צור קשר דיני משפחה וגירושין צור קשר

צור קשר

checked
הסכם ממון דיני משפחה וגירושין הסכם ממון
תוכן מרכזי בעמוד דיני משפחה וגירושין תוכן מרכזי בעמוד

פורום הסכם ממון

פורום הסכם ממון

ברוכים הבאים לפורום הסכם ממון בניהולה של עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג. הסכם ממון נערך בין בני זוג ומטרתו להסדיר את ענייני הרכוש בין בני זוג, למקרה של פרידה.

 

ניתן לחתום עליו לפני או אחרי הנישואין והוא חשוב ביותר גם עבור ידועים בציבור. כאן תוכלו לשאול שאלות בנושא של הסכם ממון ולקבל מענה ראשוני מיידי. כמו כן, תוכלו לקרוא שאלות שהפנו לפורום גולשים אחרים ואת תשובותיה של מנהלת הפורום.

 

*יודגש כי האמור לעיל הוא בגדר מידע כללי בלבד ואינו מחליף ייעוץ משפטי פרטני.

 

שאלו עורך דין על הסכם ממון
זוגיות היא דבר נפלא וחיוני לכל אדם, לכל זוגיות ימים טובים ומאושרים, אך גם משברים הם חלק מחיי הזוגיות ולפעמים משבר מוביל לפרידה. ולכן, גם אם אתם ידועים בציבור, לפני נישואין או המהלך חיי הנישואין, חשוב לעגן את יחסי הממון - את היחסים הרכושיים שלכם בהסכם שיהווה "תעודת ביטוח" לרכושכם, על מנת להסיר דאגה מלבכם ולהתמקד ביחסים כנים.

 

הסכם ממון הוא הסכם צופה פני עתיד, מאפשר לכם להסתכל קדימה בעיניים פקוחות לנוכח המציאות ולהחליט יחדיו מה יהיה חלקו של כל אחד מבני הזוג ברכוש שנצבר לפני או במהלך החיים המשותפים.

 

מכיוון שלהסכם הממון השפעה רבה על חיי הזוגיות ועל עתידכם הכלכלי, חשוב להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון בעל נסיון והגורמים המקצועיים הרלוונטיים לפני ובעת עריכתו.


שאל/י בפורום הסכם ממון
מענה משפטי 27/7 מקצועי ומהיר, על ידי עו"ד מהמובילים בתחום.

 

פורום הסכם ממון
פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.

 

מנהלת הפורום עו"ד מאיה רוטנברג

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד עורכי דין מוביל בישראל המתמחה בדיני המעמד האישי, גירושין, גישור, הסכמי ממון והסכמי גירושין, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב מחלוקות.

 

עורכת דין מאיה רוטנברג היא מגשרת מנוסה בעלת תעודת מגשרת מטעם המרכז הישראלי לגישור ואימון גומא. וכן ראש וועדת פונדקאות של לשכת עורכי הדין.

 

הוסף נושא חדש
מהו הסכם ממון? נוגה   | 13:00 4/02/2020
הגדרת הסכם ממון עורכת דין מגשרת מאיה רוטנברג   | 13:16 4/02/2020

הסכם ממון הוא חוזה המסדיר את יחסי הממון בין בני זוג, הוא נועד להגדיר כיצד יחולקו נכסיהם של בני זוג נשואים, לפני נישואין או ידועים בציבור אם וכאשר ייפרדו.

ההסכם נערך בכתב בין בני זוג, הבוחרים להינשא או מעדיפים לחיות כידועים בציבור להסדיר את זוגיותם ולשמור על זכויותיהם ורכושם.

הסכם הממון הוא הסכם צופה עתיד בו מוסדרים כל ענייני הרכוש בין בני זוג, ונותן ביטוי לרצון האישי והפרטי של כל אחד מהם במקרב של פרידה או גירושין בעתיד.

אפשר להשוות את הסכם הממון לסוג של “תעודת ביטוח” לרכוש וזכויות של כל אחד מבני הזוג. ההסכם נועד להבטיח וודאות כלכלית אם יתעוררו מחלוקות בין בני הזוג, שכן, הוא מגן עליהם מפני חלוקה שרירותית של רכוש בכך שבני הזוג קובעים מראש את יחסיהם הממוניים.

הוסף נושא חדש
צור קשר דיני משפחה וגירושין צור קשר

צור קשר

checked
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד