חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משמורת משותפתדלג על משמורת משותפת
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תביעת מזונות ומשמורת | תמש 30291-07-16

 

האם התובעת יכולה להחליט בינה לבינה על ההוצאה המתאימה לרצונותיה גם לעניין מדור, אך הנתבע אינו חב, אלא במדור סביר.

 מזונות במשמורת

קביעת יחס ההכנסות בין ההורים

משקבענו את יחס ההכנסות ואת יחס זמני השהות, והסברתי כי לעניין תשלום שוטף של  מזונות, לא נתקלתי בהוצאות שהוכחו ושאינן תלויות שהות, אומר עוד כי אכן, ברכישתה את  הדירה, מספקת התובעת לבנות מדור לעת שהייתן אצלה, אך גם מגדילה בה בעת את הונה.

אשר לשאלת ה"הורה המרכז", אזי למרות התנהלותה של האם, הנוטה, כפי שאסביר גם בשלב הרכושי, כדי בריאת "עובדות", ומשעה שבדעתי שלא לסבך את הליכי ההתחשבנות, בוחר אני באם, על רקע המצא הבנות יום נוסף בשבוע עמה.

באין הוצאות שוטפות שאינן תלויות שהות, אין בדעתי לפסוק כאלה, שהרי מזון, ביגוד והנעלה ירכוש כל אחד מן הצדדים, לעת שהות הבנות עימו.

בנוסף לדמי המזונות וכחלק מהם, יישא האב ב 44% מההוצאות הרפואיות  החריגות שאינן מכוסות על ידי הביטוח הרפואי בו מבוטחות הקטינות, והיתרה  תשולם על ידי האם.  

באמירה הוצאות רפואיות חריגות נכללות אף הוצאות לטיפול אורתודנטי ואו  טיפול שיניים.  

 האב יישא ב – 44% מתשלום עבור שיעורים פרטיים במקצועות: לשון,  מתמטיקה ואנגלית, בהתאם להמלצת הגורם החינוכי ואת היתרה תשלם האם.   

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה תביעת מזונות ומשמורת  | תמש 30291-07-16: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד