En

צור קשר

checked

עילות גירושין מוזרות: סיפורי עילות לגירושין מהעולם

 תנאי גירושין מוזרים והסדרים

עילות הגירושין הידועות ביותר הן ככל הנראה "הבדלים בלתי ניתנים ליישוב".
במשך זמן רב האמינו כי מחצית הנישואים בארצות הברית בסופו של דבר הגיעו לגירושין. נתונים עדכניים יותר מעמידים את אחוז הגירושין על 39%. אף על פי שפחות אנשים הולכים בדרכם, הליכי גירושין לא הפכו פחות מבולבלים או מכוערים.

עילות הגירושין הידועות ביותר הן ככל הנראה "הבדלים בלתי ניתנים ליישוב" - מה שאומר שאף צד לא צריך להוכיח שבן זוגם אשם בפירוק היחסים. אבל במדינות רבות לזוגות יש הרבה יותר עבודה. כמה קל או קשה לסיים נישואין תלוי במידה רבה במקום בו הם גרים. מבחינה משפטית חלק מהזוגות ייאלצו להמתין חודשים ולקבל תעודת חינוך גירושין עוד לפני הגשת בקשה לגירושין.

ואז יש תהליך של משא ומתן מי מקבל מה ולמה. גם אם אנשים מתכוונים לשים קץ לנישואיהם בצורה חביבה, טיעונים מרים נפוצים. התוצאה היא לפעמים אלמנטים חריגים ואף קיצוניים בהסדרי גירושין שגורמים לחלוקת נכסים, משמורת ילדים ותשלומי מזונות להיראות כמו חתיכת עוגה.

ישנם סעיפים המחייבים את בני הזוג לשעבר לעולם לא לדבר רע אחד עם השני - או בן / בת הזוג הטריים - לעבור טיפול, לפצל ממש דירה לשניים ואפילו לשלם חלק מהוצאות הגלידה של האקס לנצח. להלן מספר דוגמאות לאורכים שאנשים יעברו כאשר מדובר בכסף, בתהילה וברגשות אישיים.

במקרים רבים בני זוג לשעבר בקרוב אפילו לא רוצים להיות באותו חדר והם שוכרים עורכי דין לנהל משא ומתן על תנאי הגירושין. זה יכול להיות יקר במיוחד.

תעודת חינוך לגירושין חובה.
1. תעודת חינוך לגירושין חובה

תושבים נשואים בקנטאקי שרוצים ללכת בדרכם נפרדת יכולים לעשות זאת רק לאחר קבלת תעודת חינוך גירושין. זו תוכנית שההורים צריכים להשתתף בה כדי לגרום להם להיות מודעים יותר להשפעה של פרידתם על ילדיהם. המטרה הסופית היא גירושין חביבים עם כמה שפחות סכסוכים.

2. תמיד תהיה נחמד

לפני שג'ניפר לופז התחתנה עם הזמר העמית מארק אנתוני בשנת 2004, הוא היה נשוי לשחקנית ולמלכת היופי לשעבר דיינארה טורס. לאחר שטורס ואנתוני הסכימו על הרגיל במהלך הליך הגירושין - משמורת על ילדיהם וחלוקת נכסים וכו '- על פי הדיווחים נאלץ טורס לחתום על הסכם לעולם לא לדבר ברעה על לופז או שהיא עלולה להתמודד עם תביעה.

3. יש רק "ההוף"

אולי כבר שכחתם את כוכב "Baywatch" לשעבר "Knight Rider" דייוויד הסלהוף, אך הוא עדיין פופולרי מאוד באזורים באירופה, במיוחד בגרמניה. אז זה הגיוני, מנקודת מבטו, לרצות לשמור על הזכויות, כחלק מהסדר הגירושין שלו, לכמה מכינויים שלו - "ההוף", "מאליבו דייב", ומשפט הקלפים "אל תעשה את האסל ההוף". "

תקופת המתנה של שישה חודשים לפני נישואין מחדש.
4. תקופת המתנה של שישה חודשים לפני נישואין מחדש

אם תושב אוקלהומה פוגש מישהו מיד לאחר שהתגרש ורוצה ללכת שוב במעבר, הוא או היא צריכים לחכות חצי שנה. אנשים שהגישו בקשה לגירושין אינם רשאים להינשא בשנית לאיש באוקלהומה, אלא אם כן הם נישאים בשנית לבני זוגם לשעבר, במשך שישה חודשים לאחר סיום הגט - אלא אם כן בן הזוג לשעבר נפטר. הם יכולים להתחתן שוב במדינה אחרת לפני תום ששת החודשים, אך הם לא יכולים לחיות יחד באוקלהומה. (מגורים משותפים בתוך ששת החודשים הללו נחשבים כניאוף).

5. לחתוך בית לחצי

פיצול הבית לחצי פירושו בדרך כלל למכור אותו ולפצל את הכסף 50/50, נכון? ובכן, לא לזוג בקמבודיה בשנת 2008. הם ממש ניסרו בית לחצי אחרי שסיימו את נישואיהם ל -18 שנה. זה היה קל יותר ממה שחשבת מכיוון שהבית - האופייני לחלק הכפרי של המדינה - היה עשוי עץ.

6. פיצול דירה לשניים, צווי השופט

כשאתה כבר לא רוצה לחיות עם בן או בת הזוג שלך, אך אינך יכול לחיות לבד - תופעה מוכרת עבור חלק מהזוגות המתגרשים בשיא המשבר הכלכלי - אתה מחלק את מגוריך באמצע. זה מה שקרה לזוג ספרדי שהתגורר בדירה בגודל 2,700 מ"ר. השופט הורה לבני הזוג ליצור שני בתי מגורים עצמאיים, כי זה יחסוך להם כסף ויהיה טוב יותר לבנותיהם הצעירות.

7. לחפור את קברי ההורים

זוג באוסטרליה התגרש והיא קיבלה את החווה המשפחתית. עד כה, כל כך טוב - אין שום דבר מוזר בהסדר הזה. אבל אז היא רצתה שהאקס שלה בקרוב יחפר את האפר של הוריו מהחצר, שם יצר להם גן זיכרון, ויסיר אותם מהנכס.

אידיוט יכול להיות עילה לגירושין.
8. אידיוט יכול להיות עילה לגירושין

ממש יחד עם אימפוטנציה טבעית, אי שפיות והריון של אישה על ידי אדם אחר בזמן הנישואין, אידישות יכולה לשמש עילה לגירושין במיסיסיפי. על פי החוק, אחד מבני הזוג לא היה צריך לדעת על המצב לפני שנדבק. "טמטום חשוך מרפא" המתפתח במהלך הנישואין הוא גם סיבה חוקית להתגרש בגלל ההשפעה שיש לו על הנישואין, על פי בר מיסיסיפי.

9. שלמו מזונות ילדים בתמלוגים

רוב האמנים מקווים שכל מה שהם יוצרים יהיה להיט. עם זאת, אלבומו האגדי של "כאן, יקירתי" של מרווין גיי לא נועד להיט בכלל. הוא בכוונה גרם לזה להישמע נורא מכיוון שמחצית מרווחי האלבום נועדו לאשתו לשעבר. עורך דינו הציע הסדר זה מכיוון שלגיי לא היה מספיק כסף לתשלום מזונות לבנם של בני הזוג.

 

אם זוג המתגורר בטקסס רוצה להתגרש אך האישה בהריון, ייתכן שיהיה עליהם להמתין עד שהתינוק ייוולד. מרבית בתי המשפט במדינה לא יסיימו גמירות אם ילד, גם אם לא הבעל, בדרך. הסיבה היא לוודא שעניינים הנוגעים לילד יכולים להיכלל בפסק הגירושין הסופי.

11. שלמו על הרגל גלידה

גבר אינדיאני אמר כי אחת הסיבות לרצונו להתגרש מאשתו היא שהיא הוציאה חלק עצום מהון המשפחה בגלידה. נראה כי השופט לא הסכים לחלוטין עם הבעל מכיוון שהוא הורה לו לשלם לאשתו לשעבר של 23 שנה כסף נוסף מדי חודש בכיסוי הוצאות הגלידה שלה.

להחזיר לי את הכליה.
12. החזירו לי את הכליה, תרתי משמע

אישה בריטית תרמה את אחת מכליה לבעלה כדי להציל את חייו. הוא שרד, השתפר, וכעבור ארבע שנים עזב אותה. היא כעסה כל כך שהיא דרשה את הכליה שלה בחזרה. במקרה דומה בניו יורק, ביקש גבר כי ערך הכליה שתרם לאשתו ייכלל בהסדר הגירושין.

13. טיפול בגירושין

זוגות בדרך כלל הולכים לטיפול כדי להציל נישואין, לא כדי לסיים אותם. אבל גירושין מבולגנים ואפילו ההפרדות החביבות ביותר יכולות להפוך מכוערות במהירות בכל הנוגע לחלוקת כסף ושיתוף ילדים וחיות מחמד. זוגות נוספים פונים לטיפול גירושין כדי למנוע זאת. ייעוץ אינו נדרש אך בתי משפט יכולים להורות לבני זוג לעבור טיפול לפני סיום הגירושין.

14. אין גירושין לפני פרידה

ייתכן שאנשים שמקווים להתגרש במהירות לא יתמלאו ברצונם אם הם גרים בדלאוור. בית המשפט דורש כי בני הזוג יופרדו במשך שישה חודשים לפחות לפני שימשיכו עם הגירושין. ישנם כמה יוצאים מן הכלל. הפירוק המשפטי של הנישואין יכול להיות מהיר יותר אם עילות הגירושין הן התעללות פיזית, נפשית או פסיכולוגית, ניאוף או עריקות.

15. הנחת אבהות

כשזוג במיזורי מתגרש, הגבר עדיין צריך לשלם מזונות גם אם הוא לא האב הביולוגי של הילד. החוק במדינה אומר שכאשר ילד נולד לאישה בזמן שהיא נשואה או תוך 300 יום מהגירושין, בן זוגה נחשב לאב. הדרך היחידה לשנות זאת היא הגשת עתירה המבקשת מבית המשפט לקבוע שהוא אינו האב הביולוגי.

16. באורגון יש רק סיבה חוקית אחת לגירושין

אורגון היא מדינה ללא אשמה, מה שאומר שזוגות לא צריכים להטיל את האשמה על מישהו בכך שהם רוצים לסיים את הנישואין. הם רק צריכים להודיע ​​לבית המשפט שהם רוצים להתגרש. בעוד שכל 50 המדינות מאפשרות עילה לגירושין ללא אשמה, 17 הן מצבים "אמיתיים" ללא אשמה, כלומר, הם לא יאפשרו לבן הזוג שמגיש בקשה לגירושין להטיל את האשמה על בן / בת הזוג בסיום הנישואין.

 

תקופת המתנה לארבעה חודשים.
17. תקופת המתנה לארבעה חודשים

למרות שתושבי ויסקונסין לא צריכים להוכיח שמישהו אשם בפירוק הנישואין שלהם, גירושין אינם מהירים. בתי משפט במדינה יגרמו לבני הזוג לחכות זמן מה גם להתגרש בפועל וגם לקשור את הקשר שוב. יש תקופת המתנה של 120 יום כדי להיות חוקית באופן חוקי לאחר מתן הגט באופן רשמי. לא האישה וגם הבעל לא יכולים להינשא בשום מקום בעולם במשך שישה חודשים לפחות.

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה עילות גירושין מוזרות: סיפורי עילות לגירושין מהעולם: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד