עורך דין גירושין בת"א | אודות המשרד

צור קשר


 מעונין בקבלת ניוזלטר

אודות משרד עו"ד מגשרת מאיה רוטנברג

משרדנו הוקם לפני כ 20 שנה ומעניק ייעוץ וטיפול משפטי בתחום דיני המשפחה. אנו מאמינים כי מתן טיפול מקצועי, איכותי ואישי ללקוח, אינו כולל רק את הידע המשפטי הנרחב, אלא גם דורש אמפתיה והבנה למצבים האינטימיים והרגישים איתם מתמודדים לקוחות המשרד. על כן, כל לקוח המגיע אל משרדנו, מקבל את הטיפול המשפטי הטוב ביותר וכן את היחס האישי הטוב ביותר , המאפשר ללקוח לחוש ביטחון לאורך כל הדרך.

צוות המשרד:

 

עו"ד מאיה רוטנברג

מנהלת את תחום דיני המשפחה במשרד ובעלת ניסיון מקצועי של מעל 15 שנה בתחום דיני המשפחה. במהלכן התמחתה במשרדי עורכי דין מובילים בתחום דיני גירושין, דיני אישות ודיני משפחה וירושה בישראל.

 

עורכת דין מאיה רוטנברג ראתה, מראשית דרכה המקצועית, את תחום דיני המשפחה כתחום מעניין וחשוב וראתה בתחום זה כשליחות לסייע לאנשים בצמתים הרגישים בחייהם, ועל כן בחרה להתמחות בתחום זה.

עו"ד מאיה רוטנברג עבדה במשרדים המובילים בתחום המעמד האישי (עו"ד זרח רוזנבלום, עו"ד אהרון טירר ועו"ד ציון סמוכה) וצברה ידע ומיומנות ייחודית לה בתחום המעמד האישי. כל תיק העוסק בדיני משפחה המגיע אל המשרד , מטופל באופן אישי על ידי עו"ד מאיה רוטנברג , בשיתוף עם עורכי דין מומחים בתחומים ספציפיים, במידת הצורך .

פעילויות נוספות : עו"ד מאיה רוטנברג עסקה בפעילות התנדבותית ענפה במסגרת מרכז גליקמן – מרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, אותו מפעיל ארגון נעמ"ת; שימשה כמרצה באוניברסיטה בקורסים העוסקים בדיני המשפחה והירושה.

עו"ד בן בטש

 מתמחה בתחום דיני משפחה ונזיקין, הוסמך כעו"ד בשנת 2000. עו"ד בן בטש התמחה בבית משפט השלום ת"א . כמו כן, עסק בייעוץ ביקורת פנים ומערכות מידע בחברת רו"ח קסלמן pwc   ישראל, וחברות מובילות במשק. בשנותיו כעו"ד, צבר ניסיון עשיר בייצוג לקוחות הן בתחום דיני המשפחה, והן בתחום הנזיקין.

 

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג מטפלים במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה, לרבות, תיקי גירושין, ענייני צוואות וירושות והסכמי ממון. עו"ד מאיה רוטנברג מופיעה בכל הערכאות המשפטיות , לרבות בבתי הדין הרבניים ובנוסף לזאת, היא גם מגשרת מוסמכת , בעלת ניסיון רב בגישור סכסוכים בתחום דיני המשפחה.

 

תחומי התמחות מלאים דיני משפחה וגירושין - עורכת דין מגשרת עו"ד מאיה רוטנברג

 

אם יש לך בעיה משפטית ואתה מעוניין להתייעץ אנחנו כאן בשבילך. רוטנברג משרד עורכי דין פועל בנחישות להגנת זכויות הלקוח ולהשגת מטרותיו. לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.  

 

תקדים בהישג המשרד: בית המשפט העליון קבע אב לא ישלם  מזונות במשמורת משותפת  ושכר דומה בין האב לאם

תקדים בהישג המשרד: בית המשפט העליון קבע אב לא ישלם מזונות במשמורת משותפת ושכר דומה בין האב לאם

דרג את הכתבהדירוג כתבה תקדים בהישג המשרד: בית המשפט העליון קבע אב לא ישלם  מזונות במשמורת משותפת  ושכר דומה בין האב לאם: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים
עבור לתוכן העמוד