חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תקדים: אב שוחרר מתשלום מזונות כי ניהל "הורות שוויונית"

תקדים: אב שוחרר מתשלום מזונות כי ניהל "הורות שוויונית" (הגדל)

תיבת טקסט: יעל □ריז־סון

תיבת טקסט: התובע משמורת משותפת עושה זאת מסעדות תיבת טקסט: את פסיקת בית המשפה העלית לפיה חובת

תיבת טקסט: זרות וכלכליות*.
לדברי ערד מאיה רוענברג. פרקלימתו של האי

חחרדים של היום חם לא החרדים של שעם - הא מה* ת בב" מ* נץ לא נ שא"'ת כבית לנדל יל.,”□ ודוב האברה ;ע חל' שים חיתולים באמצע הלילה. שבי דין ראשון מסיגי שניתן השבוע בבית ההין לענייני כששהה בראשון לציון הביר בזמנים שהשתנו ובהורדת שוויונית, דהה את תביעתה של אם מהנ״וש שלה לשלם *מי מזונות עבור הילדים. "מהניביון המצנח ד בבתי המשסנז לענייני מששהה נראה בי מלן־ וגדל ללא חיף מספר האבות הנובלים לי משמעותי ואמיתי בגידול ילדיהם, ויש תתאים את שמייד. בתי מממנו רשיניייב מבליגים במערך היחסים במשפחות בנות תגרי׳, נימק השובב יעקב כהן את שביית,.

מדובר □זירים לשלושה ילדים שנפרדו לפני נה וחגי. בתהליך הגירושין תלק הרכוש שווה ;ורה, וסוכם על משכורת משותפת לילדי□ ושבורות של שני בני הזוג דומות - של האב א עימדת על כ*12,000 שקל בחודש והאס *יויהה אלף שקל יותר. אך למדות החלוקה דיייגית גם של גידול הילדים וגס של הרכוש, :עה האס מהאב מזונות בסכום של 9,000 שקל דיש. היא התבססה את התביעה על המשפע :כרי לפיו חייב האב בלבד בסיפוק צרכי היי• 1 ההכרחיים של הילדים הקסינים עד מלאת ס5ו שנים. האם או• הזכידה בכתב התביעה מזונות זו אינה תלויה במשמודת על הילדים *בין אם "משמורת על הילדים נמסרה לאם, בין אם היא נמסרת לא□ ובין אם היא ניתנת בני שיתף לשני ההורים*.

מנגר סען האב ב• לאורך חיי הנישואים שלהם הייתה ההורות שידירנית והיא נותרה כך גם לאהד הגירושין *נתנו יד אהד לשני - אס זה בקריירה או בבית ־ כל אחד בתורו. אס זה בלימודים כשהיא עשתה תואר שני. או כשאני השק­עת* בלימודים. הבסיס היה השותפות. אני ידעת• להיית אימא והיא •דעה להיות אבא', השופט יעקב כהן היסיף ועען האב.

יצוץ כי השופע כהן נחשב לדיין שנושה פעמים רבות לפסוק לעובת אבות כמשפעי גירושין ומזונות. בשנת 2004. לדוגמא, הוא קבע כי ילדיה בני החמש ושלוש של אם עובדו׳. יועברו למשמידת האב לאהד שקבע כי האס אובססיבית בכל הנוגע לקריירה שלד- בפסק הדין הנוכחי הוא התייחס גם לחשש כי גברים ינצל־ את הפסיקה ויבקשו משמורת על הילד•: בדי להתחמק מתשלומים לא□ ־בשם שאץ זה ראדי לסביר כי אם תובעת משמורת בילדיה אך ורק כדי להגדיר את תקבולי המזונות שיגיש• לידית כד אץ זה ראי• לסעמי לכבוד כי א2


 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד