עו"ד גירושין בתל אביב
En

צור קשר

checked

עורך דין גירושין בתל אביב


עורך דין גירושין תל אביב

עורכי דין גירושין תל אביב - מאיה רוטנברג משרד עורכי דין בתל אביב פועלים להשגת המטרה תוך שימוש בכלים המשפטיים הקיימים בהליכי גירושין, במשרדנו ידע נרחב בתחום דיני המשפחה, ובתחומי משפט נוספים. בכל תיק גירושים אנו פועלים  בדרך מושכלת יחד עם יצירתיות מחשבתית, תוך התייעצות במומחים מקצועיים במידה ויש צורך. 

 

עורך דין גירושין מומלץ

 עורך דין גירושין בתל אביב

 

ישנן סיבות רבות לגירושין, תוכלו לקרא מאמרים על גירושין והסטטיסטיקה המצביעה על גידול בשיעור הגירושין בישראל ובתל אביב בפרט. עורך דין גירושין בתל אביב פוגש זוגות בהליכי גירושין על בסיס יומי, ניתן לקרא מאמרים של משרדנו על העילות לגירושין והסיבות לגירושין, ולהבין מדוע עורך דין גירושין בתל אביב והסביבה, בעל הכשרה ונסיון רב בגישור גירושין יודע היטב להתנהל מול לקוחות תושבי תל אביב המגיעים למשרדנו להסביר להם על הליך הגירושין, על היתרונות של גירושין בהסכמה והחובה לפנות לגישור גירושין. עו"ד גירושין בת"א מכיר את הסיבות לפתיחת תיק גירושין סיבות נפוצות לגירושין יכולות להיות החלטה משותפת על גירושין - פניה להליך גירושין בהסכמה בדרך הגישור; עזיבה מפתיעה של בן או בת הזוג; מחלוקות על דרך גידול הילדים; פרידה לאחר בגידה בבן הזוג; או לאחר זמן ארוך בו מתלבטים עד שמגיעים לרגע ההחלטה. בשביל לעשות את זה נכון ובשביל לקבל את מלוא הזכויות, חשוב להיוועץ בעורך דין מנוסה כמה שיותר מוקדם.

 

 

עורכי דין גירושין בתל-אביב

 

מי הוא עורך דין גירושין?
אם את/ה שןקל/ת להתגרש,  חשוב לדעת כי את הליך הגירושין מומלץ להתחיל בפגישה רצינית ביותר עם עו"ד המומחה בדיני משפחה לקבלת ייעוץ ראשוני,  משרד עורכי דין בתל אביב עו"ד מאיה רוטנברג מייעץ לרבים בטרם הליך גירושין,  בפגישה עו"ד הגירושין ייעץ לך בבניית תכנית אסטרטגית והטקטיקה להתנהלות בגירושין.  שלב ראשון תמיד מומלץ לבחון אלטרנטיבות לגירושין, לעצור רגע לפני שמפרקים קשר. מוטב לשקול ייעוץ זוגי, לנסות לשקם את הקשר. לקוחות רבים נותנים צ'אנס נוסף לחיי הנישואין, חיים משותפים של קשר ארוך שנים לא מפרקים בהחלטה פזיזה, במיוחד כאשר מדובר על גירושין עם ילדים.

 

אם החלטת להתגרש, מוטב שתהיה לך תכנית כיצד להתחיל התהליכי הגירושין, עורך דין גירושין בעל נסיון בתחום דיני המשפחה יסביר לך את האופציות העומדות בפניך, פניה להליך גישור, בית הדין ברבני או בית המשפט לענייניי משפחה. כמובן שמוטב תמיד לפנות להליך גירושין בהסכמה לערוך הסכם גירושין שיכלול סעיפים חשובים – חלוקת הרכוש המשותף, משמורת הילדים, הסדרי ראיה, זמני שהיה, תשלומי מזונות ותנאים חשובים נוספים.

כאמור, אפשר לפנות לבית דין רבני או לבית משפט לענייני משפחה בתל אביב כיום חובה לפנות להליך גישור לפי חוק יישוב סכסוכים במשפחה., לכן, מומלץ בחיפוש אחר עורך דין גירושין בתל אביב, לבדוק אם עורך הדין הוא גם מגשר מוסמך לגישור גירושין.

 

לסיכום רק ראייה כוללת ומפוקחת "ממעוף הציפור " של מצבך ופנייה לעורכי דין הטובים ביותר לגירושין שידך משגת יאפשרו לך לעבור את ההליך בצורה חכמה ובבחינת " סוף מעשה במחשבה תחילה

 

לא רק בתל אביב, לקוחות מגיעים למשרדנו הנחשב למוביל בתחום משרדי עורכי הדין לגירושין, גם בגלל הניסיון שלנו בגישור גירושין. בתחום הגירושין, עורכת דין מאיה רוטנברג,  נחשבת עורכת דין בעלת ניסיון רב שנים שהשיגה תקדימים רבים בבתי המשפט וקבעה את ההלכה החדשה במזונות בבית המשפט העליון.

 

עו"ד גירושין מאיה רוטנברג נחשבת גם למגשרת מוצלחת בתחום הגירושים בזכות ניסיונה הרב משרדה בתל אביב שינה את חייהם של זוגות רבים כאשר הביאה אותם להסכמה במקום מלחמה ופעמים רבות לשלום בית והמנעות מהליכי גירושין מיותרים בבית משפט או בית הדין הרבני.  חשוב לזכור - בכדי  שהליך הגירושין יהיה כמה שיותר פשוט, מהיר, ובעלויות נמוכות. 

 

מוטב לנהל את ההליך ללא קונפליקטים מיותרים, ישנם נושאים שהפסיקה או החוק לגביהם הם חד משמעי ומוטב לדון על תנאי הגירושין בנושאים השנויים במחלוקת בצורה ממוקדת.   מוטב שהליך הגירושין יהיה פחות טראומטי וסבוך ובשביל לקבל יותר, ולמנוע פגיעה ביחסים שלאחר הגירושין, ובילדים אם ישנם.  

 

עו"ד גירושין בתל אביב ממליץ:  5 דברים שעליכם לעולם לא לעשות במהלך גירושין

 

מהיכרות עם המתגרשים בתל אביב, רבים המתגרשים והמתגרשות אשר מבצעים טעויות במהלך הגירושין, טעויות שמשלמים עליהם בעתיד. להלן 5 דברים שלעולם לא כדאי לכם לעשות במהלך גירושין.  גירושין הוא זמן מורכב ורגשי. לעתים קרובות אתה עושה טעויות במהלך הגירושין שלך שאתה משלם עליהן בעתיד.

 

נתוני הגירושין בישראל, במרכז בתל אביב בפרט מראים כי יותר ויותר זוגות מתגרשים. גירושין הם סיטואציה לא קלה שקשה להתמודד איתה, התהליך הגורלי הזה מעלה את המתח הנפשי אמל גברים ונשים כאחד, אין זוגות מתגרשים שלוקחים את זה בקלות גם לא בת"א.  

 

גם אם החלטתם להיפרד בצורה ידידותית בהסכמה ומנסים להמנע ממלחמה, תקופת הגירושין ותקופת ההסתגלות לאחר הגירושין קשה היא מבחינה רגשית ולא פחות מבחינה כלכלית . הלחץ הנפשי גורם לאנשים לעשות טעויות רבות, הזעם, והרצון לצאת עם היד על העליונה מובילה אנשים לעשות דברים שאחר כך הם מצטערים עליהם. טעויות אלו גם יכולות לפגוע בסיכויים להשיג את המטרות של הגירושים בזירה הכלכלית. עורך דין גירושין בת אביב פוגש כל כך הרבה זוגות בשלב זה בחייהם, ומצער לראות כיצד אנשים שעושים בהחלטות מושכלות וחשיבה, פתאום מאבדים את הראיה צעד קדימה וחבל.

 

להלן רשימה של 5 הדברים שלעולם לא כדאי לך לעשות במהלך גירושין:

 

1. לא להתייעץ עם עורך דין.

עורך דין יכול לוודא ששניכם בודקים ומבינים כל דבר לפני שאתם חותמים על הסכם, פונים לגישור גירושין או מסכימים על דברים באופן לא פורמאלי. זוהי טעות להמנע מייעוץ משפטי בהליך כה גורלי ומורכב.  קבעו פגישה במשרד עו"ד גירושין בתל אביב, אל תבזבזו זמן יקר,  אם הצד השני כבר מיוצג או מקבל ייעוץ, אל תחשבו פעמיים . עורך דין מנוסה לדיני משפחה הוא לרוב רעיון טוב למצבים בהם לבני הזוג המתגרשים יש כמות גדולה של נכסים, רכוש או עניינים כספיים מורכבים אחרים. בגירושים מעוררי מחלוקת יותר, עורך דין יכול לוודא כי האינטרסים שלך מיוצגים בבית המשפט. אפילו בגירושין "ידידותיים" עדיף  לך לשכור עורך דין מטעמך שייעץ שיעזור להגיש ניירת - מסמכי גירושין ולהדריך אותך במערכת בתי המשפט.

 

2. לשלול הליך גישור גירושין
זוהי טעות לחשוב שגישור זה בזבוז זמן. כיום קיימת חובת גישור, מכוח החוק ליישוב סכסוכים, תוכלו לקרא על כך מאמר מקיף בתחום הדרכת הגישור של האתר. מגשר מיומן, מוסמך בגישור גירושין (מומלץ שיהיה עורך דין גירושין שהוא מגשר)  יסייע לתהליך הגירושין לעבור בצורה יותר, מהירה, חלקה, ובדרך ההסכמה. גירושין על דרך הפשרה יכולים להתבצע באווירה ידידותית וברוח טובה, עו"ד טוב יפתור את המחלוקות המשפטיות באותו רגע שהן יעלו ויאפשר להליך הגישור לזרום ללא ויכוחי סרק. עורך דין גירושין בתל אביב שטיפל בהרבה תיקי גירושים מורכבים יגיד לכם באופן חד משמעי כי מוטב להמנע מגירושי "מלחמה".

 

אל תשללו אפשרות של גישור, זוהי טעות שמובילה להליך מורכב הרבה יותר. מגשר הינו איש מקצוע המנהל ומוביל את הליך הגישור, לשם פתרון סכסוכים מחוץ לכתלי בית המשפט. הוא אינו צד לסכסוך, צד שלישי, ניטראלי, שאין לו אינטרס לסייע לצד אחד, כל מה שנאמר בהליך הגישור אינו יכול לשמש כראיה בבית משפט אם הליך הגישור גירושין ייכשל. על עו"ד גירושין אף חלים כללי האתיקה וחסיון עו"ד לקוח . מגשר יכול לסייעה לכם להגיע להסכם המקובל על שני הצדדים,  אך לעיתים קרובות מגשר שאינו עו"ד נאלץ לשלוח את הזוגות לייעוץ נפרד וזה מוסיף על העליות והחיכוך עד לקבל תשובה משפטית מוסמכת. בכל מקרה מאוד מומלץ להתייעץ עם עו"ד גירושין, לפני שתאשרו את ההסכם גירושין שנוסח בהליך הגישור על מנת לוודא כי אינו חורג מסטנדרטים משפטיים ויעבור את עינו הבוחנת של בית משפט בהליך אישור ההסכם.

 

3. להשתמש בילדים שלך ככלי לניגוח של הצד השני. טעות שאמורה להיות מובנת מאליה. סעיף זה  זה אמור להיות מובן מאליו, אך למרבה הצער, זה עדיין קורה, אפילו שלא במתכוון. בדקו את ההתנהגות שלכם ואל תשתמש בילדים שלכם כדי להעניש או לתמרן את בן / בת הזוג שלך. בסופו של דבר זה יגרום לטינה ולהשפיע לרעה על הקשר שיש לכם עם ילדיכם.


תקופת הגירושין רגישה מאוד עבור הילדים, המציאות משתנה מול עיניהם ואינם מבינים עד הסוף מה מתרחש בין ההורים. הילדים גם כך מתמודדים עם תקופה קשה, זוהי טעות להעביר את  העצבים של הסכסוך אל הילדים שלכם. הילדים מביטים אליכם כמבוגר אחראי ומאוד מושפעים מכם, הבטחון העצמי שלהם עולה ויורד כשאתם פוגעים אחד בשני. כעורך דין גירושין בתל לאביב שראה הכל העצה שלנו - אל תעשו טעות של לערב את הילדים בגירושין , ככל שתהיו עצבניים ותשדרו לחץ לידם, הילדים הם יתנהגו בהתאם וזה רק יוסיף על הקושי של התקופה הזו. מטרת הגירושין הי לצאת לדרך חדשה  לא להרוס את חיי המשפחה, המשיכו לבלות עם הילדים, אל תדברו על הגירושין אם אתם רואים שקשה לכם לא להתעצבן לידם.

 

3. לקפוץ למערכת יחסים אחרת.

חיי הלילה בתל אביב הם קרקע פוריה לקשר זוגי חדש לאחר פרידה ולמתגרש הטרי. אך זוהי טעות לפתוח במערכת יחסים רומנטית חדשה במהלך הגירושין. עורך דין גירושין תל אביב, מייעץ לך, גם אם כבר יש לך, שקול להמתין. גם אם את/ה ובן / בת הזוג כבר לא גרים יחד, בחלק מהמקרים מערכת יחסים מחוץ לנישואין יכולה להיות נושא בעייתי במהלך הליך הגירושין. עם כל השינויים שקורים בחייך, הימנעות מכל סוג של קשר רומנטי היא לרוב הדבר הטוב ביותר לעשות גם מבחינה רגשית.

 

אל תשללו הצעה ללכת לטיפול פסיכולוגי, זוהי טעות נוספת שנובעת מחשיבה של לחץ - לא לבזבז זמן ולהמשיך בחיים. בתקופה זו של חייכם כדאי לעשות בדק בית לפני כניסה לקשר חדש, למצא בהתנהגות שלכם, מה גורם לקונפליקטים עם הבן/בת הזוג וללמוד כיצד להמנע מטעויות בקשר הבא. בחרו פסיכולוג מיומן ומקצועי, שלמד פסיכולוגיה במוסד אקדמי מוכר והמנעו ממטפלים שאינם מוסמכים. יש הרבה פסיכולגים מעולים בתל אביב, עורך דין גירושין מתל אביב יכול לבטח להמליץ לכם על מומחים לתחום הספציפי הזה.  לפני שאתם קופצים למערכת יחסים העיסוק בפסיכולוגיה עצמית יסייע לכם להשליט סדר בעומס הרגשות של הליך הפרידה מבן/בת זוג שהיה חלק משמעותי מחייכם. בתקופת הגירושין מקבלים הרבה עצות סרק מבני משפחה וחברים שרוצים לעזור אך מבלבלים אתכם יותר- קראו על כך בסעיף הבא. פסיכולוג יסייע לכם לנתח בצורה קרה את הצעד הבא, תוך ניטרול השפעת רגשות שמובילים לקבלת החלטות לא נבונה.

 

4. לקבל עצות גירושין ממשפחה וחברים.

טעות שקשה להמנע ממנה, אך כדאי לשים לב ולשלוט במצב: זה טבעי רק שקרובים אליכם רוצים לספק תמיכה במהלך תקופה זו. כולם רוצים לחלוק את החוויות שלהם, להציע דעות ולתת עצות. למשפחתכם וחבריך אולי יש כוונות טובות, אך חוויית הגירושין שלהם מבוססת על העובדות והנסיבות הייחודיות של הגירושים שלהם ואולי לא חלים במצבכם. עורך דין גירושין ת"א מייעץ לכם: תנו לחברים וקרובים אלה להיות שם בשבילכם רגשית, אך אם הם מציעים ייעוץ פיננסי או משפטי לגבי הליך הגירושין, אמרי בנימוס "לא תודה". העתיד שלכם חשוב מדי.

 

5. להזניח את ענייני הכספים שלכם.

 זוהי טעות נפוצה, במיוחד למתגרשים בתל אביב שבה הבילויים רבים והחיים יקרים. אם אתם חושבים על גירושין, עליכם להתחיל מייד להקציב כסף עבור כל ההוצאות הכרוכות בכך. ערכו עותקים של כל המסמכים הכספיים והרישומים המשפטיים שלכם לפני תחילת הליכי הגירושין שלך. על מסמכי גירושין אלו לכלול דוחות בנק והשקעות, צוואות, נאמנויות, החזרי מס, מעשי רכוש, פוליסות ביטוח ותארים לרכב. שמרו עותקים אלה במיקום מאובטח שאינו נגיש על ידי הגרוש/ה שלכם.

 

עורך דין גירושין תל-אביב אומר: תשתדלו לא להסחף למסע של בזבוזים בנסיון לפצות את עצמכם על הצער של פרידה ואובדן שגרת החיים הנוחה. תקופת הגירושין היא קשה גם כלכלית. מומלץ להדק את החגורה, לשלוט בהוצאות,  לא לעשות קניות ללא חשבון, אתם עלולים למצא את עצמכם בבור כלכלי, וזה ישפיע על יכולת העמידה שלכם בהליכי הגירושין. עו"ד גירושין תל אביב אומר, גם אם התחלתם הליך גירושין בהסכמה, הדברים יכולים להסתבך, עורך דין גירושין עולה לא מעט, וככל שההליכים מסתבכים מושקע יותר זמן בתיק וזה מתבטא כלכלית. זכרו שמעתה תצטרכו להתמודד עם משכורת אחת ולממן את הוצאות השכירות, מחיה, אוכל, חשמל, ארנונה לבד. אם מדובר בגירושין עם ילדים קטנים תשלמו גם מזונות. התייצבו כלכלית ורק לאחר חישוב כלכלי מושכל, הקצו את ההוצאות שאינן הכרחיות לתקופה זו.


28/02/2023 עדכון מכנס דיני המשפחה במרכז גישור גירושין רוטנברג בתל אביב


מגשר גירושין, עורך דין לדיני משפחה, עורך דין להסכם גירושין, עורך דין צוואות וירושות  ועורך דין הסכם ממון.


עורך דין גירושין מאיה רוטנברג: "תודה לכולכם שבאתם. הלקוחה שלנו, עוברת גירושין ופונה לייעוץ משפטי. 


היא גם מעוניינת ליצור צוואה וצוואה ויש לה הסכם ממון. אני מאמינה שאנחנו יכולים לעבוד יחד כדי לספק לה את התוצאה הטובה ביותר האפשרית."


מגשר גירושין: "כמגשר, אני יכול לסייע בפתרון כל מחלוקת בין הצדדים ולסייע בהסדר גירושין בהסכמה הדדית. חיוני לקחת בחשבון את ההשפעה הרגשית והכלכלית של הגירושין על שני הצדדים ועל ילדיהם".


עו"ד לדיני משפחה: "כעו"ד לדיני משפחה, אני יכול להעניק ייעוץ משפטי בנושאים כמו משמורת ילדים, הסדרי ראייה ומזונות ילדים. חשוב לוודא כי טובת הילדים תועדף לאורך כל תהליך הגירושין".


עורך דין הסכם גירושין: "אני יכול לנסח הסכם גירושין המתווה את תנאי הגירושין, כגון חלוקת רכוש, מזונות ושיקולים כספיים נוספים. ההסכם יהיה מחייב מבחינה משפטית ובר אכיפה".


עורך דין צוואות וירושות: "לגבי צוואתה וצוואה של גברת כהן, אוכל לסייע בניסוח מסמך המשקף את רצונותיה לחלוקת נכסיה לאחר פטירתה. חשוב לקחת בחשבון כל השלכות מס אפשריות ולוודא שהמסמך יהיה תקינים מבחינה משפטית".


עורך דין להסכם ממון: "לבסוף, אני יכול לעיין בהסכם הממון של גברת כהן כדי לוודא שהוא בר אכיפה משפטית ומשקף את רצונותיה. הסכמי ממון יכולים להיות מורכבים וחייבים לעמוד בדרישות משפטיות ספציפיות כדי להיות אכיפים בבית המשפט".


קבוצת משרד עורכי הדין במרכז גישור משפטי רוטנברג בתל אביב הוכיחה את מומחיותה בתחומי משפט שונים הקשורים לגירושין, צוואות וצוואה והסכמי ממון. על ידי עבודה משותפת, הם יכולים לעזור להבטיח שגב' כהן תקבל את התוצאה הטובה ביותר במקרה שלה.


עורך דין מזונות ילדים: "אני רוצה להתייחס גם לסוגיית מזונות הילדים במקרה זה. להחלטה התקדימית החדשה, 919/15, יש השלכות משמעותיות על הורים העוברים גירושין. היא מבהירה את הנוסחה המשמשת לחישוב דמי מזונות הילדים ולוקחת לקחת בחשבון גורמים כמו הכנסת שני ההורים וצרכי ​​הילד".


בסיום הרצאה של לשכת עורכי הדין ת"א: "תודה לך, עו"ד מזונות ילדים, על העלאת נושא חשוב זה. לשכת עורכי הדין ת"א קיימה לאחרונה הרצאה על החלטת 919/15 והשפעתה על דיני המשפחה. לעורכי דין גירושין חשוב הישאר מעודכן בסוגים אלה של התפתחויות משפטיות כדי לשרת טוב יותר את לקוחותיהם".


עו"ד גירושין מאיה רוטנברג: "כעו"ד של הלקוחה, אדאג שתשלומי המזונות שלה יחושבו בצורה מדויקת והוגנת על פי התקדים החדש של 919/15. אעבוד גם עם שאר אנשי המקצוע המשפטיים כאן כדי להבטיח שכל ההיבטים של גברת התיק של כהן מטופל ביעילות וביעילות".


הקבוצה במרכז גישור משפטי רוטנברג הוכיחה את מחויבותה כצוות מובחר למתן שירותים משפטיים מקיפים ללקוחותיה, תוך התחשבות בכל הגורמים הרלוונטיים וההתפתחויות המשפטיות. באמצעות שיתוף פעולה ומומחיות, הם יכולים לעזור ללקוחות לקבל סיוע בתהליך המורכב ולעתים קרובות הרגשי של גירושין.

דרג את הכתבהדירוג כתבה עורך דין גירושין בתל אביב: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד