסוד או מטעם הסיוע המשפטי במגוון נושאים בתחום דיני המשפחה. עם זאת, הסכם ממון אינו שירות שניתן כיום במימון המדינה. ניתן להוריד באתר עו"ד מאיה רוטנברג דוגמאות הסכם ממון בחינם ולפנות לעורך דין (מומלץ עו"ד לענייני משפחה וגירושין המתמחה בהסכמי ממון) ולאשרו בפני הגורם המוסמך.

 

בניית הסכם בעזרת ייעוץ משפטי: התבנית מאפשרת יצירת הסכם בר אכיפה מותאם אישית לצרכיך תוך היעזרות בשאלון שלב אחר שלב.

 

האם חייבים עורך דין לעריכת הסכם ממון לשימוש בתנית מסמך מוכנה? עקרונית כאשר מדובר בהסכם בסיסי ניתן לעשות שימוש בדוגמאות הסכמים ולנסח סעיפים בעצמך, אך שוב, מומלץ לפחות להתייעץ עם עו"ד מומחה, מה גם שמחירו של הסכם סטנדרטי אינו יקר אך נותן לך ערך רב תעודת ביטוח לזוגיות.

 

עורך דין הסכם ממון מומלץ בתל-אביב
אודות עורך דין הסכם ממון - עו"ד מאיה רוטנברג
אנו משרד עורכי דין מהמובילים בישראל בתחום דיני משפחה, הסכמי ממון וגירושין. למשרד ותק של מעל 20 שנה בתחום של דיני משפחה והסכמי ממון. משרד עורכי דין מאיה רוטנברג מתמחה בפתרונות משפטיים לכל הקשור בניהול הון משפחתי ואישי ובקרת סיכונים פיננסיים לשימור עושר אישי ומשפחתי בישראל ובעולם.
 
למה לבחור את עורכי הדין מאיה רוטנברג תל אביב לניסוח הסכם הממון?
כאשר  נדרשים לעורך דין לעניין שישפיע עמוקות על החיים ועל המשפחה, צריך לבחור עו"ד בחוכמה. שירותי עורך דין הם יותר מהוצאה כספית, הם השקעה בעתיד וברווחה שלך.
 
במשרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושין מאיה רוטנברג אנו מתגאים בכך שלקוחותינו נותנים בנו את אמונם לעריכת הסכם ממון טוב, ואנו מחויבים לעמוד באתגר ולקיים את אמונם במתן שירותים המשפטיים האיכותיים שהם מקבלים.

הנה כמה מהסיבות הרבות שלקוחות בוחרים לעבוד איתנו ומפנים אלינו את המשפחה, החברים והקולגות שלהם.
 
ניסיון משפטי משולב של עשרות שנים בצוות המשרד: במילים פשוטות, אין תחליף לניסיון. ב-משרד עורכי דין רוטנברג יש לנו שנות ניסיון רבות בדיני משפחה, הסכמי יחסי ממון בין בני זוג, גירושין, תכנון עיזבון וצוואה.

תחום דיני המשפחה והסכמי הממון בפרט, הנם תחומי עיסוק המשפיעים עמוקות על חיי לקוחותינו.
אנחנו מכירים את החוק של ישראל ואנחנו עובדים בצמוד עם מערכת המשפט של ישראל.
 
טיפלנו באלפי מקרים והסכמים וייצגנו בהרבה מאוד משפטים. גם אם מערכת המשפט לרוב אינה מוכרת ומבלבלת את לקוחותינו. הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו לייצג את האינטרסים של לקוחותינו בצורה הטובה ביותר.
 
הסכם ממון - התמקדות בצרכי הלקוח
זה אמנם חשוב לבחור עורך דין  הסכם ממון שמכיר את החוק ומיומן בעבודתו. אבל  בעיצומו של רגע חשוב בחיים כמו לפני נשואין או לקראת פרידה מבן/בת זוג, ללקוח יש לך שאלות וצריך עורך דין שייתן לו תשובות.
 
צוות עורכי הדין במשרד עו"ד מאיה רוטנברג בתל אביב מומחים ומנוסים בהסכמי ממון ואנחנו לא שוכחים לרגע למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים - כדי לשפר את חייהם של הלקוחות שלנו. אנו מתגאים בכך שאנו קשובים ללקוחות ונותנים להם את המידע הדרוש להם לא רק כדי לקבל החלטות במקרה שלהם, אלא כדי שיהיה להם שקט נפשי עם הסכם ממון מקצועי שיגן עליהם בעת הצורך.

.


בת הזוג לא הייתה מיוצגת על ידי עורך דין הסכם ממון אך את אישור ההסכם הממון בבית המשפט עשתה האישה התובעת בחירה מדעת, המחייבת אותה בתוצאות ההסכם. האישה אשר חתמה על הסכם ממון ללא עורך דין מומחה להסכמי ממון היתה מודעת למעשיה, ובחרה מרצונה שלה, שלא לקבל ייעוץ משפטי בזמן החתימה על הסכם הממון, הובהר לה שעלול להיות שזכויותיה קופחו, ובכל זאת בחרה לחתום על הסכם הממון.

גם אם שופט במעמד אישור הסכם הממון בבית המשפט רמז כי אין הצדדים אומרים את כל האמת לגבי המניעים לחתימת הסכם הממון, השאלה אם בת הזוג התובעת בחרה מרצונה לחתום על ההסכם ממון ויש לכבד רצונה, ועל התובעת לשאת בתוצאות מעשייה על אף שלא הייתה מיוצגת על ידי עורך דין לחתימת הסכם הממון.
קרא עוד
דרג את הכתבהדירוג כתבה האם חתימה על הסכם ממון ללא עורך דין מהווה עילה לביטול הסכם ממון? תלה"מ 30276-07-17 א. פ. נ' פ.: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד