פורום הסכם ממון
En

צור קשר

checked

פורום הסכם ממון

פורום הסכם ממון

ברוכים הבאים לפורום הסכם ממון בניהולה של עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג. הסכם ממון נערך בין בני זוג ומטרתו להסדיר את ענייני הרכוש בין בני זוג, למקרה של פרידה.

 

ניתן לחתום עליו לפני או אחרי הנישואין והוא חשוב ביותר גם עבור ידועים בציבור. כאן תוכלו לשאול שאלות בנושא של הסכם ממון ולקבל מענה ראשוני מיידי. כמו כן, תוכלו לקרוא שאלות שהפנו לפורום גולשים אחרים ואת תשובותיה של מנהלת הפורום.

 

*יודגש כי האמור לעיל הוא בגדר מידע כללי בלבד ואינו מחליף ייעוץ משפטי פרטני.

 

שאלו עורך דין על הסכם ממון
זוגיות היא דבר נפלא וחיוני לכל אדם, לכל זוגיות ימים טובים ומאושרים, אך גם משברים הם חלק מחיי הזוגיות ולפעמים משבר מוביל לפרידה. ולכן, גם אם אתם ידועים בציבור, לפני נישואין או המהלך חיי הנישואין, חשוב לעגן את יחסי הממון - את היחסים הרכושיים שלכם בהסכם שיהווה "תעודת ביטוח" לרכושכם, על מנת להסיר דאגה מלבכם ולהתמקד ביחסים כנים.

 

הסכם ממון הוא הסכם צופה פני עתיד, מאפשר לכם להסתכל קדימה בעיניים פקוחות לנוכח המציאות ולהחליט יחדיו מה יהיה חלקו של כל אחד מבני הזוג ברכוש שנצבר לפני או במהלך החיים המשותפים.

 

מכיוון שלהסכם הממון השפעה רבה על חיי הזוגיות ועל עתידכם הכלכלי, חשוב להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון בעל נסיון והגורמים המקצועיים הרלוונטיים לפני ובעת עריכתו.


שאל/י בפורום הסכם ממון
מענה משפטי 27/7 מקצועי ומהיר, על ידי עו"ד מהמובילים בתחום.

 

פורום הסכם ממון
פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.

 

מנהלת הפורום עו"ד מאיה רוטנברג

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד עורכי דין מוביל בישראל המתמחה בדיני המעמד האישי, גירושין, גישור, הסכמי ממון והסכמי גירושין, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב מחלוקות.

 

עורכת דין מאיה רוטנברג היא מגשרת מנוסה בעלת תעודת מגשרת מטעם המרכז הישראלי לגישור ואימון גומא. וכן ראש וועדת פונדקאות של לשכת עורכי הדין.

 

הוסף נושא חדש
הסכם ממון עם גבר שאיננו גרוש דנה   | 16:03 4/08/2021
הוסף נושא חדש
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד