חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

זוג חד מיני: בקשה לצו הורות פסיקתי בטרם הלידה | תמ"ש 49944-01-18 פלונית נגד היועץ המשפטי לממשלה

לא קיים כל הסדר חוקי או משפטי המאפשר קביעת יחסי הורות בשלב העוברות, בין אם מדובר בזוג בני אותו מין ובין אם מדובר בזוג הטרוסקסואלי. הבקשה למתן צו הורות פסיקתי טרם לידת העובר, מנוגדת איפוא לכל הסדר חוקי ומשפטי.

צו הורות פסיקתי כשמו כן הוא – הנו יציר הפסיקה, וככזה על בתי המשפט, קל וחומר על הערכאה הדיונית, שלא להרחיבו מעבר לצורך ולהשאיר את מלאכת החקיקה, בוודאי בנושאים שמהותם לבר משפטיים, למחוקק.  אני ער לפסק דינה של כבוד השופטת גרינוולד – רנד מיום .. בתמ"ש 118565/12/17 אליו מפנות המבקשות, אך יחד עם זאת וכאמור לעיל דעתי שונה.  ה. צו הורות פסיקתי הנו צו קונסטרוקטיבי, דהיינו צו המכונן הורות ואינו מצהיר על הורות קיימת.  

משהילד טרם נולד, הרי שטרם הגיעה העת לכונן קשר הורות ביחס אליו.  ראה לעניין זה חוק האימוץ וכן החוק לנשיאת עוברים אשר מכוחם צווי ההורות הנם קונסטרוקטיביים, וברי כי מעמדו של צו הורות פסיקתי, שכאמור הנו יציר הפסיקה, לא יכול לעלות על מעמדם של צווי ההורות מכוח החוק

בשים לב לדברי המבקשות כי המבקשת עתידה ללדת בימים הקרובים אינני מורה על מחיקת התובענה, והמבקשות תוכלנה לפנות בבקשה מתאימה במסגרת תיק זה לאחר לידת הילד.

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה זוג חד מיני: בקשה לצו הורות פסיקתי בטרם הלידה | תמ"ש 49944-01-18 פלונית  נגד  היועץ המשפטי לממשלה: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

 2020 עורכי דין לענייני משפחה מובילים

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד