חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
בית המשפט לענייני משפחהדלג על בית המשפט לענייני משפחה
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מידע נוסף בית משפט לענייני משפחה

בימ"ש לענייני משפחה בחיפה, השופטת הילה גורביץ שיינפלד: החלטה בבקשה לצירוף משיב כבעל דין (תמ"ש 21807-08-13)
מספר תיק 21807-08-13
סוג ההליך משפחה
שופט/ראש הרכב הילה גורביץ שיינפלד
בתי משפט בתי המשפט לענייני משפחה
מחוז מחוז חיפה
מועד החלטה 31.8.2019
קרא עוד
לעיתים עולה צורך שמזכירות בית משפט תודיע על מועד דיון שנקבע, בוטל או נדחה. נוהל זה מסדיר את המקרים בהם על המזכירות להודיע לצדדים על השינוי במועד הדיון, לרבות אופן

משלוח ההודעות בעניין זה לצדדים, עדים וכל גורם אחר בתיק ולפי הצורך.

קרא עוד
תשלום אגרות בית משפט למשפחה

הודעת בית המשפט לענייני משפחה (אגרות) (מספר 2), התשע"ט-2019.

נוסח התוספות הראשונה והשנייה לתקנות בית המשפט אגרות , מיום כ"ח בסיון התשע"ט (‏1 ביולי ‏2019).
קרא עוד
כאשר לבני הזוג אין הכנסות שוטפות שמאפשרות להם לשכור שירותי ייצוג משפטי, אולם יש בבעלותם רכוש רב, אשר אם היה ניתן לממשו היו יכולים לממן את ייצוגם המשפטי בהליך. במצב כזה ישנם מצבים בהם המדינה נאלצת לממן את הייצוג המשפטי של אחד מבני הזוג או שניהם, בעוד שראוי היה שמימון ההליך יעשה באמצעות מימוש הרכוש המשותף.

הצעת חוק זו נועדה לנסות להביא לאיזון בין בני הזוג ולמנוע פגיעה בבן הזוג אשר נותר ללא אמצעים, באופן שבו יתאפשר לשני בני הזוג לשכור שירותי ייצוג משפט ברמה דומה וכן נועדה לאפשר מימון ייצוג משפטי לבני זוג המתקשים לממן את הוצאותיהם המשפטיות, באמצעות מימוש נכסים משותפים של בני הזוג.

הצעת החוק מבוססת על חוקים דומים שנחקקו במדינת ניו יורק בארה"ב, באוסטרליה, בקנדה ובצרפת.
קרא עוד
עקב שינוי המדד שפורסם בחודש מאי 2018 לעומת המדד שפורסם בחודש נובמבר 2017, יהיה נוסח התוספות הראשונה והשנייה לתקנות, מיום י"ח בטבת התשע"ח (‏1 ביולי ‏2018) כדלקמן:קרא עוד
במכלול הנסיבות, נתונה לבית המשפט לענייני משפחה הסמכות העניינית נשוא התביעה. סמכותו של בית משפט לענייני משפחה מוגדרת בסעיפים 1-3 לחוק בית משפט לענייני משפחה, התשנ"ה- 1995.
כפי שנקבע בהלכת פלונית, בו נקבע שאין לכלול את אחיו של בן זוג לשעבר בגדרי בעלי הדין הרשאים להתדיין בפני בית המשפט לענייני משפחה. בהבחנה מהאמור בהלכה לעיל, במקרה דנן, נישואי המשיב והמנוחה פקעו כתוצאת מפטירת המנוחה ובעת פטירת היו השניים נשואים. על כן, לטעמי יש ליתן את הדעת להבחנה בין "גרוש" ואלמן" לעניין הגדרת "בן זוג לשעבר".

בית המשפט דחה את טענות הגיסים של בת הזוג- המבקשים בדבר חוסר סמכותו העניינית, לאור נושאה של התביעה הנובע מהקשר המשפחתי בין המשיב לאישה מנוחה, בתקופה שקיימו מערכת יחסים זוגית וכי הסכסוך המשפחתי תרם תרומה נכבדת וחשובה להיווצרות עילת התביעה . כמו כן, קיבל את בקשתו של המשיב(הבעל) לצירוף אחד הגיסים כנתבע נוסף להליך, כמבוקש על ידי המשיב לאור הלכת "חבס".קרא עוד
  1. לעמוד הבא
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד