אודות עו"ד גירושין מאיה רוטנברג

עורך דין משפחה וגירושין בתל אביב

ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 , רמת החייל, תל-אביב טלפון: 03-6161535 נייד: 0544705733  Email:office@rotenberglaw.co.il

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

עורכת דין מאיה רוטנברג

עו"ד מאיה רוטנברג


דיני משפחה הם תחום עיסוק משפטי הכולל אוסף רחב ומורכב של חוקים ופסיקה העוסקים ומסדירים סוגיות בעלות השפעה על המשפחה ויחסים משפחתיים. הפרקטיקה המשפטית העיקרית בדיני המשפחה מתמקדת בייצוג לקוחות בהליכי גירושין ובסוגיות משפטיות הקשורות לתחום הגירושין כגון חלוקת רכוש הנישואין, משמורת ילדים, ודמי מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי זוגיות ופרידה, הורות ועוד

 

עו"ד מאיה רוטנברג דורגה כאחת מעורכות הדין המובילות במדינת ישראל.

עורכת הדין מאיה רוטנברג, עו"ד גירושין ידועה ומומחית בתחום דיני המשפחה, נבחרה כאחת ממאה עורכי הדין המובילים במדינת ישראל. משרד עורכי דין מאיה רוטנברג נקבע כאחד מהמשרדים הידועים והבולטים בתחום דיני המשפחה, על ידי חברות הדירוגים הגדולות והמובילות במשק הישראלי.

 דירוגים בישראל על ידי:

 • חברת דן אנד ברדסטריט Dun & Bradstreet)  DUN'S100).

 •  חברת B.D.I. - COFACE.   BDI-CODE

                                             

 

 • עו"ד מאיה רוטנברג חברת ועדת אימוץ ופונדקאות, לשכת עורכי הדין בשנת 2020.

 

 

לקוחות ממליצים על עו"ד מאיה רוטנברג


משרד עורכי דין רוטנברג, מתמחה בתחום דיני המשפחה על כל ענפיו ובעל מומחיות בהליכי גישור ויישוב סכסוכים. המשרד הוקם לפני כשני עשורים ומטפל בקשת רחבה של תיקים בתחום המעמד האישי ותחומי משפט משיקים.


הידע המשפטי הנרחב, הניסיון המקצועי העשיר ותודעת השירות הגבוהה הם סימני ההיכר של המשרד, אשר הפכו אותו למשרד עורכי דין לגירושין ודיני משפחה מוביל בתחומו בישראל. צוות המשרד מונה כארבעה עורכי דין ומתמחים והנו רב לשוני. משכך, מטפל הוא במגוון רחב של תיקים, לרבות תיקים המערבים את המשפט הבינלאומי הפרטי. לעורכי הדין במשרד ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בתיקי גירושין ומשפחה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בבית המשפט העליון, שם זכה המשרד בתיק בו נקבע תקדים משפטי בתחום מזונות הילדים. 

 

תחום דיני המשפחה במשרד, מנוהל על ידי עורכת דין ומגשרת מאיה רוטנברג, בעלת ניסיון רב שנים כעו"ד לענייני גירושין ומשפחה, במהלכן טיפלה בהצלחה בתיקים רבים, הן כעו"ד גירושין מייצגת והן כמגשרת, המתמחה ביישוב סכסוכים בתחום דיני המשפחה. משרדנו ממוקם בתל אביב אך מספק שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ ומייצג בכל הערכאות המשפטיות.

 

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי ומקיף, תוך התאמת הפתרון המשפטי לצרכי הלקוח ונסיבותיו. לצד הליווי המשפטי, אנו מקפידים לתת ללקוח את מירב תשומת הלב ולהוות עבורו אוזן קשבת ואמפתית. זאת מתוך ההבנה כי תחום דיני המשפחה עוסק בסוגיות רגישות מאוד עבור הלקוח. בשעה זו זקוק אפוא הלקוח לייצוג משפטי מן השורה הראשונה, לצד יחס אישי וסבלני.

 

תחומי התמחות המשרד

הליכי גירושין: אנו מלווים את הלקוח לאורך כל ההליך המשפטי, כאשר המטרה הנה להביא לגיבוש הסכם גירושין ולחסוך ללקוח זמן ועלויות. משרדנו מטפל בבקשה ליישוב סכסוך ומייצג את הלקוח בהליך הגישור ביחידת הסיוע ולאחר מכן, בהליכי גישור נוספים ובערכאות המשפטיות.

 

סעדים זמניים: טיפול בבקשות לסעדים זמניים שונים כגון צווי עיקול, עיכוב יציאה מן הארץ וכדומה, בהתאם לצרכי הלקוח וזאת על מנת לשמור על זכויותיו באופן המיטבי.

 

גישור: המשרד מתמחה ביישוב סכסוכים במסגרת גישור ומנהל הליכי גישור בסכסוכי משפחה שונים, לרבות גישור גרושין, סכסוכי ירושה וכיו"ב.

 

צוואות וירושות: עריכת צוואה, לרבות מקרים מורכבים בהם למוריש נכסים בחו"ל, טיפול בקבלת צו קיום צוואה וצו ירושה, ייצוג בהליכי התנגדות לצוואה וכן ניהול עזבונות.

 

הסכמי ממון: משרדנו עורך הסכמי ממון בהתאמה אישית לבני הזוג והסכם חיים משותפים. כמו כן, בזכות מומחיותו של המשרד בתחום הגישור, מסייע הוא בגיבוש הסכמות בעת מחלוקת בין בני הזוג המבקשים לערוך הסכמים אלו.

 

אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך: טיפול בהגשת בקשות למינוי אפוטרופוס בבית המשפט לקטין או לחסוי בגיר וכן טיפול בנושא של ייפוי כוח מתמשך תוך מתן  ליווי משפטי צמוד לאורך כל התהליך.

אלימות והטרדות במשפחה: המשרד מטפל במקרים של אלימות במשפחה, צווי הגנה וצווים למניעת הטרדה מאיימת.

 

דיני מזונות - תקדים משפטי

בחודש יולי 2017, זכתה עורכת הדין מאיה רוטנברג בתיק בו טיפלה, שם נקבעה הלכה חדשה ומהפכנית בתחום דיני מזונות ומשמורת משותפת. בפסק דין זה, קבע בית המשפט העליון כי אב, שרמת השתכרותו דומה לזו של האם, לא יצטרך לשאת בעול תשלום המזונות כאשר משמורת הילדים היא משותפת.

 

מדובר באחד מהתקדימים החשובים ביותר בתולדות דיני המשפחה, במסגרתו קיבל בית המשפט העליון את טיעוניה של עורכת הדין מאיה רוטנברג, אשר ייצגה את האב וטענה בין היתר כי עקרון השוויון בין המינים, קורא להביא לסיומו את המצב שנהג עד כה, במסגרתו משלמים אבות במשמורת משותפת כפל מזונות, הן כאשר הילדים שוהים עמם והן כאשר הן שוהים אצל האם. בית המשפט העליון קיבל את טענותיה וקבע את ההלכה החשובה והתקדימית הזו של שוויון בנטל. (ע"מ 919/15 פלוני נגד פלונית)

 

כמו כן, אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי נוטריון. אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי ההליך המשפטי, משלב הייעוץ הראשוני ועד ניהול משא ומתן וייצוג בכל הערכאות המשפטיות.

 

להלן רשימה מלאה של תחומי פעילות המשרד.

 

דיני משפחה

 • ייצוג בערכאות שונות
 • ייצוג מול רשויות ומשרדי ממשלה.
 • ניהול ערעורים בבית משפט מחוזי.
 • ייצוג בבית משפט העליון.
 • ייצוג בבית דין רבני גדול.
 • הגשת בקשות לרשות ערעור לבתי הדין השונים.
 • ערעורים על החלטות וצווים.
 • עתירות לבג"צ ועוד.

הליכי גירושין

ניהול תביעות גירושין: ניהול כל תביעות הגירושין, בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, טיפול בתביעות לשלום בית, בקשה לסעדים זמניים וכיו"ב.


עריכת הסכם גירושין: ניהול משא ומתן לקראת חתימה על הסכם גירושין, תוך הקפדה על שמירת זכויות הלקוח. 


חלוקת רכוש: שמירת הזכויות הרכושיות במסגרת הליך הגירושין, הגשת תביעות לפירוק שיתוף, בקשה למתן סעד זמני וכיו"ב. 


משמורת ילדים והסדרי ראייה: הגשת כתב תביעה/כתב הגנה, עריכת הסכם להסדר משמורת בהסכמה.


מזונות ילדים: הגשת כתב תביעה/כתב הגנה למזונות ילדים, לרבות מזונות ילדים בגירים ומזונות מהורי האב. עריכת הסכם מזונות בהסכמה, הגשת תביעה להפחתה או הגדלה של דמי מזונות ילדים ועוד.


מזונות אישה: הגשת כתב תביעה/כתב הגנה למזונות אישה, לרבות מזונות משקמים.

 

נישואים/גירושים אזרחיים

נישואים אזרחיים: ייעוץ וליווי משפטי מקיף לבני זוג המבקשים להינשא בנישואים אזרחיים, לרבות סיוע בהליך הבירוקרטי, ייצוג בפני משרד הפנים וכיו"ב. 


גירושים אזרחיים: ניהול תיק הגירושין בכל היבטיו, תוך הקפדה על שמירת זכויות הלקוח בכל ההיבטים. 

 

ענייני צוואות וירושות

 

עריכת צוואה: עריכת כל סוגי הצוואות בעברית ובאנגלית, לרבות עריכת צוואה הדדית ועריכת צוואה נוטריונית. 


צו ירושה: הכנת בקשה לקבלת צו ירושה, תוך הקפדה על מילוי כל הפרטים הדרושים וצירוף כל המסמכים הרלוונטיים. 


 צו קיום צוואה: הגשת בקשה לקבלת צו קיום צוואה. 


התנגדות לצו ירושה/ צו קיום צוואה: טיפול משפטי בהתנגדויות למתן צו ירושה, או למתן צו קיום צוואה. 


ניהול עזבונות 

 

אפוטרופסות

הגשת בקשה לבית המשפט למינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש על קטין/על חסוי בגיר (בין היתר מינוי אפוטרופוס על קשיש) ליווי משפטי בכל הליך המינוי, מתן ייעוץ משפטי שוטף במילוי תפקידו של האפוטרופוס וכיו"ב. 

 

אלימות במשפחה

 צו הגנה;

 צו למניעת הטרדה מאיימת;

 

הסכמי ממון

ערכית הסכם ממון לפני הנישואין, עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין וכן, עריכת הסכם ממון בין ידועים בציבור. הדגש הוא בניית הסכם ממון המותאם אישית לבני הזוג, על פי צרכיהם ונסיבותיהם האישיות, על מנת להקנות לבני הזוג ראש שקט וודאות משפטית.  


גישור

ניהול הליכי גישור בתחום דיני המשפחה וייצוג לקוחות בהליכי גישור במסגרת הליכי גירושין, סכסוכי ירושה וכיו"ב. 


הסכמים

עריכת הסכמים בתחום דיני המשפחה: הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמים בין ידועים בציבור, הסכם טרום נישואין, הסכם למשמורת והסדרי ראייה, הסכם מזונות, הסכם חלוקת רכוש ועוד.

 

הסכם חיים משותפים מיועד עבור זוגות אשר אינם נשואים. ההסכם מסדיר את מכלול הנושאים הנוגעים לקשר הזוגי והוא מספק לבני הזוג שקט נפשי וביטחון משפטי.  
 

שירותי נוטריון

 אימות חתימה;

 אימות הסכם ממון שנכרת לפני הנישואין;

 אישור נוטריוני להוצאת קטין לחו"ל;

 עריכת צוואה נוטריונית;

 

עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג העומדת בראש מחלקת דיני משפחה ברוטנברג, משרד עורכי דין, הינה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום דיני המשפחה, עו"ד מאיה רוטנברג צברה ניסיון רב בניהול תיקי גירושין, הסכמי זוגיות, צוואות וירושות ולרשותה משרד עם צוות עורכי דין בעלי מומחיות מגוונת בעולם המשפט.

 

באפשרותכם למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן להשיג אותנו באמצעים הבאים:

 

אודותינו:

משרדנו הוקם לפני כ 20 שנה כמשרד משפחתי וכיום מעניק יעוץ וייצוג משפטי בתחום הגירושין  ודיני המשפחה על כל ענפיו. אנו מאמינים כי שירות טוב ללקוח, אינו מתמצה רק בבקיאות משפטית רחבה, אלא גם במתן יחס אישי ואמפתי, מתוך הבנה למצבים הרגישים עמם מתמודדים לקוחותינו. על כן, כל לקוח המגיע אל משרדנו, מקבל מענה משפטי מקיף, תוך התאמת הפתרון המשפטי לצרכיו הייחודיים, לצד יחסי אישי וסבלני, המעניק ללקוח תחושת ביטחון לאורך כל ההליך המשפטי.

 

 

 

 

צוות המשרד:
 

עו"ד מאיה רוטנברג:

בראש המשרד עומדת עורכת הדין מאיה רוטנברג, בעלת ניסיון מקצועי של מעל 15 שנה בתחום דיני המשפחה. במהלך שנותיה כעורכת דין ועד להקמת משרד עצמאי, עבדה עו"ד רוטנברג במשרדים המובילים בתחום המעמד האישי (עו"ד זרח רוזנבלום, עו"ד אהרון טירר ועו"ד ציון סמוכה). עו"ד מאיה רוטנברג מטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה ומופיעה בכל הערכאות המשפטיות.

 

עורך דין המתמחה בדיני משפחה  

שמה של עו"ד מאיה רוטנברג כעורכת דין מקצועית ובעלת הישגים, הולך לפניה. רק לאחרונה, ייצגה עו"ד מאיה רוטנברג בבית המשפט העליון, פסק דין זה נבחר על ידי בית המשפט העליון לאחד מפסקי דין מרכזיים שניתנו בשנת המשפט 2016-2017 בתיק אשר נקבעה בו הלכה תקדימית הקובעת כי במשמורת משותפת, יהיה שוויון בנטל במזונות הילדים, כך ששני ההורים יישאו בתשלום זה על פי יכולתם הכלכלית וחובת המזונות אינה מוטלת עוד על האב בלבד, כפי שהיה עד אותו פסק דין מהפכני. לקריאה על פסק הדין לחצ/י כאן

 

כמו כן, עו"ד רוטנברג הנה מגשרת מנוסה, המתמחה בניהול סכסוכים בדיני משפחה. עו"ד רוטנברג ניהלה ומנהלת הליכי גישור רבים, במסגרתם, מביאה היא את הצדדים לכדי פתרון מוסכם וסיום הסכסוך תוך זמן קצר.

 

עו"ד מאיה רוטנברג גם עוסקת בפעילות התנדבותית ענפה. בין היתר העניקה ייעוץ וייצוג משפטי

 

במרכז גליקמן – מרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, אותו מפעיל ארגון נעמ"ת וכן שימשה כמרצה במסגרות שונות בתחום דיני המשפחה.

 

 

 

עו"ד בן בטש

מתמחה בתחום גירושין ודיני המשפחה והמשפט האזרחי מסחרי. הוסמך כעו"ד בשנת 2000. עורך הדין בטש התמחה בבית משפט השלום, שם רכש את אומנות הכתיבה והליטיגציה, טיפל במגוון של תיקים ומשם פנה לעיסוק בתחום ביקורת הפנים ומערכות מידע בחברת רו"ח קסלמן pwc ישראל. עו"ד בטש הנו חלק ממשרדה של עו"ד מאיה רוטנברג מזה מספר שנים ועוסק במתן ייעוץ וייצוג משפטי בתחום דיני המשפחה, כאשר ניסיונו המקצועי העשיר מסייע למתן מענה משפטי מקיף וממצה ללקוחות המשרד.

 

עו"ד שולמית רוט-גריידי

הוסמכה כעו"ד בשנת 2009, עו"ד רוט-גריידי מתמחה בדיני משפחה וגירושין ומטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום זה, לרבות בסכסוכי גירושין מורכבים, טיפול בענייני צוואות וירושות, ניהול עזבונות וכיו"ב. כמו כן, עו"ד רוט-גריידי הנה מגשרת מוסמכת בתחום דיני המשפחה ומנהלת לצדה של עו"ד מאיה רוטנברג ובאופן עצמאי, הליכי גישור גירושין, גישור בסכסוכי ירושה וכיו"ב.

 

ה"אני מאמין" של משרד עורכי דין מאיה רוטנברג:

לפני שאנו שואפים לנצח תיק כעו"ד לענייני גירושין, אנו רואים בלקוח כאדם הזקוק להכוונה וייעוץ מעבר לכל השיקולים המקצועיים והכספיים. תחום דיני המשפחה עוסק בדיני נפשות  ובכל הקשור לגירושין ופרידות אנו רואים לנגד ענינו קודם כל את טובתו האישית של הלקוח שמירה על המשפחה ובעיקר על טובת הילדים. חשוב לנו להבהיר לכל לקוח כי לפני הליכה למאבק גירושין מכוער, יש לעצור ולחשוב האם ניתן לפתור בעיות את חיי הנישואין או הזוגיות ללא הליכי גירושין. כמשרד בעל צוות מקצועי העוסק בגישור, אנו נמליץ לזוגות לפנות להליכי גירושין בדרך טובה, על ידי גישור ושיתוף פעולה.

 

 

עוד על עורכת דין מאיה רוטנברג

..

עו״ד גירושין מאיה רוטנברג ועו”ד נועם לאור - Really247 ערוץ הסרטים
דרג את הכתבהדירוג כתבה עו״ד גירושין מאיה רוטנברג ועו”ד נועם לאור - Really247 ערוץ הסרטים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
תקדים בהישג המשרד: בית המשפט העליון קבע אב לא ישלם מזונות במשמורת משותפת ושכר דומה בין האב לאם
19/07/2017 בע"מ 919/15 פלוני נ' פלונית

פסיקה תקדימית בבית המשפט העליון בנושא מזונות במשמורת משותפת

Israel’s Supreme Court Landmark Decision on Child Support
דרג את הכתבהדירוג כתבה תקדים בהישג המשרד: בית המשפט העליון קבע אב לא ישלם מזונות במשמורת משותפת ושכר דומה בין האב לאם: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
7 מדרגים
עו"ד מגשרת מאיה רוטנברג
דרג את הכתבהדירוג כתבה עו"ד מגשרת מאיה רוטנברג: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
דרג את הכתבהדירוג כתבה חזקת הגיל הרך - מה יעלה בגורל המלצות ועדת שניט?: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
משמורת משותפת תקדים
דרג את הכתבהדירוג כתבה משמורת משותפת תקדים: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
דרג את הכתבהדירוג כתבה מהפכה בתחום דיני המזונות תקדים משפטי בהישגה של עו"ד מאיה רוטנברג: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
מזונות ילדים במשמורת משותפת תקדים משפטי עו"ד
דרג את הכתבהדירוג כתבה עו"ד מאיה רוטנברג בראיון בתכנית בוקר "העולם הבוקר" עם אברי גלעד: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
דרג את הכתבהדירוג כתבה ראיון רדיו ב 103 FM גיא זוהר תקדים מזונות במשמורת משותפת: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
כתבה של עו"ד מאיה רוטנברג ב YNET, בתחום צוואות וירושות
לאחרונה מתרבים מקרים של ניסיונות להשתלטות על נכסים של אזרחים מבוגרים על ידי יצירת קשר אישי רגשי לאדם בודד ולעיתים לוקה בתפקוד לקוי, דמנציה או אלצהיימר משכנעים אותו לרשום עבורם חלק בירושה ע"י עריכת צוואה לטובתם. עירנות של בני המשפחה ופעולה מהירה בערכאות המשפטיות עשויה למנוע מקרים כאלו כפי שניתן ללמוד מסיפור המקרה המובא להלן...
דרג את הכתבהדירוג כתבה כתבה של עו"ד מאיה רוטנברג ב YNET, בתחום צוואות וירושות: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
כתבה בYNET על תקדים משפטי בתחום משמורת ילדים ומזונות של עו"ד מאיה רוטנברג
כתבה בעקבות פסק דין תקדימי שניתן בבית משפט לענייני משפחה בייצוגה של עורכת דין מאיה רוטנברג.
בית המשפט פסק כי עקרון השוויון חל על בני זוג גרושים בעלי שכר דומה וחולקים בטיפול הילדים במשמורת משותפת יחולקו דמי המזונות בחלוקה שווה בניגוד לרוח הפסיקה שהייתה קיימת בעבר.
דרג את הכתבהדירוג כתבה כתבה בYNET על תקדים משפטי בתחום משמורת ילדים ומזונות של עו"ד מאיה רוטנברג: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים
התחתנתם בקפריסין? מזל טוב! החלטתם להתגרש? נתראה ברבנות
דרג את הכתבהדירוג כתבה התחתנתם בקפריסין? מזל טוב! החלטתם להתגרש? נתראה ברבנות: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
דרג את הכתבהדירוג כתבה שירותים משפטיים לפי סוג הליך: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
עבור לתוכן העמוד
עורך דין גירושין