חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פורום הסכם גירושין

פורום הסכם גירושין 24/7

הסכם בליווי עו"ד גירושין ומגשרת

 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג עם ותק וניסיון של מעל 15 שנה, עורכת הדין שקבעה את ההלכה החדשה במזונות בבית המשפט העליון. מומחית בייצוג נשים וגברים בהליכי גירושין ובהליכי גישור, עוסקת בכל התחומים הקשורים בדיני משפחה וגירושין, בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים בכל רחבי הארץ.


המשרד הממוקם בתל אביב, מעניק שירות אישי ומקצועי בכל הסוגיות הכרוכות בגירושין ובעריכת הסכמי גירושין, ייעוץ וייצוג בתחום שינוי/ פתיחת הסכם, ביטול הסכם גירושין.  

 

במשרדנו צוות המתמחה בתחומי דיני המשפחה: ניסוח הסכמי גירושין, ייעוץ לפני גישור במהלך הגישור ושלב החתימה על הסכם. אישור הסכם גירושין בבית משפט או בית דין רבני, ניסוח הסכמי פרידה לידועים בציבור וחד מיניים. 

 

בנוסף, חלוקת רכוש, חובות וזכויות סוציאליות, קביעת משמורת, זמני שהות, מזונות אישה וילדים, הסכמי יחסי ממון, תביעת כתובה, תביעות כספיות הקשורות בגירושין, חלוקת רכוש, ידועים בציבור,  ועוד.

הוסף נושא חדש
כיצד מבטלים הסכם גירושין אב לשלושה   | 17:00 30/01/2020
שינוי הסכם מאיה רוטנברג, עו"ד   | 16:48 6/02/2020
האם משמורת והסדרי ראיה נקבעים בהסכם גירושין? אייל   | 16:21 30/01/2020
הסכם גירושין מאיה רוטנברג, עו"ד   | 16:51 6/02/2020
הוסף נושא חדש
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

 2020 עורכי דין לענייני משפחה מובילים

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד