צור קשר דיני משפחה וגירושין צור קשר

צור קשר

checked
אודות דיני משפחה וגירושין אודות
תוכן מרכזי בעמוד דיני משפחה וגירושין תוכן מרכזי בעמוד

חזון המשרד

עורכי דין גירושין ומשפחה

משרדה של עורכת הדין מאיה רוטנברג הנו משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה. למשרד ניסיון של מעל 20 שנה בתחום והוא נחשב למוביל בתחומו. זאת בזכות סטנדרט מקצועי בלתי מתפשר, ידע משפטי ענף, לצד שירותיות מלאה ויחס אישי.

מעטפת משפטית מלאה
כל לקוח במשרדנו מקבל מענה משפטי מלא ומקיף לכל צרכיו. אנו מתגאים לספק לקהל לקוחותינו:


• מומחיות משפטית ענפה בתחום דיני המשפחה: הליכי גירושין, צוואות וירושות, הסכמי ממון, הורות משותפת, תביעת אבהות ועוד.


 

• הקפדה על עדכונים שוטפים וחידושים בחקיקה ובפסיקה: עבורנו, העמקת הידע והרחבתו היא חלק אינטגרלי מהעבודה המשפטית והמחויבות ללקוחותינו למצוינות מקצועית.


• בניית אסטרטגיה מתאימה לנסיבות המקרה: חתירה לתוצאה המשפטית הטובה ביותר מחייבת תכנון מוקדם ומוקפד של התיק ועל כן זוהי דרכנו במתן ייעוץ וייצוג משפטי ללקוח.


• חשיבה יצירתית ופתרונות משפטיים מחוץ לקופסא: הישגינו המשפטיים הנם תודות למומחיות המשפטית, לצד יכולת יצירתית גבוהה, המאפשרת לנו לבנות את הפתרון הטוב ביותר ללקוח.


יחס אישי
אנו מאמינים כי עורך דין טוב אינו רק משפטן מצוין, אלא גם מעניק יחס אישי סבלני ואדיב ללקוחותיו. הדבר נכון במיוחד בתחום דיני המשפחה, שהנו תחום ייחודי הנוגע לא רק בזכויות כלכליות, אלא ברגש ובלב משאנו עוסקים בדיני נפשות. על כן, במשרדנו, מוצא הלקוח, לצד מקצועיות מלאה, גם כתף תומכת ואוזן קשובה.


מהימנות ושקיפות
משרדנו מאמין כי הלקוח צריך להיות שותף מלא לנעשה בענייניו ולכן אנו מקפידים על שקיפות מלאה ועדכון הלקוח לאורך כל הדרך. כך צבר משרדנו מוניטין של משרד מהימן שאפשר לסמוך עליו, המעניק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ומציג ללקוח את תמונת המצב המלאה, תמיד, בכל שלב.

טובת הילדים
דרג את הכתבהדירוג כתבה קורונה הורות טיפים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
צור קשר דיני משפחה וגירושין צור קשר

צור קשר

checked
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד