חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
מזונותדלג על מזונות
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטול רטרואקטיבי של חיוב מדור

הפחתת תשלום מדור במזונות

 

לאישה ושלושה ילדים קטינים נהוג לפסוק מדור בחלוקה של כ-50% לאישה ו50% בעבור שלושת הילדים, כטענת המבקש בבקשתו. יחד עם זאת כשחלק  מהילדים בוגרים ופוקע חיוב המזונות (הכולל מדור) כלפיהם, ההפחתה אינה יחסית ואינה ביחס ישיר כפי שטוען המבקש בבקשתו, וכפי שעשתה השופטת קמא  בפסק דינה )הפחיתה / מסכום חיוב בהוצאות מדור לאור פקיעה או ביטול חיוב  המזונות )הכולל מדור( כלפי המשיבה והבנות ש' ו-ה'

במקרה כזה, כדוגמת המקרה דנן, בו חיוב המזונות והמדור פקע כלפי שלושה  מוטבי מזונות (אישה ושתי בנות), ונותר רק חיוב מזונות ומדור לבן אחד,  יש  לבחון מה נהוג בהתאם לפסיקה לפסוק כדמי מדור והחזקתו לבן אחד המתגורר עם אימו.  

במקרה כזה שיעור החיוב במדור הוא כשליש ודי בנדון להפנות לפסיקה  שציין המבקש עצמו בבקשת רשות הערעור

בהפחיתה את שיעור המדור לשיעור של 25% מדמי המדור שנקבעו בהחלטה  המקורית בגין הבן הקטין ע', לא רק שלא  קיפחה השופטת קמא את המבקש, אלא עשתה עימו חסד.

לקריאת פסק הדין⇓

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה ביטול רטרואקטיבי של חיוב מדור: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד