עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב טלפון: 03-6161535 נייד: 0544705733  Email:office@rotenberglaw.co.il

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

בקשה לצו הורות פסיקתי לקטינה במסגרת הליך פונדקאות בחו"ל | תמ"ש 20823-09-17 א.ח. ואח' נ' היועץ המשפטי לממשלה

 

ההורים הם בני זוג חד מיניים מזה כתשע שנים, המתגוררים תחת קורת גג אחת ומנהלים משק בית משותף. במהלך חיי הזוגיות רכשו בני הזוג דירה משותפת ונישאו בנישואים אזרחיים בחו"ל - במדינת מסצ'וסטס שבארצות הברית.

 

במסגרת חייהם המשותפים קיבלו בני הזוג, החלטה משותפת, להרחיב את התא המשפחתי ולהביא ילדים לעולם באמצעות הליך פונדקאות מתוך כוונה לגדל במשותף את כל הילדים שייוולדו, כזוג הורים לכל דבר ועניין, תוך השוואת זכויותיהם וחובותיהם בתא המשפחתי, הכל למן מועד לידת הילדים, וללא כל רלוונטיות לעובדת קיומו או העדרו של קשר ביולוגי בין מי מהמבקשים לבין למי מהילדים.

 

ההורים פנו יחדיו לסוכנות פונדקאות בארצות הברית והחלו שם בהליך פונדקאות. בני הזוג חתמו על הסכם פונדקאות מול אישה אזרחית ארצות הברית (הפונדקאית) אשר הסכימה לשאת עבורם את ההיריון ולהוליד את ילדי בני הזוג. הסכם הפונדקאות קבע שלא תהיה כל זיקה גנטית או משפטית לילדים שייוולדו.

  תמ"ש 20823-09-17 א.ח. ואח' נ' היועץ המשפטי לממשלה
דרג את הכתבהדירוג כתבה בקשה לצו הורות פסיקתי לקטינה במסגרת הליך פונדקאות בחו"ל | תמ"ש 20823-09-17 א.ח. ואח' נ' היועץ המשפטי לממשלה: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
עבור לתוכן העמוד
עורך דין גירושין