חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חוזה גירושין

 

 

עריכת חוזה גירושין קביל ותקף הינה תוצר של ניסיון רב שנים בפרקטיקה המשפטית הסבוכה של דיני המשפחה בישראל.   

המורכבות הרבה של הדינים והפסיקה החלים על כל מקרה ומקרה הופכים את מלאכת הרכבת החוזה והמו"מ הכרוכים בו לאומנות של פרקטיקה משפטית. 

   

מדי יום נידונים בבתי המשפט חוזי גירושין אשר הורכבו כלאחר יד מבלי לקחת בחשבון את כל ההתפתחויות שעלולות לצוץ גם שנים לאחר חתימת החוזה,  

התפתחויות הקשורות בין השאר ב: משמורת ילדים, חינוך, הסדרי ראיה, שיוניים המתחייבים מהגירה ומעברים, מזונות ילדים, מדור ילדים, חלוקת הרכוש, מוניטין, סודיות, משכנתאות, מזונות אישה וכתובה, חוזים כתובים ובלתי כתובים, עסקי משפחה, ירושות, הליכים משפטיים אזרחיים ופליליים של בני הזוג, ביטוחים, ערכאות מוסמכות לבוררות והרשימה עוד ארוכה. 

  

עריכת חוזה הגירושין 

בעריכת חוזה הגירושין צריך להביא בחשבון כי ייתכן ותוגש תובענה לביטול החוזה. כ 40% מהחוזים מגיעים לבסוף לדיון בפני בית המשפט לענייני משפחה כתוצאה מהפרות תנאים, שינויי נסיבות, הלכות חדשות, פרשנויות שנויות במחלוקת וכד'.  

לכן יש לסגור את כל הפינות הקטנות והתרחישים אותם מכיר ויודע רק עורך דין בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות מגוונים ובתיקים מורכבים. 

  

בעריכת החוזה אין להסתמך יתר על המידה על שיקול דעתו של השופט בבואו לחתום על החוזה, לעיתים לשופט אג'נדה שיפוטית משלו שאינה תמיד תואמת את האינטרסים של הלקוחות, על עורך הדין מוטלת המשימה לעצב את תנאי החוזה כך שיעמדו בביקורת שיפוטית מגוונת ומתחדשת ושנויי הנסיבות הצפויים והבלתי צפויים.בב התפשרות בשלב זה ואך לבחור. 

 

למדריך המלא להסכם גירושין לחצ/י כאן

 

למדריך בנושא גירושין לחצ/י כאן

ניסוח חוזה גירושין 

על החוזה להיות מנוסח בשפה מובנת וברורה שאינה משתמעת לשתי פנים, לעיתים יעדיף צד אחד ניסוח מעורפל בנושאים הרצויים לו דבר אשר יאפשר לו לתקוף משפטית את החוזה בעתיד ולפתוח מסכת התדיינויות ארוכה מתישה ויקרה.  

על עורך הדין מוטלת המשימה להבין את ההשלכות של כל מילה ומילה בחוזה תוך שימוש בניסיון המקצועי שצבר משך השנים ולספק תוצר מוגמר וחתום שאין עליו עוררין. 

  

המו"מ לחתימת החוזה דורש ידע וניסיון של עו"ד שהנו מגשר מקצועי ובעל יכולות בינאישיות גבוהות, יש להביא בחשבון כי מו"מ שייעשה בחופזה או בכפיה עלול להוות עילה לביטול החוזה. 

  

סיכום 

 
לסיכום, בבואך לבחור עורך דין לניסוח חוזה הגירושין, קח בחשבון כי הנישואין וגירושין הינו תחום ייחודי בעולם המשפט, הדורש ניסיון רב ומגוון. התפשרות שלך בשלב זה עלולה לעלות לך בטרחה רבה, עוגמת נפש ועלויות גבוהות פי כמה מעלות החוזה במידה ולא ינוסח כראוי.  

  

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום, מאחוריה עשרות תיקים של גירושין וצוות עורכי דין בעלי מומחיות בדיני המשפחה ותחומים נלווים בישראל ובעולם.

מעוניינים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם. ליצירת קשר, פנו אלינו 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום דיני המשפחה, עו"ד מאיה רוטנברג צברה ניסיון רב בניהול תיקי גירושין, הסכמי זוגיות, צוואות וירושות ולרשותה משרד בעל צוות עורכי דין בעלי מומחיות מגוונת בעולם המשפט.

מעוניינים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם.

יצירת קשר עם עו''ד מאיה רוטנברג

 

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
אנו זמינים באמצעים הבאים:

 

מאיה רוטנברג, עורכת דין

סניף תל-אביב צפון:

 

רחוב ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C קומה 2 רמת החייל, תל-אביב.

ישראל     

 

מיקוד:  6971915 

 

טלפון:  03-6161535

 

פקס:  03-6161913   

 

נייד:    0544-705733

 

office@rotenberglaw.co.il

Maya Rotenberg, Adv.

North Tel-Aviv branch:

 

18 Raoul Wallenberg St., Building C, 2nd floor CU business park, Ramat Hachayal ,Tel-Aviv, Israel.

 

Zip Code: 6971915

 

Tel:       +972-3-6161535

 

Fax:   +972-3-6161913


Mobile:
+972-54-4705733

 

office@rotenberglaw.co.il

 

                                             


 

*
*
טען קובץ

 

 

 

גירושין אזרחיים

זוגות רבים בוחרים להינשא בטקס אזרחי. מה קורה כאשר הם מחליטים להתגרש? האם עליהם לפנות לרבנות? גירושין אזרחיים בישראל, כל מה שצריך לדעת. Civil divorce Israel

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה כאשר בני הזוג מגבשים הסכמות בנושאים השונים ומגישים הסכם גירושין לאישור בית המשפט באמצעות עורך דין גירושין.

הסכם גירושין אונליין

קבל ייעוץ אונליין מעורך דין מומחה בתחום הסכם גירושין, אישור הסכם גירושין בווידאו Get online consultation from Israeli family law expert video conference divorce agreement approval Israel

סעיפים מרכזיים בניסוח הסכם גירושין

הסכם גירושין נועד להסדיר את ענייני הגירושין באופן מוסכם ובכך למנוע תביעות משפטיות. לשם עריכת הסכם גירושין, כדאי לפנות אל עורך דין גירושין מקצועי בעל הסמכה בגישור.

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות – מה צריך לדעת? מהו ההבדל בין בית הדין הרבני לבין בית המשפט לענייני משפחה? כיצד מחליט עורך דין גירושין היכן להגיש את התביעה?

גישור גירושין

גישור לגירושין על ידי עו"ד בעל ניסיון של למעלה 15 שנה בדיני משפחה - כי מי שמכיר טוב את פסיקת בתי המשפט ידע לגשר בין הפערים.

גישור גירושין אונליין

תביעות אבהות

דרג את הכתבהדירוג כתבה חוזה גירושין: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד