חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיפים של עו"ד גירושין

עורך דין גירושין או מגשר -  עדיף להתגרש עם עורך דין שהוא גם מגשר
גישור נתמך על-ידי עורך דין גירושין זו שיטה לפתרון סכסוכים מחוץ לכתלי בית המשפט - בהסכמה, בשיתוף פעולה וברוח טובה. היתרון בעורך דין  לענייני משפחה מוסמך לגישור גירושין הוא שניתן  ליישב סוגיות משפחתיות בזמן גירושין או הפרידה, לרבות  מזונות הילדים, נושאי משמורת וחלוקת רכוש מבלי לפגוע במרקם המשפחתי על ידי מאבקים מיותרים בבית משפט.

 

גישור הוא הליך שבו הצדדים מיישבים  מחלוקות בניהם  בעזרתו של אדם שלישי מיומן המסייע להם להגיע להסדר בעל תוקף משפטי. בתחום הגירושין מומלץ כי המגשר בתהליך יהיה עורך דין למרות שאינו יכול להעניק ייעוץ בזמן שהוא בתפקיד של מגשר, סוגיות רבות נפתרות בזכות הידיעההמשפטית והנסיון של העו"ד.

 

עורך דין לענייני משפחה בנושא גירושין
הליכי גירושין הם תהליך מאתגר בחיי אדם, עצוב לסיים יחסי זוגיות בפרידה הכרוכה בהליכים משפטיים, תקופת הגירושין משפיעה לא רק על בני הזוג המתגרשים אלא גם על הילדים, החברים ועל כל הנוגעים בדבר. יש לציין כי הליכי גירושין אשר בהם מעורבים ילדים הופכים את הסיטואציה למאתגרת יותר ודורשת רגישות והתייעצות עם מומחים. עו"ד לענייני משפחה מומחה לנושא גירושין בשילוב צוות מקצועי יסייע לכם לתכנן את ההליך הגירושין בצורה מסודרת תוך שיתוף פעולה, כך שלא תעשו טעויות שיפגעו בכם ובילדים, טעויות שקשה לתקן.

מה עושה עורך דין לענייני משפחה?

עורך דין לגירושין הוא למעשה משתייך לתחום הרחב של דיני משפחה ופועל על פי הדינים של דיני המשפחה ואישות. רוב עורכי הדין לענייני משפחה מתמקדים בייצוג לקוחות בגירושין ובסוגיות הקשורות לגירושין כגון חלוקת רכוש הנישואין, משמורת ילדים, דמי מזונות. עורכי דין לענייני משפחה עורכים  גם הסכמי ממון, צוואות, הסכמי גירושין, הסכמי חיים משותפים, זכויות ידועים בציבור, ייפוי כוח מתמשך ועוד.

 

תיקים רבים הנשמעים בבית המשפט למשפחה מתנהלים באופן אישי ורגשי. עורכי דין לענייני משפחה מסייעים ללקוחותיהם בשלבים קשים בחיים ולכן עליהם להיות רגישים מאוד ללקוחותיהם להתגרש או לעבור תהליך פרידה בצורה שתפגע בהם כמה שפחות, משמורת ילדים, חלוקת זמני שהות - אלו תהליכים רגישים שמחייבים תמיכה נפשית בילדים והתחשבות. עורכי דין מנוסים שעוסקים בתחומים נרחבים יותר, יכולים לסייע ללקוחות שלהם בתביעות אבהות, טיפול מיידי באלימות במשפחה והוצאת צווי הרחקה, גביית חובות של מזונות והוצאה לפועל.

 

מהו תיק בדיני משפחה?

סכסוכים משפטיים בדיני משפחה משתייכים למשפט האזרחי,  תיקים בדיני משפחה כוללים בדרך כלל בעיות בין בני זוג, הורים וילדים, סכסוכים בין אחים. בתי המשפט לענייני משפחה מטפלים במגוון רחב של מקרים הכרוכים בעניינים פנים משפחתיים.

 

בחירה של עורך דין גירושין מקצועי, היא שלב חשוב וקריטי בתהליך הגירושין. עו"ד גירושין נדרש להיות מיומן, מעודכן בחוקים ופסקי הדין הרלוונטיים, רגיש, בעל נסיון בתיקים רבים ומורכבים. מומלץ לבדוק כי עורך דין הגירושין בעל ידע נרחב בדיני משפחה, לא רק בהליכי גירושין , אלא גם בנושאים משיקים, כגון טיפול בנכסים, בנושאי ממון, ירושות וצוואות כדי שתהיה לו נקודת מבט רחבה על ההשלכות של הגירושין. כמו כן, מומלץ כי לעו"ד תהיה יכולת מו"מ והסמכה בגישור.

 

עורך דין גירושין / עורך דין לענייני משפחה: עורכי הדין הכי טובים ומומלצים

 

עורכי דין מומחים לדיני משפחה במשרד עו"ד מאיה רוטנברג, מספקים את היחס האישי של משרד עורכי דין קטן ואת החוויה של משרד גדול. בהנחיית עורכת דין מגשרת מאיה רוטנברג, אנו מספקים סביבה נוחה בה לקוחות יכולים לצלוח בעיות משפטיות. עם מעל 15 שנות ניסיון, עורכי הדין לגירושין במשרד בתל אביב יספקו עבודת משפט עניינית, מהירה, מדויקת וקולעת למטרה לכל מי שזקוק לעורך דין מיומן.

 

עורכת דין לענייני משפחה במרכז מאיה רוטנברג - צוות משרד עורכי הדין מהמובילים לגירושין בתל אביב יעשו כל שביכולתם לפתור את סוגיות דיני המשפחה שלך במינימום זמן והוצאות. עורכי הדין לגירושין בת"א ידריכו אתכם באופן אישי בהליך המשפטי, לעולם לא יתנו יותירו את בקשותיכם שלכם ללא מענה. בין אם את/ה מתמודד/ת עם  גירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים או נושא מזונות, עורכי הדין והמגשרים שלנו כאן כדי לתמוך בך.

 

תל אביב

 

בשנת 2019 יותר ויותר זוגות נשואים מתגרשים באזור העיר תל אביב לפי הנתונים על אחוז המתגרשים בשנים האחרונות בתל אביב אתם לא לבד.


 

אם אתם מתמודדים עם הליכי גירושין באזור העיר תל אביב, הנתונים מראים כי  אתם לא לבד,  במהלך שנת השנים האחרונות הייתה תל אביב העיר בה התגרשו הכי הרבה זוגות בישראל מדובר בכמה מאות זוגות מתגרשים לשנה.

 

משרד עו"ד גירושין בת"א

מחפשים עורך דין גירושין מומלץ? כדאי לפנות אל משרד עו"ד גירושין בת"א אשר ינהל את ההליך על פי הדין , יתכנן את האסטרטגיה הנכונה לניהול תיק הגירושים תוך שמירה על זכויותיכם ויסיים את ההליך במהירות האפשרית, הליך גירושין מהיר משמעו עלויות גירושין נמוכות יותר.

 

משרדי עו"ד גירושין בת"א ילווה אותך בהליך הגירושין, סיום חיי הנישואין כרוך גם במורכבות המשפטית של חלוקת הרכוש המשתף של בני הזוג, הסדרי הראיה, זמני השהות, קביעת משמורת על הילדים, והגעת הורים גרושים להסכמה לגבי תשלומי דמי המזונות לילדים. עו"ד גירושין בת"א בעל ניסיון בתיקי גירושים מורכבים יכול להוות יתרון בקבלת סיוע משפטי מידי בנושאים משמעותיים אלה בהליך הגירושין , שימוש ביכולות גישור וניהול מו"מ בין בני הזוג בהליכי גירושין בשלבים המוקדמים של הסכסוך עשוי למנוע הקצנת המחלוקת בין בני הזוג, יפחית סכסוכים מיותרים ויקל על ההגעה להבנות והסכמות תוך חתירה לגירושים בהסכמה.

 

תוכלו לקרא באתר מאמרים ומחקרים על הסיבות לגירושין, ולהבין מדוע זוגות נשואים מתגרשים, כמו כן, העלנו רשימת ספרים מומלצים על התמודדות עם גירושין.

 

מגמת העלייה במספר המתגרשים בישראל, ובתל אביב יפו - אזור המרכז בפרט מאפיינת את השנים האחרונות. הליך הגירושין הפך לפתרון מהיר לזוגות שנתקלים במשבר בחיי הגירושין, ולכן חוק הגישור חובה שנחקק לאחרונה (חוק יישוב סכסוכים במשפחה) מבורך. מספר עורכי הדין לגירושין והמתמחים בדיני משפחה עלה בהתאם למגמה שתופעת הגירושין הפכה לרחבה ונפוצה בארץ.

 

עו"ד גירושין בתל אביב : למה חשוב לשים לב בעת בחירת עורך דין לגירושין בת"א?

דיני משפחה בתל אביב והליכי הגירושין זהים לדיני המשפחה והגירושין בכל בית משפט למשפחה בארץ. כזוג השוקל להתגרש אתם ודאי שואלים את עצמכם כיצד למצוא מתוך המגוון הרחב של עורכי דין גירושין בתל אביב יפו עורך דין גירושין המתאים למקרה הספציפי שלכם.

 

 

חיפשתם ומצאתם עורך דין גירושין שמשרדו ממוקם בתל אביב, עכשיו אתם צריכים להתרשם הם עורך הדין שמצאתם מתאים לטפל בתיק הגירושים שלכם.  כמה טיפים חשובים לפני שמחליטים על בחירת עו"ד הגירושין המתאים לכם בתל אביב.

 

חשוב לבדוק כמה ניסיון יש לעורך הדין בתחום הגירושין. תחום דיני המשפחה הוא תחום סבוך ומורכב ובכל זאת  מבוקש על ידי עורכי הדין. רבים הם עורכי הדין שמסיימים לימודי משפטים מתמחים ומקבלים רשיון עו"ד ומקימים מיד משרד עורכי דין גירושין בתל אביב. לחילופין,  עורכי דין שאינם מתחום דיני המשפחה מציעים את שרותיהם , מומלץ לבדוק אם להם נסיון מספק בייצוג לקוחות בהליכי גירושין , עריכת הסכמים, וגישור גירושין. אל תתביישו לשאול את עורך הדין על מספר התיקים שניהל בתחום הגירושין ואף בקשו ממנו להציג בפניכם הוכחות לפעילותו (כמובן ללא חשיפת פרטים על לקוחות).

 

התרשמו מידעו של העו"ד קראו והעריכו את הידע שלו בכל מקרה גירושין מתאפיין שונה במעט ממקרה גירושין אחר,  מגוון התרחישים השונה בכל תיק גירושים דורש מעורך הדין להתעמק בדיני המשפחה ולתפור לכם על פי החוקים ופסקי הדין העדכניים בתחום דיני המשפחה. עורכי דין גירושין בתל אביב מכירים היטב את החקיקה והפסיקה אך גם את מסדרונות בית משפט למשפחה בתל אביב ובית הדין הרבני בת"א הממוקם לא הרחק משם. בדקו את הידע בתחום משמורת ילדים (האם מתאים המקרה שלך משמורת משותפת?) מזונות - סקירת פסקי הדין האחרונים בתחום מזונות, מזונות אישה, מזונות ילדים ובייחוד ההלכה החדשה שקבע משרדנו, חלוקת הרכוש המשותף והנכסים.  הידע הרחב של עורך הדין ייתן את המענה האופטימלי עבורכם.

 

בקשו פגישת ייעוץ גירושין, עורך דין שמפרסם ייעוץ חינם - עובר על חוקי הפרסום של עורכי הדין - כדאי לבדוק את הניסיון שלו בטרם שוכרים את שרותיו.  איך בודקים?  מדריכי דירוג של עורכי דין מובילים בודקים את נסיון עורכי הדין לענייני משפחה ופרמטרים נוספים. או לדוגמא כאשר אתם מחפשים ברשת האינטרנט עורכת דין גירושין תל אביב, תוכלו להתרשם מן ההמלצות שאותה בעלת מקצוע מציגה

 

גירושין בתל אביב - כמה זה עולה להתגרש בתל אביב?
אם אתם גרים בת"א החלטתם להתגרש, קחו בחשבון את העלויות הכספיות שנלוות להליך הגירושין בעיר הגדולה. עלות עורך דין גירושין משרד בת"א, שכ"ט עו"ד לגירושין בתל אביב,  פתיחת תיק גירושין ברבנות ת"א , הגשת תביעות בבית משפט למשפחה תל אביב, תשלום אגרות. ההחלטה באיזה עו"ד לגירושין תבחרו, גם היא תשפיע כמובן, על הסכום שתצטרכו לשלם.

 

סיוע משפטי מטעם משרד המשפטים בתחום משפחה ומעמד אישי
אם עלויות עורך דן גירושין בתל אביב גבוהות עבורך, תוכל/י לנסות לבדוק ייצוג משפטי חינם מטעם משרד המשפטים בתל אביב.  משרד המשפטים מחוז תל אביב בכתובת הנרייטה סולד 4 תל אביב, מסייע בייצוג בפני ערכאות משפטיות בתחומי המשפט האזרחי - דיני משפחה, הליכי גירושין.  שימו לב, אין מדובר בעורך דין גירושין בתל אביב ללא תשלום לכל דורש, הסיוע המשפטי תל אביב ובכל עיר בישראל מוענק ללא תשלום לזכאים על פי הכנסותיהם, למעט תשלום אגרה  מי שהגישו בקשה לסיוע ולא נמצאו זכאים, יכולים לפנות לקבלת סיוע משפטי חינם או בתשלום סמלי מארגונים שונים בתל אביב  כגון: יחידות הסיוע שליד בית המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים.

 

גירושין בתל אביב - כמה עולה עורך דין גירושין בתל אביב
אז כמה עולה להתגרש בתל אביב? אם אתם גרים בת"א החלטתם להתגרש, קחו בחשבון את העלויות הכספיות שנלוות להליך הגירושין בעיר הגדולה. עלות עורך דין גירושין משרד בת"א, שכ"ט עו"ד לגירושין בתל אביב,  פתיחת תיק גירושין ברבנות ת"א , הגשת תביעות בבית משפט למשפחה תל אביב, תשלום אגרות. ההחלטה באיזה עו"ד לגירושין תבחרו, גם היא תשפיע כמובן, על הסכום שתצטרכו לשלם.

 

סיוע משפטי מטעם משרד המשפטים בתחום משפחה ומעמד אישי
אם עלויות עורך דן גירושין בתל אביב גבוהות עבורך, תוכל/י לנסות לבדוק ייצוג משפטי חינם מטעם משרד המשפטים בתל אביב.  משרד המשפטים מחוז תל אביב בכתובת הנרייטה סולד 4 תל אביב, מסייע בייצוג בפני ערכאות משפטיות בתחומי המשפט האזרחי - דיני משפחה, הליכי גירושין.  שימו לב, אין מדובר בעורך דין גירושין בתל אביב ללא תשלום לכל דורש, הסיוע המשפטי גם בתל אביב מוענק ללא תשלום לזכאים על פי הכנסותיהם, למעט תשלום אגרה  מי שהגישו בקשה לסיוע ולא נמצאו זכאים, יכולים לפנות לקבלת סיוע משפטי חינם או בתשלום סמלי מארגונים שונים בתל אביב  כגון: יחידות הסיוע שליד בית המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים.


בענייני משפחה וגירושים נבדקת רק הכנסת מבקש הייצוג המשפטי עצמו, בענייני מעמד אישי לא נבדקת הכנסת בן/בת זוג, הכנסת בני משפחתו האחרים המתגוררים עמו לא נבדקת ואינה פוגעת בזכאות לייצוג משפטי מסובסד. מבדיקה במחוז תל אביב ישנה זכאות למספר תחומים, לדוגמא: עריכת הסכמי שלום בית/גירושין ואישורם בבית המשפט, עריכת צוואות ורישומן אצל הרשם לענייני ירושה, בתנאים מסוימים ניתן לקבל מימון של הוצאות למגשר גירושין. בתביעות של קטינים בנושאים אזרחיים, ענייני משפחה מתבצעת בדיקה על הכנסות הקטינים עצמם (אם ישנן), ולא הכנסות ההורה התובע בשמם.

 

האם יש "מחירון" של עורך דין גירושין תל אביב?
"מחירון" של עורך דין  גירושין בתל אביב , ניתן לחפש ברשת, ישנם אתרים שמציעים הערכה, אך אין לכך משמעות פרקטית להבנת עלות הליך הגירושין בכללותו. בתל אביב כמו בכל מקום , מעבר למרכיב העיקרי והיקר ביותר בשכירת שרותי משרד עורך דין גירושין בתל אביב, עלות שכר הטרחה של עורך הדין לענייני משפחה. חשוב לקחת בחישוב את העלויות הנוספות של גירושים, כגון: שכר מגשר גירושין, הליכי גישור גירושין,  אגרות בית משפט, סעדים זמניים, הליכי הוצאה לפועל של מזונות,  שליחויות, חוקרים פרטים, מומחים, אקטוארים וכד'. עלותם של מרכיבים אלו בנפרד מעלות עו"ד גירושין בתל אביב אינה מועטה, ויכולה להסתכם בעשרות אלפי שקלים.

 

המחירים לעו"ד גירושין ת"א משתנים בהתאם לעורך הדין שבו בחרתם. השלב הראשון לאחר ההחלטה על גירושים- קביעת  פגישת ייעוץ. מרבית המשרדי עורכי הדין בתל אביב העוסקים בתחום המעמד האישי, מתמחרים את שכ"ט באופן "גלובלי". שכר טרחה גלובלי כולל בתוכו  את ניסוח כתבי הטענות מו"מ, ותכתובות מול בן הזוג. כמו כן, בקשות לצווים וסעדי ביניים,  הגשת תביעות גירושין ומזונות וניהולן. בדרך כלל הסכם שכ"ט זה כולל גם סיכום וכן מס' מסוים של דיונים בבית המשפט ו/או בית הדין הרבני, ניהול תיק הגירושין בתל אביב יוזיל במעט את העלויות. כמו כן, פגישת הייעוץ עם עו"ד גירושין ת"א בדרך כלל תקוזז משכר הטרחה הכולל, אם בחרתם כי עורך הדין ינהל את התיק עבורכם.

 

 

 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד