En

צור קשר

checked

עשר מהסיבות המוזרות ביותר לגירושין


אם נותרתם מגרדים בראש מדוע הנישואין שלך הסתיימו, חקרנו ברשת כדי לברר את הסיבות המוזרות ביותר לגירושין. אנו מקווים שתרגישו טוב יותר לקרוא על כך שמישהו התחתן עם אדם מוזר בהרבה מהאקס שלכם :-)

 

הם לא היו כמו שנראו
שני סיפורים מסעודיה הם של גברים שהתגרשו מנשותיהם ימים ספורים אחרי חתונתם, מכיוון שראו את כלותיהם החדשות ללא האיפור שלהם. אבל אולי הסיפור הגרוע ביותר הוא של גבר סיני שלטענתו התגרש מאשתו זה מספר שנים לאחר שנודע לו שאשתו עברה ניתוחים פלסטיים משמעותיים. הוא מעולם לא חשד שהמראה שלה לא טבעי עד שנולד להם ילד והוא מצא שהילד לא נראה כמו אף אחד מהם. הוא התעמת איתה ונחרד ללמוד את האמת.

מי אמר שאי פעם יופי מבפנים חשוב יותר ?!

 

הגודל אכן קובע
בשנת 2007 נאמר כי אישה ניגרית התגרשה מבעלה בגלל שאיבר מינו גדול מדי. הם אפילו לא הצליחו להשלים את הנישואין! היא תיארה את חוויית הניסיון לקיים יחסי מין כ"סיוט "- קצת קשה עבור הבחור המסכן, ללא יחסי מין, גרושים ופראים שמורדים!

אישה ציינה איבר מינו גדול כסיבה לגירושין באפריקה

אשתי רעה
פשוטו כמשמעו! גבר איטלקי ניסה להתגרש מאשתו כיוון שהוא מאמין שהיא נשלטת על ידי השטן. הוא טען שמאז 2007, הוא ראה אותה עושה דברים לא טבעיים כמו תנועות גוף מוזרות ומוזר מכולם, לטענתו הוא ראה אותה מרחפת. השופט אכן נתן גט לאחר מספר ניסיונות אך סירב להכיר באשמת האישה. היא עדיין שם בחוץ, וככל הידוע לנו, היא לא התחתנה אז גברים ונשים היזהרו מהאיש האיטלקי הזה שגם הוא עדיין חופשי. לא בטוח מי גרוע יותר?

 

כרטיס טראמפ
האישה האמריקאית גיי מק'ורמיק עזבה את בעלה לאחר 22 שנות נישואין לאחר שגילתה שיש לו תוכניות להצביע לטראמפ. גייל לא הייתה האישה היחידה שאינה יכולה לעמוד בפני חילוקי דעות פוליטיים, אשתו של מנהל התקשורת הבית הלבן לשעבר, אנתוני סקרמוצ'י, התגרשה ממנו ברגע שהיא גילתה שהוא הולך לעבוד אצל טראמפ. נראה כי תנועות ריקוד מוזרות (ומדיניות מוטלת בספק) אכן מכבות נשים.

 

לא ידידותי!
אישה אחת בארה"ב הגישה בקשה לגירושין רק חודשיים לאחר חתונתם. הסיבה: הוא שכח לעדכן את מעמדו לנישואים.    נשמע מוזר? כנראה שלא:  בחיפוש אחרון נמצא כי 1 מכל 5 נישואים מסתיימים בחלקם עקב פעילות מוטלת בספק ברשתות החברתיות! אז וודא שאתה נזהר כשאתה עובר לפרופיל שלך ומתחיל להתיידד, לערוך ולמחוק, או שאתה עלול להיפגע באופן משמעותי.

מה זה הריח הזה?
אישה אחת התגרשה מבעלה מכיוון שלא התקלח במשך 8 שבועות. אתם חושבים שזה רע? גבר טייוואני אחד התגרש מאשתו השנה כי היא התרחצה רק פעם בשנה!

סיבות מוזרות לגירושין - מתרחצים רק פעם בשנה

לא הייתי מהמר על זה ...
גבר רוסי השתמש באשתו כמוקד במשחק הפוקר. כן זו הייתה המאה הזאת ... אנחה.

הוא הפסיד. כאשר יריבו התייצב לתבוע את "זכיותיו", האישה הפסידה אותו באופן לא מפתיע והגישה בקשה לגירושין.

באופן אירוני היא בסופו של דבר בחרה באיש ש"זכה" בה במשחק הקלפים.

זה אני או הכלב
ברומניה אישה התגרשה מבעלה בגלל שהאכיל את כל הכלבים המשוטטים בשכונה. זה היה בסדר כשהוא התחיל לשמור שאריות מזון לכלב או שניים המוזרים, אבל בסוף הנישואין הם אכלו את הזוג מחוץ לבית והבית. כשהבינה שהבית אזל אוכל (שוב) הגישה בקשה לגירושין.

... או חתול
באופן דומה, גבר ישראלי התגרש מאשתו לאחר 550 - כן זה נכון, 550 - חתולים שאימצה קיבלו קצת הרבה.

... או גמל
גבר בסעודיה התגרש מאשתו משום שלדבריה העדיפה את גמל אביה על פניו. אני מניח שהוא קיבל את הגיבנת ...

סיבות מוזרות לגירושין - האישה העדיפה גמל על פני בעל
ובכן, הוא די חמוד ...

סיפור סבון
בהודו אישה התגרשה מבעלה מכיוון שהוא לא הרשה לה לצפות באופרות סבון. גם בהודו גבר התגרש מאשתו מכיוון שהיא לא נהנתה מהסרטים הרומאים. זה די יוצא דופן שגברים מחויבים לקומדיה רומנטית אבל מתגרשים בגלל זה? ככל הנראה, הוא ראה בכך סימן לכך שהוא אינו תואם את אשתו.

קדירת טונה
גבר באנגליה התגרש מאשתו על כך שהוא "הגיש לו בזדון שוב ושוב מנה שהוא שנא: קדירת טונה. זה לא שנות החמישים - אולי תבשל ארוחת ערב משלך ...

קדירת טונה שצוטטה כסיבה לגירושין


ולבסוף ... מצב דביק
גם באנגליה, נשים הגישו בקשה לגירושין מכיוון שבעלה לא דיבר איתה במשך 15 שנה. הוא היה מתקשר איתה, אלא רק על ידי Post-it בצורת לב.

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה עשר מהסיבות המוזרות ביותר לגירושין: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד