חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
אודותדלג על אודות
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חזון המשרד

משרדה של עורכת הדין מאיה רוטנברג הנו משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה. למשרד ניסיון של מעל 20 שנה בתחום והוא נחשב למוביל בתחומו. זאת בזכות סטנדרט מקצועי בלתי מתפשר, ידע משפטי ענף, לצד שירותיות מלאה ויחס אישי.

מעטפת משפטית מלאה
כל לקוח במשרדנו מקבל מענה משפטי מלא ומקיף לכל צרכיו. אנו מתגאים לספק לקהל לקוחותינו:


• מומחיות משפטית ענפה בתחום דיני המשפחה: הליכי גירושין, צוואות וירושות, הסכמי ממון, הורות משותפת, תביעת אבהות ועוד.


 

• הקפדה על עדכונים שוטפים וחידושים בחקיקה ובפסיקה: עבורנו, העמקת הידע והרחבתו היא חלק אינטגרלי מהעבודה המשפטית והמחויבות ללקוחותינו למצוינות מקצועית.


• בניית אסטרטגיה מתאימה לנסיבות המקרה: חתירה לתוצאה המשפטית הטובה ביותר מחייבת תכנון מוקדם ומוקפד של התיק ועל כן זוהי דרכנו במתן ייעוץ וייצוג משפטי ללקוח.


• חשיבה יצירתית ופתרונות משפטיים מחוץ לקופסא: הישגינו המשפטיים הנם תודות למומחיות המשפטית, לצד יכולת יצירתית גבוהה, המאפשרת לנו לבנות את הפתרון הטוב ביותר ללקוח.


יחס אישי
אנו מאמינים כי עורך דין טוב אינו רק משפטן מצוין, אלא גם מעניק יחס אישי סבלני ואדיב ללקוחותיו. הדבר נכון במיוחד בתחום דיני המשפחה, שהנו תחום ייחודי הנוגע לא רק בזכויות כלכליות, אלא ברגש ובלב משאנו עוסקים בדיני נפשות. על כן, במשרדנו, מוצא הלקוח, לצד מקצועיות מלאה, גם כתף תומכת ואוזן קשובה.


מהימנות ושקיפות
משרדנו מאמין כי הלקוח צריך להיות שותף מלא לנעשה בענייניו ולכן אנו מקפידים על שקיפות מלאה ועדכון הלקוח לאורך כל הדרך. כך צבר משרדנו מוניטין של משרד מהימן שאפשר לסמוך עליו, המעניק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ומציג ללקוח את תמונת המצב המלאה, תמיד, בכל שלב.

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד