חיפושדלג על חיפוש
En
עורך דין משפחה וגירושין בתל אביבדלג על עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב.   טלפון: 03-6161535  נייד: 0544705733  Email: office@rotenberglaw.co.il

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
גירושיןדלג על גירושין
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסכם גירושין ויחסי ממון

הסכם גירושין ויחסי ממון (הגדל)

מחלקת דיני משפחה ברוטנברג- משרד עורכי דין, בראשות עו"ד מאיה רוטנברג, מתמחה בתחום הסכמי ממון וגירושין. אנשי הצוות המרכיבים את המחלקה מעמידים לרשותכם ניסיון מקצועי וידע משפטי עשיר בכל הקשור ליצירת הסכם ממון המתאים בדיוק לצרכים שלכם.
 

תחום הסכמי הממון הינו תחום רגיש כיוון שהוא נוגע הן ליחסים הזוגיים והן לשיקולים כלכליים עתידיים. מכיוון שמדובר בנושא המעורר אמוציות רבות, חשוב להיעזר במומחה בתחום שידע לנטרל את הרגישויות ולהגן על האינטרסים של הצדדים המעורבים בהסכם.
 

הסכמי ממון וגירושין
עו"ד מאיה רוטנברג עוסקת בתחום דיני המשפחה בכלל ובתחום הסכמי ממון וגירושין בפרט כ- 15 שנים. עו"ד רוטנברג מתמחה ביצירת הסכמי ממון ייחודים, בתפירה אישית, המגנים על לקוחותיה ודואגים לעתידם, בד בבד עם הכרה ברגישות הנושא והובלת בני הזוג במקצועיות ורגישות בנתיב המוביל לחתימה על הסכם.
 

חשוב לזכור כי בניית הסכם ממון דורשת היכרות מעמיקה עם החומר המשפטי על מנת שהסכם הממון יהיה תקף. אי היכרות עם דרישות החוק עלולה להוביל לכך שההסכם לא יוכר, וכתוצאה מכך יפגע עתידם הפיננסי של שני בני הזוג.
 

 

 


 

חשיבותם של הסכמי ממון – טרום נישואין וידועים בציבור
 

המודעות בישראל לחשיבותם של הסכמי ממון גדלה בשנים האחרונות עקב מספר גורמים: העלייה באחוז הגירושין, העלייה באחוז הנישואין השניים (זוגות שהתגרשו ומתחתנים בשנית) וכן העלייה בגיל הנישואין הגורמת לכך שבני הזוג מגיעים לקשר עם הון אישי עליו הם רוצים להגן.
 

למרות שיש רבים שרואים בהסכם ממון מעין תעודה לחוסר האמון בין בני זוג ההפך הוא הנכון. הסכם ממון מאפשר לשני בני הזוג, בין אם מדובר בהסכם טרום נישואין ובין אם מדובר בהסכם בין ידועים בציבור, ליצור עבור עצמם עתיד כלכלי ברור, ולנקות את הקשר הזוגי משיקולים פיננסים.
 

ברוטנברג - משרד עורכי דין, אנו נדאג לכך שהסכם הממון יתאים בדיוק לצרכים שלכם, תוך התחשבות מלאה ברגישות הזוגית. כך נוכל  להבטיח לכם עתיד זוגי ופיננסי השומר על שניכם.


 

הסכם גירושין – להסדיר את אופן פירוק התא המשפחתי
 

בין אם מדובר בגירושין בהסכמה או לא, מטרתו של הסכם גירושין הוא להסדיר את פירוק התא המשפחתי במספר תחומים כאשר אחד מהם הוא נושא חלוקת הרכוש.
 

קיימות מספר דרכים לבצע הסכם גירושין – עו"ד משותף, הסכם בין עורכי דין או הליך גישור.
עו"ד מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה במשרד מתמחה בבניית הסכמי גירושין ומשמשת גם כמגשרת מוסמכת. עו"ד רוטנברג מטפלת בצורה אישית בכל אחד מתיקי הגירושין במשרד, מתוך שאיפה לספק מענה מקצועי מעולה לזוגות החווים שלב לא קל בחייהם. בתהליך יצירת ההסכם משולב ידע עשיר יחד עם רגישות יוצאת דופן ויצירתיות מקצועית, המאפשרים לעו"ד רוטנברג לתת מענה מקיף למגוון צרכים.
 

» לחצו למידע נוסף אודות הסכם גירושין

 

כיצד להציג הסכם ממון לבן/בת הזוג

 


מעוניינים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם. ליצירת קשר, פנו אלינו:

כתובת: בית גאון, רח' קויפמן 6, תל אביב.  טלפון: 03-6206010, נייד: 054-4705733,  פקס: 036206012  דוא"ל: office@rotenberglaw.co.il

דרג את הכתבהדירוג כתבה הסכם גירושין ויחסי ממון: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
משרד עורכי דין מאיה רוטנברגדלג על משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג

עורך דין גירושין | עורך דין משפחה

עדכונים: קורונה Covid-19 נקרא גם: 2019-nCov‏, ‎2019 Novel Coronavirus

במהלך הימים הללו,  משרדנו ממשיך לספק שירות ללקוחותינו בישראל ובעולם.

כחלק מהמחויבות המתמדת של משרדנו לספק שירות מקצועי בסטנדרט הגבוהה ביותר של משרדי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בישראל , הצוות שלנו ממשיך בזמינות מלאה עבור כל  לקוח לשאלות בקשר לשינויים הכרוכים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הודעות מטעם הרשויות, לשכת עורכי הדין, בתי המשפט, ובתי הדין הרבניים ופועלים מיד לאסוף ולנתח את ההשלכות המשפטיות על תיקים מתנהלים בעקבות התפשטות נגיף ה- Coronavirus. 


לנוחיותכם, תוכלו למצוא עדכונים באתר בכל  הקשור בשינויים שננקטו על ידי רשויות הממשלה וכן ניתוח סוגיות משפטיות שהתעוררו ופסקי דין שנקבעו עקב התפתחות אחרונה זו.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 מדוע לבחור בנו? תשומת לב אישית של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג בכל נושא שעוסק בדיני משפחה, גירושין או צוואות, עורך הדין המתאים יכול לעשות את ההבדל בתוצאה הסופית של העניין המשפטי הספציפי שלך. החלטה נבונה בבחירת עורך הדין המתאים יכולה להיות החלטה מכריעה, במיוחד אם אינך יודע לאן ללכת או מהן זכויותיך. 

מאמר חדש באתר: האם אתה זקוק לעורך דין כדי להתגרש?

עו"ד מאיה רוטנברג

כל החומרים והתכנים המופיעים באתר נמצאים תחת הקריטריונים של חוק זכויות יוצרים אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם,להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. 

למען הסר ספק, כל שימוש בתכנים וברעיונות ללא אישור מפורש בכתב מעורכת דין מאיה רוטנברג אסור בהחלט ובמידה וייעשה שימוש כזה, הוא יחויב בתשלום. כל הזכויות שמורות © 2020 משרד עורכי דין מאיה רוטנברג 

יצירת קשר
יצירת קשר מהירה
עבור לתוכן העמוד